Valdība atbalsta pienākumu kredītiestādēm reizi gadā sniegt VID informāciju par klientiem

 

Ministru kabinets šodien apstiprināšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām, kas paredz pienākumu kredītiestādēm un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem reizi gadā Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegt informāciju par klientiem.

Ar grozījumiem likumā «Par nodokļiem un nodevām» noteikts pienākums kredītiestādēm un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem sniegt reizi gadā VID informāciju par klientiem - fiziskajām personām, kuru konta debeta vai kredīta apgrozījums iepriekšējā gadā pārsniedza 15 000 eiro.

Ar likuma grozījumiem arī noteikts VID pienākums publicēt informāciju par darba devējiem, kuru darbinieku vidējais mēneša atalgojums ir valstī noteiktās minimālās mēnešalgas apmērā vai mazāks.

Reklāma

Tāpat VID būs jānodrošina publiski pieejama informācija par nodokļu maksātājiem, kuri ir administratīvi sodīti par darba samaksas noteikumu pārkāpšanu.

Saistītie raksti
VID tevi vēro! Ar ēnu ekonomiku cīnīsies, izpētot mūsu bankas kontus

VID tevi vēro! Ar ēnu ekonomiku cīnīsies, izpētot mūsu bankas kontus

VID novērojot restorānu, apgrozījums palielinās trīs reizes!

VID novērojot restorānu, apgrozījums palielinās trīs reizes!

Lielbritānijas latvieši domā atteikties no Latvijas pilsonības, ja viņu banku konti nonāks VID rokās

Lielbritānijas latvieši domā atteikties no Latvijas pilsonības, ja viņu banku konti nonāks VID rokāsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Māja
Māja, Bauska, 110000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft