Aprīlī notiks bezmaksas semināri par VID e-pakalpojumiem

 

Aprīlī Valsts ieņēmumu dienests (VID) Piņķos, Sauriešos, Gulbenē, Kuldīgā, Jaunjelgavā, Salaspilī un Liepājā rīkos bezmaksas seminārus par VID e-pakalpojumiem, informēja VID.

Vēl marta pēdējā nedēļā bezmaksas semināri notiks arī Daugavpilī, Jaunpiebalgā, Ilūkstē, Limbažos un Saldū. Semināros VID speciālisti iepazīstinās ar VID e-pakalpojumiem, tajā skaitā - gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu elektroniski.

VID atgādina, ka no šā gada 1.marta gada ienākumu deklarāciju var iesniegt gan tie nodokļu maksātāji, kam tas jādara obligāti, gan tie, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.

Reklāma

Šis ir pirmais gads, kad tie nodokļu maksātāji, kuru gada apliekamo ienākumu kopējais apmērs 2016.gadā nepārsniedz 12 000 eiro, var iesniegt gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, kas izveidosies, piemērojot gada diferencēto neapliekamo minimumu.

Plašāka informācija pieejama VID mājaslapā sadaļā «Gada ienākumu deklarācija» un izmantojot diferencētā minimuma aprēķina kalkulatoru.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft