Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  Piders:))))

  3
 2. D

  Piders:)))))

  2
 3. D

  Piders:)))))

  1
 4. iconHelmuts Andersons 2017. g. 6. augustā 22:44

  loceklis-experts.....

  7
 5. Diktatura ir pozitiva iezime, tagad man sak klut skaidrs kada virziena iet valsts. CIP agrak tapat izrikojas ar savam "sabiedrotajam" Dienvidamerika, izvieto savus zaldats un iecel diktatorus. Latvija ir norakstita

  7
 6. "Gurmans norādīja, ka par to zina tikai tik daudz, cik iespējams uzzināt no plašsaziņas līdzekļiem", un viņš uzskata sevi par ekspertu?

  13
 7. D

  Manuprāt, un ko citu var pateikt cilvēks ar tādu uzvārdu ? Skaidrs, ka deļ savās siltās vietiņas pateiks (nolasīs no lapiņas) visu, ko varas pārstāvji liks. Bet, man tikai interesē, kurš no draugiem.lv vai zipiešiem ir veicis pasūtījumu par uzbrukumu konkurentiem ? Un, kāda ierēdņa māmiņa - skolotāja ir, sakarā ar šo, palielinājusi sava atstājamā mantpjuma kopējo apjomu ? Tajā pašā zip.lv un draugi.lv var uzrakņāt daudz baigākas ziņas par VID interesējošām tēmām. Bet tak nē ! Draugi.lv un zip.lv nedz tiek pārbaudīti, nedz pat kāds piemin šo divu kantoru vārdus, saistībā ar "taisnīgu nodokļu samaksas" epopeju. Es ss.lv vietā vēl pie Tiesībsarga vērstos. Bet, ja nē tad arī ES cilvēktiesību tiesā. Lai latviskie vidi un viņu līdzskrējēji paliktu slavenāki visā ES !

  12
 8. iconD-Aiga Aigiņa (Ela) 2017. g. 6. augustā 15:23

  Es esmu tur ielikusi sludinājumu un samaksājusi. Ar kādām tiesībām man šo iemaksu iznīcina? Katrā ziņā nekādu momentā slēgšanu izdarīt nav likumīgi. Vismaz jānogaida, lai beidzas pēdējā sludinājuma pēdējais termiņš.

  6
 9. iconMariss Andersons 2017. g. 6. augustā 15:10

  Negribu kurināt naidu bet šādi eksperti ir zināmi visā pasaulē. Uzvārdi viņiem visiem ir līdzīgi. Kas attiecās uz informācijas iegūšanu man nav saprotams kādēl es kā pilsonis interesējoties iegūt informāciju par valsts pārvaldes finanšu izlietojumu un citiem ar līdzekļu izlietojumu, vienmēr tieku nostādīts pozīcijā, ka šādi dati man nav nepieciešami un tādēl nav pieejami. Bez tam par informācijas datu bāžu izmantošanu kuras ir atklāti pieejamas kā likums ir jāmaksā. Tad ko domā VID, ka var vienkārši pieprasīt par velti bet nepakļaušanās gadījumā represēt????

  11
 10. iconEdgars Zeltiņš 2017. g. 6. augustā 10:58

  Un kur šādi eksperti rodas?

  10
 11. iconEdgars Zeltiņš 2017. g. 6. augustā 10:58

  Tad jau esmu eksperts visās jomās. Un esmu gatavs intervijām.

  10
 12. iconEdgars Zeltiņš 2017. g. 6. augustā 10:56

  Kur šādi eksperti rodas. Tad jau esmu eksperts visās jomās un esmu gatavs intervijām.

  4
 13. iconEdgars Zeltiņš 2017. g. 6. augustā 10:55

  Kur šādi eksperti rodas. Tad jau esmu eksperts visās jomās un esmu gatavs intervijām.

  3
 14. Protams,tikai un vienīgi pozitīvi! Saceltā brēka un bied''sana ar ekonomiskām problēmām tikai liecin ,cik daudz negodprātīgu darboņu mūsu zemē Tikai godīgums vieš uzticību un rada drošu vidi sadarbībai Negodīgo sodīšana līdzīgiem liks saprast ,ka Latvijā nedzīvo aunu bars ,pie kuriem var darīt.ko grib

  5
 15. Kāpēc tad viņi negodprātīgi?
  milzu nodokļos nomaksātā nauda gan par to neliecina..
  Un kāpēc uzņēmumam būtu jātdot savi ražosānas līdzekļi?
  Datu bāze- ir šāds ražošanas līdzeklis, piedevām tā satur arī komercnoslēpumus, un datus ko aizsargā personu datu aizsardzības likums - tā kā nebūt tā lieta nav tik viennozīmīga..
  Visticamāk ka būs tiesas prāvas.. par zaudējumu piedzīšanu..

  9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi