iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. s

  Pērciet vien vairumā, gan tirgotājiem labi, varēs cenas celt, gan kodēm un citiem tārpiem pieliekamajā nebūs garlaicīgi. Tāpat visam mūžam nesakampsies.

  0
 2. T

  Nu es lietoju pārtikā gan griķus, gan rīsus - dažādībai. No rīsiem taisu plovu, bet griķus vai nu vienkārši izvāru vai vēl apcepju - garnīram. Labi griķi ir garšīgi, bet bieži gan neēdīsi. Nu reizi nedēļā, i to parasti daudz retāk.
  Iepirkt ilgākam laikam - man tāpatās mājās vienmēr stāv paciņa rīsu un griķu - lai vienmēr pa rokai. Iepikrt vairumā - priekš kam, kur glabāt un cik ilgi ta stāvēs, need jau tik bieži viņus.
  žēl, ka miltiem cena kāps - bieži cepu pankūkas (īpaši garšo plānās, pildītas), pati cepu tortes, kūkjas, platsmaizes. Bet tos ar nevar daudz sapirkt - kur ta glabāt, lai nepaliek mitri.

  1
 3. g

  Kursh veido uzkrajumus?
  Es nee.
  Ja pacels kautkam cenu, lai vaino pashi sevi, ja neviens pec tam nepirks :D

  0
 4. M

  Man patīk, ka saka - cenas kāps
  Bet kāpēc nesaka, ka cenas cels naudaskārie tirgotāji un ražotāji???

  0
 5. r

  Arī tā var sildīt ekonomiku - izrādās, ka daudziem ir lieka naudiņa, par ko var atļauties veidot pārtikas krājumus . Pensionāru domāšanu vairs neizmainīt, bet, ja jaunie ķeras uz šitā āķa , nevar saprast- dusmoties vai smieties.

  0
 6. V

  PS. Atceramies, kā bija ar Jelgavas cukurfabriku, kad to slēdza, visi skrēja kā aptrakuši pirkt cukuru, jo bija iestāstīts, ka cukura vairs nebūs :))))))))))

  0
 7. V

  Nu tas jau ir absurds, cilvēki mirs badā, ja tādas preces kā griķi, putraimi utml preces sadārdzināsies divtik.

  0
 8. P

  Pērciet vien un atbalstiet alkatīgos tirgotājus !!! Kā nav kauna krīzes laikā provocēt paniku.

  2
 9. L

  visu laiku centos pirkt Latvijas preci tāpat kā daudzi citi, pat tad, ja par pāris santīmiem dārgāka nekā poļu. diemžēl tagad nāksies no tā atteikties, jo leišu/poļu produkcija maksās 2x lētāk.

  1
 10. i
 11. E

  Griķi jau tāpat ir bijuši nepamatoti dārgi, tagad viņus varēs ēst ja nu vienīgi Pliners kas domā ka 50 santīmi par piena litru ir lēti.

  0
 12. g

  Starp citu jau pirmdien, kad tikko izskanēja informācija par griķu padārzināšanos, Super Neto veikalā tie maksāja 0.99 santīmu!!! Ātri gan tas notiek :(

  0
 13. o

  Lai dzīvo Polijas lielveikali!!!!
  griķi jau tagad tur maksā uz pusi lētāk kā Latvijā!!!!

  4
 14. u

  Kas var pateikt kāpēc tiek atkal radīta ažiotāža???? Kāds tad tagad būs tas iemesls cenu lēcienam????

  0
 15. K

  No kā tad "viņi" veido ? :) Aptaurētie žurnālisti !!!!

  0
 16. e

  A, ziepes dārgākas arī paliks?:))

  1
 17. N

  Kā var ieēst tos griķus? Vienreiz pagaršoju... brrr...

  0
 18. mums buus labi, kaa jums, nezinu :)

  0
 19. j

  Vienkārši vecajā eiropā ir mūžīgā pārprodukcija un tāpēc vecie mēsli ir jāizpērk un kur vēl labāk to notirgot uz ažiotāžām kā padomju Latvijā kas pieradusi pie deficīta!

  0
 20. i

  Šādu ziņu izplatīšana ir izdevīga ražotājiem, tirgotājiem, lai tūlīt paaugstinātu cenu..

  0

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi