iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. E

  Manuprāt, pieaugušie daudzmaz domā līdzi. Tie, kas ņem kredītus, lielākā daļa ir jaunieši, kuri naudas vērtību vēl nav izpratuši. Varbūt nav jādomā cik briesmīgi sliktas ir reklāmas - viss ir cilvēku galvās, neviens nespiež ņemt.

  Varbūt reklāmu nolamāšanas vietā jāpadomā par cēloni, kāpēc niecīgu 300eiro kredītu ir jāvelk gadiem? Kāpēc nevar atdot? Ne tikai vainīgas ir reklāmas, c'mon!

  2
 2. E

  Mazāk vajag skatīties debīlas reklāmas un televizoru.

  3
 3. C

  Ātrie kredīti šādā izpildījumā būtu vispār aizliedzami- nospied podziņu un naudiņa ieripo. Ja ātros kredītus izsniegtu '' tiešajā ēterā'', būtu pašam jāierodas formēt dokumentus, domāju, ka kredītu apjoms drīz vien saruktu.

  8
 4. L

  Viena ātro kredītu firma reklamā teica,ka kredītu var paņemt pat atrodoties visdziļākajā mežā.Viena apelēja trūcīgajiem vecākiem pie sirdsapziņas-sak,nelaidiet bērnus plikus 1.septembrī uz skolu-ņemiet kredītu.Tagad tāda interesanta reklēma kredit 24.lv.Sak-izmēģini kredītlīniju,ja neder atdod,tik cik paņēmi.Traks var palikt.Mans ieteikums-ņemiet no tiek augļotājiem cik var paņemt un neatdodiet neko,tad viņi ātrāk izputēs.

  2
 5. b

  когда наступил кризис, все банки зажали бабло давать вот и подались люди брать там где дают-быстрые кредиты. а теперь банкам завидно что у них не берут. 100% уверен, что если эту лавочку прикроют, то банки начнут давать на таких же условиях. типа''у них же брали?! вот и мы так же будем давать"

  1
 6. x

  interesanti

  dzīvē ir tā kad zvana un sola atbraukt un visu aprakstīt,ja cilvēki kopa deklarēti ej nu tiesājies un vai vecie cilvēki zina likumus un ir raduši godīgi dzīvot rodas uztraukumi par radu parādiem cenšas segt
  jauniešiem daudziem tak nav sajēgas
  ja man nav skaidrs kāpēc atkāŗtoti dod cilvēkiem,kas ir risk lv bāze, vismaz tad varējā sazināties ar radiem ,kas palīdzējuši segt kredītu parādus, to visu viņi redz ,bet dod ,jo tas ir izdevīgi rodas atkal jauni lieli procenti

  1
 7. 2

  Sakārtot nozari ir vienkāršāk kā 2x2. Jāizdod likums, ka augļotāju procents gadā nedrīkst pārsniegt ,piem., 30%, ieskaitot visas formēšanas, izskatīšanas un citas procedūras. Visi līgumi kas pārsniedz vai slēpj šo summu tiek pārrēķināti un vainīgais maksā sodu.
  Mūsu valstī neviens to nedarīs, jo naudas devēji ir valsts mafijas dalībnieki un roka roku mazgā.

  12
 8. L

  Šo ātro kredītu biznesu vajag klapēt ciet.Kāpēc Lietuvā var tā darīt,bet Latvijā ne?

  17
 9. :

  Tāpēc, ka Latvijā zem šī biznesa ir skaļi uzvārdi :)
  Liela daļa līdzekļu, kam būtu bijis jābūt valsts kasē vai Latvijas Bankā, šobrīd caur zagļu/lumpeņu shēmām nonākusi ātrās kreditēšanas sfērā :)

  14
 10. b

  Un Saeimā sēž cilvēki kas lobē un atbalsta šo biznesu, ieskaitot I.Līdaka kungu..
  Neticu, ka ir tik neaptēsti, ka tic šī biznesa spējai palīdzēt cilvēkiem grūtos brīžos..
  Piķis dara savu..:((

  10
 11. iconEdgars Pedgars 2016. g. 18. maijā 13:25

  Kā viens gudrs onkulis reiz teica: "Ja tev ir jāaizņemas, tad tev jau ir problēmas".

  15
 12. h

  Ko lai saka - ja šī valsts atbalsta nagu maucēju kantoru, kuri aplaupa nabagus, netīro biznesu, tad tas ir tikai un vienīgi šo nagu maucēju kantoru "veiksmes stāsts".

  24
 13. n

  Aplaupa nabagos ??! Varbut tiem nabagiem visbeidzot vajag smadzenes iegādāties , nevis kredītus - neviens ar pistoli pie deniņiem nespiež nemt sveša naudu ! Paši alkatīgi, bez apdoma grābj, kur dod un tad bļauj, ka atdot nevar... vai vel labāk - valsts vainīga! Zināma jau visiem šitā " nelaimīgo " suga.

  26
 14. >

  Atļauj narkotikas, arī paši taču zina, ka pēc tam "pakaļā", tas pats ar jebko, visa tirgus ekonomika balstās tikai un vienīgi uz cilvēku vēlmēm vēl un vēl.. Arī smēķēšanu ierobežo, jo pa otru galu tev ir caurums veselības budžetā, šajā gadījumā, emigrantu skaits pieaug, kas attiecīgi sitīs pa arī Tavu pensiju.

  1
 15. s

  es tikai priecājos,ka ir tādi ātrie kredīti,jo godīgi strādājot ar algu var tikai knapi dzīvību izvilkt, piem.salūza mašīna-kur ņemt naudu,kurš aizdos,???ja visapkārt visi nabagi,....kam lūgt-Valdībai???!!!! Es tikai PAR,un priecīga,ka ir tādi ĀTRIE KREDĪTI,mani "izglābuši" ne reizi vien,pašam jādomā ar galvu,cik maksātspējīgs esi,lai laicīgi atdotu aiznemto kredītu!!!!

  25
 16. x

  Aizņemties no paziņām vai tad nevar?
  Nauda cilvēkiem ir! Sēž picerijas caurām dienām .

  11
 17. J

  Tikai nevajag muldet,-tadi gadijumi ir tikai 3%gadijumu.Lielaka dala iesligst arvien lielakos parados

  13
 18. t

  pasakas te nestāsti. Ja ar algu vari tikai dzīvību izvilkt, no kā tad maksā tiem kantoriem procentus? Jo neņemt kredītus ir lētāk, nekā ņemt!
  Labāk pastāsti, no kura kredītkantora šito drukā?

  26
  Parādīt vēl 3 atbildes
 19. h

  dzīvotāju uz naudiņas , kuru nav nopelnījuši mums netrūkst
  tie ir cilvēki , kuri nespēj izrauties no bērnības , kad mamma un tētis izsniedza kredītus , kuri nekad nav jāatmaksā

  10
 20. -

  Nu tak aitas,neņemiet šos ātros kredītus,un šie kantorīši nosprāgs dabīgā nāvē....

  28
 21. iconJānis Eniņš 2016. g. 18. maijā 11:18

  Laikam šajā rakstā komentē ātro kredītu darbinieki pelnot bonusus. Vajadzētu tik aktuālos rakstos aizliegt anonīmos komentus. Visa pamatā ir sena patiesība' augļotāji. Ja Latvija būtu demokrātiska valsts sen jau kāds žurnālists būtu atradis saikni starp negatīvu procentu likmi pasaules attīsto valstu bankās un kosmiski lielu peļņu uz ātro kredītu lauciņā Latvijā. Galvenais ir neaizmirst ka peļņa tiek gùta no cilvēkiem kuru ienākumi ir zemi' tātad no 80% Latvijas iedzīvotāju saucamās sociālā riska grupas kurai nav alternatīvas.nedarbojas sociālās aizsardzības mehānismi kuri kā magnēts pievelk imigrantus uz attīstītām Eiropas valstīm. Patiesie labuma guvēji nav tālu jāmeklē aplūkojiet kas iekļaujas politiskās elites krējumā tur arī slēpjas VDK un kompartijas funkcionāru garās rindās kuras joprojām piesmej mūsu dzimto zemīti

  18
 22. h
  he- he Jānis Eniņš2016. g. 18. maijā 11:20

  esi no tiem , kas ir parādā saviem draugiem ?
  parādu tu neatdod un sauc tos par maitām ?
  kruta !
  ja tu zinātu , kā man riebjas šitādi nahļebņiki , kuri pat beceļ vairs telefonu un izliekas , ka tevi vairs nepazīst kaut kādi nieka 50 eiriku dēļ

  7
 23. v
  vai vai Jānis Eniņš2016. g. 18. maijā 11:30

  ātrie kredīti uztrauc tikai cilvēkus, kurus nauda nemīl. Viņiem vienmēr tukšas kabatas, tur nelīdz ne ātrie, ne lēnie kredīti.
  Neesmu bagāts, bet kredītus neesmu ņēmis, un man neviens kantoris ar tiem neuzbāžas. Arī dzīvokli nopirku par sakrātu naudu un samērīgu cenu.

  9
 24. iconJānis Eniņš Jānis Eniņš2016. g. 18. maijā 11:30

  To:he he. Varbūt uzklausītu ja nebūtu anonīms. Laikam tava ikdiena ir sēdēt augļotāju kantorī un zvanīt zvanīt zvanīt. Darbs dara cilvēku,sena patiesība. Un kāds cilvēks sanāk no Tevis? Nožēlojami strādāt par kapeikām zagļu interesēs. Vai tiešām domā ka šajā rūpalā gūst peļņu godīgi cilvēki ar godīgā ceļā iegūtiem līdzekļiem? Godīga cilvēka iespējas maksimāli ir turēt bankā uz pāris procentiem gadā ja paveicas

  6
  Parādīt vēl 1 atbildi
 25. h

  Ko lai dara - nabagam nabaga nelaime. Naudu tādam vari iedot, bet prātu gan ne.

  9
 26. a

  ko vispaartaa korumpeetaa cuuka var gvelzt

  1
 27. m

  Cūka ne cūka, bet man viņa patīk - tāda smukiņa.

  2
 28. a

  man vinjas gjiimis murgos raadaas

  1
 29. h

  man vinjas gjiimis murgos raadaas --
  uzliec avīzi :D

  1
 30. kāpēc nevar pieņemt likumu, ka aizliedz ātro kredītu reklāmas ?

  10
 31. Nost Ar jebkādiem ierobežojumiem tirgum! Ja es pārdošu zemē atrastu kljavas zaru par 200 eiro- Tā ir pircēja vaina! Neviens rocinjas kredīta njēmējiem nelauza! Katrs pats skaita līdz un zina uz ko parakstās!!! Es par brīvu tirgu! Personīgi NEKAD neesmu njēmis šos kredītus, bet cilvēkiem var būt visādas situācijas- neko nevajag ierobežot!

  7
 32. n
  nu jau nu aslans2016. g. 18. maijā 11:10

  Tu tāpat kā viena pamatiedzīvotāju ķēniņiene ar ievu zariem tirgosies?
  Laikam viena sekta?

  3
 33. J

  Jāskatās kam ņem tos kredītus - ja izklaidei un nevajadzīgam lietām, tad tas, protams, ir slikti. Bet, ja ņem patiešām neatliekamam vajadzībām, tas neliecina neko labu par valsts sociālo politiku!

  16

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi