iepriekšējais 1 2 3 4

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. s

  zakīti visa darbojas tikai vienā virzienā, nu gluzi kā at valsts naudinju ...

  0
 2. a

  nu tak aizliedziet tau tos atros kredītus un viss!!! un nav jalauž galva

  0
 3. J

  Zaķi !! Jūda Tu !! Par cik grašiem Jēzu pārdevi ??????

  1
 4. L

  Ļipa noraks savu partiju. Tik daudz nesmuku spiru.

  2
 5. J

  Kozulis kurš nesenā pagātnē bija krimināls elements,kurš Viļānos un rajonā lielos daudzumos tirgoja pašbrūvēto dziru,nu ir baigais biznesmenis,kurš ir lielos draugos ar LAU šefu Kononovu un kuri kopā ar Zaķi ir latgales ārēs visai bieži viesi.Pirms vēlēšanām Viļānos tik ļoti tika aģitēts un zinu pat cilvēkus kuri stāstīja ka esot dota dzira un maksāta nauda par to lai atdod savas balsis par Zaķi.Kā arī Zaķa paziņu lokā ir persona kas tieši ir saistīta ar ātro kredītu biznesu.Te nu arī viss ir skaidrs kāpēc šis tik ļoti raujās par šo likuma maiņu.

  2
 6. S

  Kamdel , tadus nobarojusos bekonus , laiz pie teiksanas .

  6
 7. m

  Nu bet ko Jūs gribējāt no Zaķa? Protas ,ka viņš lobēs aizdevējus...un pilnīgi iespējas ka arī viņš ir viens no tiem!Tāda zaķa priekšā visi vilki nobāl!

  7
 8. k
  kā savādāk? marija2015. g. 20. maijā 19:49

  Šķēle arī ir ātro kredītu biznesā. Roka roku mazgā, abas tuklas.

  2
 9. Y

  Zaķi par perdzidentu, vilki būs prom!

  1
 10. G
 11. p

  Civillikums 1716. Līgumsods ir pametums, ko kāda persona uzņemas ciest sakarā ar savu saistību neizpildi vispār, nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā).
  Līgumsods par saistību neizpildi vispār ir konkrēti noteikta naudas summa vai cita mantiska vērtība, kuru nedrīkst noteikt vairākkārtīgu (atkārtotu) vai pieaugošu maksājumu vai devumu veidā.
  Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts pieaugošs, taču kopumā ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra.
  (20.06.2013. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.01.2014.)

  4
 12. z

  nekas, viss paliks pa vecam un nākamajās vēlēšanās Latgalē būs daži iecirkņi kur 100% būs par Trusi ! Kā bankā !

  4
 13. M

  Augļotāji ar savu naudu palīdzēja Zaķim sapirkt balsis lai nokļūtu deputāta krēslā nu tā naudiņa jāatstrādā. Par velti ir tikai siers peļulamatās. Tas ir mans viedoklis.

  21
 14. l

  Tādu deputātu ar sū..... koku no saeimas padzīt, kam neinteresē ļaužu liktenis. Viņa tuvs draugs nodarbojas ar kredītu izsniegšanu, tāpēc viņš kārtējo reizi lobē. Labāk būtu, ja viņš pasēdētu par balsu pirkšanu Latgalē, kas arī reāli bija, bet viņš no tā neko nav sapratis. Uzskata sevi par visu varošo.

  21
 15. L

  Zaķis ir Organizētas noziedzīga Grupējuma Galvenais Konsultāts, tāpēc viņš arī aiztāv To!!!!!!!!!!!

  18
 16. k

  Blin sitam mulkim tikai anglija kapostus lasit, kauns par tadiem politikiem.

  33
 17. h

  Beidzot tas trusis balsu vecis arī iečiepstas , citādi jau Tauta domāja ka miris , jo no uzpirktām Saeimas vēlēšanām ne redzēts , ne dzirdēts.

  16
 18. ?

  2. lasījumā atbalstītās redakcijas līkne ir zemāk no sākuma līdz beigām par Zaķa ieteikto līkni. Respektīvi, arī uz īso termiņu izdevīgāka par Zaķa.

  6
 19. M

  Redzēt sapuvušo kompradoru sistēmu reālā darbībā. īzlien priekšplānā tādi darboņi ,kuriem vispār vajadzētu turēt žaunu - ciet. Pārsteidzošs fenomens Latvijas veiksmes stāstam.

  17
 20. A
  Ahā Man patīk2015. g. 20. maijā 02:42

  Tiem kas turēja acis un ausis vaļā ne tikai pirmsvēlēšanu solījumos, tā drīzāk ir likumsakarība nevis pārsteigums.

  10
 21. s

  To zaķi ar sudainu koku no LV ārā.

  27
 22. A

  Nedrīkst izraidīt, viņš ir LV pilsonis.
  Izraidīt drīkst tikai citas valsts pilsoni vai bezpavalstnieku kurš izdarījis pārkāpumu vai noziegumu, pat jaunizgudrojumu "nepilsoņu" statusā esošos nedrīkst izraidīt uz roģinu.

  6
 23. 1

  Cik var būt pretīgi un nožēlojami šādi cilvēki, kuri tikai cilvēka vārdu nes... Tādi, lūk, ir naudas kalpi, kuri pārkāps jebkurām morāles normām... Normālus cilvēkus naudas daudzums nepadara par sevis un savu līdzcilvēku nodevējiem.

  20

iepriekšējais 1 2 3 4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi