Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. iconJevgenijs Sokolovs 2017. g. 21. aprīlī 16:16

    С участием Латвии, или без Латвии трубопровод проложат по дну балтийского моря. Так зачем отказываться от проекта? Люди уезжают, страна стареет! Деньги огромные в армию вкладываются. Ну через лет 25 территория Латвии превратиться самое защищённое кладбище на свете.

    6
  2. H

    Vai nav interesanti, ka projektu Nordstream-2 atbalsta tādas lielas kompānijas kā Uniper SE un BASF SE/Wintershall Holding GmbH (Vācija), Royal Dutch Shell plc (UK+ Holande), OMV AG (Austrija) un Engie S.A. (Francija). Acīmredzot pastalzemes pie varas esošie politiķi (V) uzskata, ka visas šīs kompānijas ir austrumzemes kaimiņa pakļautībā. Skaidrs, ka (V) cilvēki lobē un turpinās lobēt projektus saistībā ar slānekļa gāzes importu no aizjūras. Citādi nav iespējams saprast, kāpēc šāds acīmredzami izdevīgs piedāvājums tiek noraidīts. Pat tad, ja abstrahējamies no potenciālajām Ventspils aktivitātēm, tad 25 citroni tā vienkārši zemē nemētājas - tās būtu darba vietas un papildus nodokļu ieņēmumi, kuru valsts budžetā nepietiek.

    4
  3. Ar TO arī apsveicu ! Cerams ,ka tā "hūte" būs nespējīga ar visu savu "suni"-D idzi Ošenieku panākt SEV vēlamo rezultātu- ka tik nauda kabatā kaut ar nenomazgājamiem "sūdiem",ar kuriem tā jau visas rokas sasmērētas. Prieks par mūsu valsts šoreiz cieto mugurkaulu !

    6
  4. Vajag saistīties ar USA stream, ar aizmiegtām acīm atļaus!

    9
  5. V

    Ko tur valdība var pļurkstēt?Ventpils ir brīvosta.Viņiem nospļauties uz LV valdības lēmumiem

    16
  6. Nu ko tu te visus māci? Brauc uz savu tēvzemi pie cara putina. Varbūt viņam tavi padomi noderēs....

    6
  7. nesaprotu kamdēļ Latvijas kompānijas nevar piedalīties būvniecībā un citas eiropas kompānijas drīkst...

    53
  8. iconTrihordus milords2017. g. 21. aprīlī 12:03

    a mums nekas nav vajadzīgs!.... ne naftas vadu, ne rūpnīcu, ne ko citu,... tikai ekoloģiju un svaigu gaisu!.... ā jā, vēl kokus,,,, kuros uzrāpties un dzīvot1!

    39
  9. iconBardainaisSigne milords2017. g. 21. aprīlī 12:05

    Tāpēc,ka mēs esam morāli pārāki un garīgi skaidrāki par tiem salašņām vāciešiem,austriešiem,nīderlandiešiem,an
    gļiem,zviedriem,somiem un kānu tur viņus visus sauc,kā jau teica Cepļa kungs.

    24
  10. man nav ko teikt. jo talak jo sudīgāk, kad vienreiz beigsies ši bezsaimniecība, vai patiešām tur neviens nedomā

    40
  11. iconAndis Atvars (virpulis) 2017. g. 21. aprīlī 11:32

    Tauta, novērtējiet savus "varoņus" no NA...
    Nebūšu ne cik pārsteigts, ka kāda cita ES valstiņa pakamps tos 25 miljonus no Latvijas deguna gala.

    51
  12. S

    pamuļķie bulgāri piedraudēja Krievijai ,ka neļaušot celt gāzes vadu šo teritorijā ,bet kad Putins momentā pateica ::nu negrib ,nevajag ,pēc kāda laikā bulgāri sāka ņaudēt --ko ta mēs mēs jau neko--TO 'visu Brisele:):DD poh ,kas
    pašiem ,ka tik krieviem slikti--kretīnu tauta.!!

    39
  13. A

    Tu tā raksti, it kā Ventspilij tā truba cauri ies. NordStream jau ies apkārt Baltijai, Polijai utt, no Krievijas pa taisno uz Vāciju.
    Ventspilij jau piedāvā nedaudz paturēt pie sevis trubas, kamēr NordStream tiks taisīts tai apkārt un par to redz noasfaltēs placi kur trubas glabāt.

    Protams, ja Vācijai ir vienalga ko par to domā Polija, tad arī Latvijai nevajadzētu uztraukties. Te jārēķina sausi no sava ieguvuma.

    110
  14. S

    taču momentā ,ka NORD strīms nesīs peļņu ,tad visa tā saucamā valdība centīises jebkādiem spēķiem un līdzekļiem iesmērēties pie peļņas un naudas..ne jau pirmo reizi--kad caur Venstpili gāja tranzīts uz Krieviju ,tad ko tik nedarīja lai'\šajā biznesā iebāztos uz haļavu .kad tas neizdevās ,tad pacentaš šo biznesu nogremdēt ,un tad pateica ,ak TAS latvijas kopīgajā ekonomikā tik procentu devis---tieši no tā brīža tika novērota Latvijas grimšana

    18
  15. A
    iconArtūrs Kivlenieks Sniega2017. g. 21. aprīlī 11:10

    atgādina Latv.boksa federāciju, kad Mairim bija cīņa :D
    atgādina LFF darbības Skotno stadionā, kad gaidāma Portugāles izlase :D
    tas ir visur

    15
  16. A deram, ka Lietuviešiem nekas netraucēs transportēt un uzglabāt šīs trubas!

    38
  17. iconDmitrijs Mjasņikovs 2017. g. 21. aprīlī 11:02

    skaidrs NĒ , teroristu caurulēm !!!

    14

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi