VID vēl nav izdevies vienoties par klientu apkalpošanas centra telpu nomu

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule
 

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pagaidām vēl nav izdevies vienoties ar Ogres pašvaldību par VID klientu apkalpošanas centra darbībai piemērotu telpu nomu, sacīja VID Sabiedrisko attiecību daļā.

VID vairākkārt it vērsies pie Ogres pašvaldības, lūdzot piedāvāt aptuveni 24 kvadrātmetrus lielu telpu divu darba vietu iekārtošanai, tādejādi nodrošinot VID pakalpojumu pieejamību Ogres pašvaldības teritorijā.

VID ir saņēmis un izskatījis Ogres novada pašvaldības vēstuli, kurā pašvaldība piedāvā iznomāt telpu ar kopējo platību 13,7 kvadrātmetri Brīvības ielā 44.

Reklāma

VID ieskatā telpai, kurā tiks sniegtas konsultācijas, ir jābūt nodrošinātām iespējām pieslēgt mūsdienu komunikācijas (internetu) un tai jābūt pietiekami plašai, lai klienti, saņemot pakalpojumu, justos ērti.

«Tāpat, slēdzot telpu nomas līgumu, ir svarīgi gūt pārliecību, ka iedzīvotāji konkrētajā vietā varēs saņemt pakalpojumus ilgtermiņā, vismaz tuvāko trīs gadu laikā. Tāpēc VID lūdza Ogres domi precizēt nomas nosacījumus,» skaidroja VID.

Patlaban VID vēl nav saņemta atbilde no Ogres pašvaldības par nomas līgumu, kas dotu iespēju izskatīt reālos nomas nosacījumus un pieņemt faktos dibinātu lēmumu.

Jau ziņots, ka 7.aprīlī VID Ogres klientu apkalpošanas centrs tika slēgts, jo Ogres pašvaldība līdz šim nebija radusi iespēju nodrošināt dienestam telpas.

Patlaban Ogres un tuvējo pašvaldību iedzīvotāji visus VID pakalpojumus klātienē var saņemt VID klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Talejas ielā 1, Ikšķiles vienotajā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrā Daugavas prospektā 34, Ikšķilē, kā arī VID klientu apkalpošanas centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1A. Tāpat VID atzīmē, ka praktiski visi VID pakalpojumi ir pieejami elektroniski, lietojot VID Elektronisko deklarēšanās sistēmu (VID EDS).

Saistītie raksti
Pirmdien darbu pārtrauc VID klientu apkalpošanas centrs Ogrē

Pirmdien darbu pārtrauc VID klientu apkalpošanas centrs Ogrē

VID ģenerāldirektore pērn pusotrā mēnesī algā saņēmusi € 5944

VID ģenerāldirektore pērn pusotrā mēnesī algā saņēmusi € 5944

Ogres novada pašvaldība atradusi jaunas telpas VID nodaļai Ogrē

Ogres novada pašvaldība atradusi jaunas telpas VID nodaļai OgrēApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft