Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconEGĪ L@uterS (Ronis) 2017. g. 18. maijā 20:53

  Jā! Īpaši aktuāla tēma daudziem britāņiem,tagad,kad konservatīvie(kopā ar Meju) kaldina jaunos plānus kā VISIEM būtu jāsāk maksāt par ģimenes ārsta apmeklējumu (līdz šim bij jāmaksā,ja nevīžoja ierasties uz apmeklējumu pieteiktajā Laikā). Tā nu ir ,ka "aplauziens" (finansu) daudzās sfērās ,pēc Brexita balsojuma . Nepatīkami-->bet būs viņiem jāpierod "savilkt savas jostas" ciešāk .

  4
 2. H

  Pārsteidzoši. Varbūt šim cilvēkam par to derētu uzrakstīt grāmatu. :D Taisni neiedomājami, ka līdz šim neviens nebija atklājis tādu lietu, ka sasmērēt sviestmaizi pašam sanāk lētāk.
  Ko vēl tādu labu varētu atklāt? Ak jā, frī kartupeļus pašam izcept virtuvē arī sanāktu lētāk nekā McDonalds'ā. Kafiju gatavot mājās noteikti ir izdevīgāk nekā maksāt par krūzīti CirkleK/Statoil. Nemaz nerunājot par autiņbiksīšu maiņu mazulim, ko sieva izdara par velti, bet auklei par to pašu jāmaksā.
  Laikam bagāto valstu labi situētie pilsoņi ir tā "зажрались" (piedodiet, grūti izdomāt labāku apzīmējumu kā krieviski), ka vienkāršas sadzīviskas lietas, kas ir pašsaprotamas mums, tur jāpasniedz kā kaut kas sevišķs.
  Es ieteiktu šim personāžam padzīvot Latgalē un censties iztikt ar t.s. minimālo algu. Varbūt tad cilvēks saprastu, cik ļoti Rietumu sabiedrība ir palaidusies slinkumā un ar sviem lielajiem ienākumiem pārmaksā par vienkāršām lietām un pakalpojumiem.

  58
 3. iconSandis Birins Hamadrils2017. g. 18. maijā 17:38

  dzīvoju England. Cik esmu redzējis no konkrētā žurnālista, tad šis sižets (kā vairums no viņa sižetiem) ir ar ironiju, sarkasmu. Nav domāts īpasi nopietni. Drīzāk vairāk lai parādītu cik slinka mēdz būt sabiedrība. Vai arī cik produktīvaka darbā salīdzinot, piemēram, ar Latviju.

  17
 4. iconNoass, padomju laikā tāpēc arī izglītoja tā, lai vismaz kaut ko zinātu jebkurā sfērā

  4
 5. m

  Jo vairāk labklājības valstī jo vairāk muļķu

  73
 6. B

  Briti ir pārāk pieklājīgi, lai pateiktu, ka viņš ir pamuļķis ?

  54
 7. Ameriku atklāja.
  Tikai diemžēl nenopirksi 10 gramus šito , 60 gr. to. Ja pērk ka veikalos sasvērts, sviestmaize lētāka nesanāks.
  Ir tāda baika, ka aviokompānija pielika 1 olīvi mazāk visās porcijās un ietaupīja miljonu. Nu nezinu, varbūt 20 gados i sanāca.

  15
 8. iconJuris Zeltiņš Siwa Kargo2017. g. 18. maijā 12:35

  ja pa pamatu ņem Airbaltic, šodien 70 reisi, ja viedēji ir 150pasažieri, tad dienas ietaupījums ir 115kg (~ pasažieris), un ja vidējais lidojums ir ap 1000km, tad pie 2.5L/100km/vieta, tie sanāk...

  ~20L/dienā ietaupījums noņemot vienu olīvi no porcijas katram pasažierim :).
  Atņem vēl pašas 115kg olīves. Cenu nezinu, bet gan jau 5eur vismaz ir..
  Attiecīgi 1kEur/diena kopsumma ietaupās. Vēl to visu vajag diferenciēt pēc take-off (pacelšanos) degvielas izlietojumu.

  Kaut kādai lielākai "vidusmēra ASV" kompānijai šī varētu arī nebūt "baika"

  16
 9. iconKaspars Namsons (Corbie) Siwa Kargo2017. g. 18. maijā 15:17

  Juri, auzas gan iebrauci... lieta tada ka oliives nesmu redzejis vispar nekur no lidmashinaas piedaavaataas partikas... ne nu iespejams ka Es vnk neskatos uz to kas man negarsho... pienemsim ka tomer ir taas oliives... no tiem visiem 150 pasazhieriem, nekad nebus taa ka visi 150 pirks taas oliives... mani noverojumi liecina ka loti maz cilveku kautko perk lidmashiinaa, labaakajaa gadijuma no taviem 150 tikai 50 kautko vispar nopirks un no tiem 50 labi ja 25 nopirks to nolapito olivi.

  7
 10. nu, bet sadalot uz 5 dienām to savu 150gr.siera, 1 tostermaizes paku, salātlapu buntītui, tomātu, vai tad nesanāks lētāk, kā katru dienu pirkt sendviču gatavu veikalā ?:)

  18
  Parādīt vēl 2 atbildes
 11. Pārsteidzoši! Un tie ir cilvēki, kuri mums māca, kur investēt un kā dzīvot.

  90
 12. iconAgita ex. Laugale (Mīļš paldies!!!) 2017. g. 18. maijā 11:27

  :D :D :D :D :D :D Jēziņ, viņš tiešām to nopietni?!?! :D :D :D :D :D

  58

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi