Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Bet protams! Pirmajā Baltijas kanālā pastāsta to,ko mums LNT un citi kanāli noklusē! SIMTIEM TŪKSTOŠI aiziet katru mēnesi maksāt par dzīvokļiem,mašīnām un visu pārējo mūsu bijušajiem ,kas sēdēja valdības krēslos,bet ko viņi ir izdarījuši Latvijas labā?! NEKO! Izpostīti meži,sabeigti ceļi un aizbraukušie mūsu Tautiesi,lūk viņu izdarītais darbs! Kamērt visi vēl esošie un tagadējie......nebūs starp mums,dzīvot labāk mums neatļaus.

  0
 2. Kamērt BŪS STARP MUMS.......:(

  0
 3. iconAigars Bergs (Opītis) 2017. g. 11. oktobrī 17:48

  Lai glābtu Latviju - nodokļi jāsamazina!!!
  Bet te - veido Amirikāņu kara bāzes - pensionāri tāpat tūlīt apsprāgs!!!
  Brīva vieta jūsu reklāmai................

  2
 4. Ģeniāls risinājums problēmai - aizbrauc nodokļu dēļ, un pēc tam uzlies ugunij vēl benzīnu, vēl paceļot nenormālos nodokļus..
  Varbūt beidzot pienācis laiks to demogrāfiju likt pirmajā vietā, vai arī labāk ir turpināt jāties pa miglu, un nedomāt par to, ka pēc pāris paaudzēm, mēs vairs neeksistēsim kā valsts ar šitādu attieksmi pret dzimstību un ģimenēm?

  6
 5. a moška demogrāfijas dēļ samazināt valsts pārvaldes aparātu?

  11
 6. Ja cels nodoklus NI, ta pieRiga aizbrauks prom. jo jau tagad nodokli ir nenormali. No gimenem suc ara pedejo naudu. Priecajas ka pieRiga dzimstiba celas, tai pat laika tik suc ara naudu ka tadi vampiri. Kads ir nodoklis par niecigu zemes plekiti pieRiga! Vajprats. Un par maju vispar nerunasim. It ka dzivotu kada lejputrija, kur nauda kokos aug. Ja kartiga gimene ir uzbuvejusi saviem spekiem maju, tad vina ir jaatnem vai ne? Valsts dara visu, lai gimenei ta maja butu japamet un jabrauc prom, jo pat nodoklis vien ir drastisks, nerunaot par dzives dardzibu!

  10
 7. iconKasandraAvokado 2017. g. 11. oktobrī 14:41

  Latvija mums ir 100 deputāti un ministreļi, pārējie naudas drukājamā mašīna Latvijai ....

  7

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi