Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAndis Atvars (virpulis) 2017. g. 24. aprīlī 21:53

  Pret tādiem ašarādeniem ir jāierosina krimināllietas un jātiesā kā valsts nodevējus. Pietiek vienreiz šķaidīties ar desmitiem un simtiem miljonu pa labi un kreisi vai kā tagad, nograujot 25 miljonus vērtu darījumu. Bet tas vēl ir sīkums, salīdzinot ar tiem zaudējumiem, ja Krievijas kravas, pēc tādas pie Latvijas vadības esošo cūciskas rīcības, vispār apies Latvijas ostas un reizē arī dzelzceļu.

  0
 2. nord streem nevajag,bet elektrificēt dzelzceļu,nevis nopirkt normālas dīzeļlokomotīves vajag?MUĻĶUZEME RULLĒ

  3
 3. iconFazil Gadzhimuradov 2017. g. 20. aprīlī 21:59

  Vispār interesanti, ko visi šie kaimiņa nīdēji - coments - rakstītāji teiks kad nākoš sezon rēķins par siltumu viņa dzīvoklī būs par 30% nu vai 50% lielāks??? Lamās valdību... Skudras lāci sabaidīja.. Nu jā.. Kā teica VVF - Mēs esam vareni, mēs esam diženi... PS. Šobrīt ir divas konstantas vērtības: I-neta vergu stūlbums un gaismas ātrums.. Bet par pēdējo pašlaik domas dalās...

  8
 4. H

  Vienotais ekonomiskais ministrs tak nevar teikt "davai, lieciet tās trubas pie mums", jo tikpat vienotais Kariņveidīgaismieriņš no Briseles skaidri un gaiši pateicis "fui, tā krievu gāze smird". Mieriņkariņam vairāk patīk, kā smird aizokeāna gāze, un no tās smakas gan jau arī makā iekrīt kaut cik tīkamas lietas. Labi, tā aizokeāna gāze varbūt nav slikta, bet ir briesmīgi dārga. Pie tam tā kuģu būšana arī diez vai ir tik droša, kā tie aizokeāna gāzes baroni apgalvo. Tā kā pastalniekiem pagaidām būs vien jāsildās, kurinot nost mežus un jāpagaida, kad vienoto kungu vietā ievēlēs citus personāžus, kas nav tik vienoti un tik uzkrītoši nelaiza aizokeāna gāzes baroniem tās vietas, ko parasti krēslos iemet. Varbūt tad ekonomiskie, finansiālie u.c. apsvērumi gūs virsroku pār politiski orientētiem lēmumiem, kas pēdējo gadu laikā neko labu nav devuši ne mūsu zemei, ne tās attīstībai.

  11
 5. iconArturs Bukovskis Hamadrils2017. g. 20. aprīlī 21:38

  Skaisti Vārdi ! tik vienota banda nesadzirdes!

  1
 6. Manis pēc lai tas putina gazprom iet sevis pēc! Priecāšos ,ja EK ar Dānijas palīdzību uzliks VETO. Dumjie vācieši ar Merkeli priekšgalā pilnīgi bez atmiņas palikuši,ko krievs viņiem nodarījis,tagad paši lien zem krieva tupeles apakšā,nu,ko tur lai saka?-Muļķim muļķa darbi ! Latvijai gan vajadzētu parādīt,ka mums nospļauties uz tiem 25 miljoniem ,kuri interesē vienīgi zagli Lembergu !

  4
 7. Gan jau Merkeles tante pateiks savu biezo vārdu un Latvijas politiķi ar Ašeradenu priekšgalā ar skubu metīsies viņu apmierināt. :-P

  14
 8. Krievijai un Vācijai nospļauties par Latvijas ekonomisko mazohismu! Latvija pirks dārgāk, ar starpniekiem, tūlīt būs abonēšanas maksa par gāzes vadu,kas ieiet dzīvoklī, gan jau tauta pakurnēs un piecietīs, arodbiedrības vājas, regulators atbalsta lielo biznesu utt.

  22

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi