Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAndrons Ķirsis 2017. g. 21. aprīlī 17:17

  Nu Lameburgers dod atkal vaļā!!!
  Taisnība, valsts tiešām nevar aizliegt kādam privātajam laizīt Putinam padusi, ja viņš to ļoti vēlas par attiecīgu samaksu. Kur Putins izkar banānus, tur vienmēr atrodas bars ar makakām, tāda nu ir tā Europa.
  Arguments par Latvijas iesdzīvotāju nīšanu absolūti nedarbojas, jo no minētā dāvinājumu Venstpils ostā vidējā tante Bauskā neiegūs absolūti neko. Kāpēc jādāvina kādam, kuram tāpat jau ir pilns ar villām, tad lai labāk Gazprom salabo kādu ceļu, iedod beidzot Latvijai tādu gāzes cenu kā Vācijai, vai vismaz aizvāc savu armiju no ES robežas un Ukrainas.

  4
 2. lembergam ir maza sajēga par to ko drīkst un nedrīkst. Jau sen. Bet viņš var painteresēties, kā tas notiek demokrātiskās valstīs, kaut vai šajā TVnet rakstā "«Exxon Mobil» lūdz ASV valdības atļauju Krievijas naftas projekta atsākšanai".

  10

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi