Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. būs gan `treknie gadi`.
  ekonomikas pārkarsēšana un cilvēku novešana līdz bankrotam, lai atņemtu pēdējo mantu ir modernās ekonomikas sastāvdaļa. protams eksperti uzvalciņos to publiski masām neteiks.

  0
 2. Redzēt Treknos Gadus un mirt.

  0
 3. "problēma radīsies brīdī, kad ekonomiskā aktivitāte šajā sektorā mazināsies, saruks būvniecībā strādājošo algas un šie cilvēki nolems pamest valsti," - Protams. Tāpēc arvien dīvaināki šķiet neizprotamie velkomistu argumenti "jāieved migranti, citādi nebūs kas strādās". Katru dienu valsti joprojām pamet cilvēki, dodoties strādāt ārvalstīs. Un kur īsti pieaug "strādājošo algas"?

  0
 4. Trekno gadu LV nebūs, bet krīze pienāks šā vai tā.

  0
 5. Teikt jau var daudz ko tie ekonomikas eksperti. Reku valdībā esošie purni, piem Kučanskis un Reizozola dzīvo ka treknajos gados..

  0
 6. iconHeide Brigita Stepena ( Reinberga) 2017. g. 10. oktobrī 06:42

  Vai viņi zina kas ir krīze,neviens,viņi pat nezina,ka tautai krīze nav beigusies un kamēr valdīs šie izšķērdētāji,tā arī nebeigsies !!!

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi