Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J

  Ne pa ķeksi, bet smieklīgi

  Studējošo kredīts - Tu aizņemies, lai mācītos skolā, kas pati ir parādā bankai.
  Bankas ir ļaunums.

  5
 2. D

  :) Vai vieslektori no valstīm, kur 1991. gada maize maksāja n-tās reizes dārgāk un arī tagad, pie vienādām graudu iepirkuma cenām nemāk to lēti izcept, arī saņem Latvijas darba atalgojumu?

  0
 3. K

  te arī beidzas nožēlojamo žurnālistu un komunikatoru spekulacijas un nekompetence par bankrotierm un parādiem Vismaz viens žurnālists atradies, kas spēj pajautāt Valsts kasei.... Ar tik gais\ām galviņām un prāta spējām- kur citur liksies

  1
 4. s

  Ar steigu jāizskata jautājums par daļēju pāriešanu uz aplokšņu algām.

  5
 5. O

  Ceru, ka turpmāk valsts finansēs TIKAI valsts sektoru, nevis privāto.
  (Bērnudārzi, skolas, augstskolas, slimnīcas, poliklīnikas utt.)

  15
 6. s
  skolmeistars Opis laukos2017. g. 18. februārī 09:38

  un tikai tās skolas kurās mācību process notiek valsts valodā

  0
 7. Toties RTU rektoram ir cienījama alga.

  22
 8. S
  Segments dadzis_452017. g. 17. februārī 17:24

  Vajadzētu ne tikai rektoram normālu algu, bet arī pasniedzējiem. Un iemesls ir vienkāršs - lai pasniedzējiem darbs universitātē būtu primārais nevis kā tagad sekundārs, jo praktiski visi strādā kaut kur pamatdarbu un lekcijas lasa papildus. Un tad ir tā stulbā situācija, ka ir grūti noķert pasniedzēju uz konsultāciju, jo viņš vienkārši fiziski nav pieejams. Kad mācījos neklātienē (pa sestdienām), tad principā nav iespēja noķert rokā ļoti daudzus pasniedzējus, jo, tad kad viņiem ir konsultācijas laiki, tad man ir darbs. Kad varēju izrauties no darba, ta viņiem nav konsultācijas laiki.
  Un arī tad kad ir tie konsultācijas laiki, tad tie nav ne vairāk pa 2 reizēm nedēļā un max. 2h.
  Tā kā vajadzētu mācībspēkiem normālu algu un lai sēž no rīta līdz vakarm universitātē, lai studentiem būtu viņi pieejami.

  12

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi