Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. pļaujmašiņai arī vajag? zālespļāvējam arī vajag octa? un arī trimmerim un iskaptij? Ja nu iepļauju kaimiņam kājā?

  1
 2. iconValdis Panks (Panks) 2017. g. 11. oktobrī 15:22

  idiotu bars izadoma visādas samaksas, bet gudrs pasūta vinus "nosvēties" uz ateju! Es savā purvā to kretīnu sodītu par atrašanos aizliegta zonā, kas man prassītu OCTA purvā vai savā 30 ha pļavā! Bet tas, ka es uzturu ceļus, maksājot akcīzi zāles pļaušanai, ir PERVERSI! Tāpēc ARĪ maksāt nodokļus ir pašizvarošanās!

  0
 3. iconAelita Ruskule (mazais) 2017. g. 9. oktobrī 21:16

  Lasu un brīnos.. kur loģika? Ja ja tas traktors nepiedalās ceļu satiksmē, tad jau būtu tā kā jāatgriež tas akcīzes nodoklis , ko iztērē pērkot degvielu. Konkrēti šajā gadījumā tie bija 340000...Nevis jāliek vēl kāds nodoklis... murgs!!!

  1
 4. iconAndris Ozoliņš (Kardža) 2017. g. 9. oktobrī 21:09

  Ir interesants fakts Ja tev pider divas automašīnas un tu lito vienu bet sieva otru. Notikot nelielai (nejaušai protams)sadursmei starp abām man piederošām am tas neskaitās OCTA apdrošināšanas gadijums un abas am jāremontē pa KASKO. Tieši ts pats attiecas uz stabu,vārtiem vai citiem priekšmetiem. Tgad jautājums. Pat ja zemnieks nopirks OCTA visai tehnikai un traktorist s J. izraisīs CSNG zemnieka pagalmā ar zeniekam piederošu mantu. VAI KĀDS NO OCTA APDROŠINĀTĀJIEM SEGS J. RADĪTOS ZAUDĒJUMUS?

  6
 5. Atkal jauns nodoklis, neko jau citu neprot, drīz jau būs arī veliosipēda nodoklis, un kājām gājēju nodoklis. Bet nevar skaļi runāt, ka tik neuzliek ar.no kuriem laikiem kādam uzstrauc ka kādam lauksaimniekam nākas maksāt no savas kabatas par radītiem zaudējumiem>?? šajā valdībā interesē tikai un vienīgi nodokļi valsts kassē.

  4
 6. Ar steigu jābrauc prom no šīs Valsts!Valsts alkatībai un vienaldzībai pret pilsoņiem vairs nav robežu.

  10
 7. nevis prom jābrauc, bet ar traktoriem uz saeimas ēku

  8
 8. Ne jau problēma, ka kādam varētu tikt nodarīts zaudējums! Problēma alkatībā, ka piķa vienmēr ir pa maz! Vis drošākais veida ar likuma palīdzību!

  24
 9. Gandrīz visas apdrošināšanas kompānijas pieder bankām, praktiski visu šo kompāniju mājaslapās viņi lielās ar fantastiska apmēra peļņām, kas gadā pārsniedz pat vairākus miljardus EUR, tādā veidā viņi uz savas kompānijas mums reklamē kā stabilas, peļņu gūstošas utt. Šo kompāniju atskaitēs redzams ka tajā skaitā OCTA Latvijā katru gadu dod peļņu kas nevienai kompānijai nav bijusi mazāka par 15% no OCTA apgrozījuma.

  ĪSĀK SAKOT ko var tie baņķieri D par zaudējumiem ko viņiem rada OCTA, ja pēc atsklaitēm redzams ka tieši OCTA sastāda vislielāko apgrozījumu un peļņu pat laikā uz kuru šie miljardieri atsaucās kā zaudējumus nesošu. Viss tiek nolobēts banku interesēs, pie kam šīs bankas nepieder Latvijai, tajā skaitā FKTK vadītāji LV nāk no Apdrošināšanas kompāniju sektora, viens ja nekļūdos bija par BALTA īpašnieks..

  24
 10. iconPeteris Priedkalns 2017. g. 9. oktobrī 08:48

  minoritates dikte ka darit ar bezstrukturrakstiem lielakoties.
  palukojies pats ikdienas, kas te tiek sarakstits.
  un patrioti lido, neapjaushot ka ar vinju roku palidzibam tiek uzbrukts ljaunajam, kas ari ir merkjis.

  1
 11. iconDāvids Lēvalds 2017. g. 9. oktobrī 11:29

  Kura no apdrošināšanas sabiedrībām pieder bankai? Izņemot Swedbank apdrošināšanu? Un dati par peļņu no kurienes ņemti?

  0
 12. m

  Ja nemaldos tikai Seesam mate ir banka +Swedbankai sava apdrosinasana, citam kompanijam ar bankam saista tikai tas ka darbojas viena sektora, izteiktais viedoklis ir klaji nepaties un spekulativs. Visu var parbaudit publoski pieejamos datos un apgalvot ka tie ir nepatiesi ir vel lielakas mulkibas ka noraditais octa pelnas apmers, kas atkal ir mulkibas.

  2
 13. iconTadeušs Lopiņš 2017. g. 9. oktobrī 07:42

  Varbūt padomāt, un darbos kūdras purvos izmantot cilvēku darba spēku, nevis traktortehniku? Izmaksas ir mazākas, uzmet cilvēkam 2-3 eiro dienā, lai rok! OCTA nav jāpērk.

  7
 14. m

  Octa 86vienibam, kas darbojas slegta teritorija, nu neka nevar maksat 10k vai tml. Kads te piemet ogles.

  0
 15. iconAelita Ruskule (mazais) 2017. g. 9. oktobrī 21:22

  Gribētos redzēt to , kas raks par 2-3 eiro dienā?!

  1
 16. iconPeteris Priedkalns 2017. g. 9. oktobrī 06:45

  Esmu cilveku puse, kuri valsti uztur. But otra puse tas jau ir but pret sevi uz saviem tuvakajiem.
  supersistemu slepkavas, kuri neapzinati zage zaru uz kura pasi sezh

  2
 17. Kārtējais lobijas, Latvijā, diemžēl slēpts, kā arī nodarbošanās ar pseidoproblēmām. Paša normatīvā akta izstrāde zem jebkādas kritikas - nav apkopota ne vēsturiskā pieredze par traktortehnikas iesaistī CSN, ne arī ir kāds vārds par ārvalstu pieredzi.

  18
 18. Pēc viņa domām, neiegādājoties OCTA, vadītājs riskē ar lieliem zaudējumiem, kas jāatmaksā no savas kabatas.
  ...........................
  Kādas nesavtīgas rūpes! Pat asariņa nobira. Nu tad apdrošini lauksaimniekus no savas kabatas!
  Nākamais varētu būt cilvēka apdrošināšana. Cik gadā noziegumu tiek pastrādāts? Eku būs, kur izvērsties.

  30
 19. E
  iconEsteneesmu unnebushu (Broma) 2017. g. 9. oktobrī 04:20

  Vispār te ir vieta knab, vienigi vēl lobēšanas likuma tā ari nav.. nav ko paņemt pie dziesmas.
  Bet velk pat ļoti pēc lobēšanas un korupcijas.
  Latvija un tās valdība. diemžēl, bet sāk izklausities pēc lamu vārda

  17
 20. Visiem čipotajiem suņiem arī vajag OCTA. Ja kādam iekož, tad lai ir apdrošināts. Vakar Latgalē 3 cilvēkus sakoda.

  25
 21. iconHelmuts Andersons 2017. g. 9. oktobrī 00:50

  jobanā lv pārvalde....

  21
 22. iconDidzis Puriņš 2017. g. 9. oktobrī 00:37

  Apdrošinātāju komentārs par elektrības stabu kuru traktora vadītajs netīšām var aizķert izklausās gluži vai pēc rūpēm par lauksaimnieka finanšu stabilitātes saglabāšanu , bet nevajag aizmirst kad strādājam atvērta tirgū un visu izdevīgumu ir jāsamēro ar pašizmaksu . Lūdzu apsveriet vai nav pienācis laiks atļaut man kā uzņēmējam atļaut pašam izvēlēties kurš traktors vai piekabe izbrauks uz lauka kur ir stabi , bet kura kiekabe stāvēs zem skaidu uztvērēja. Ļūdzu ļaujiet pārlikt reģistrācijas numuru uz to traktoru vai piekabi , cmago mašīnu vai ekskavatoru kuru šodien lietoju - nevis pieprasīt katrai piekabei numuru , skati , octu , un iespējams Vinjeti ja viena mašīna man dimāta kā pacēlājs jumta tīrīsanai ko lietoju divreiz ziemā - cita piekabe domāta bišu saimju izvešanai ganībās.

  36
 23. m

  Minetais komentars nav apdrosinataju. Sakne drizak ir tas, ka daudzi apgalvo ka satiksme nepiedalas, bet tomer dara to, ka ari izraisa gadijumus, kurus tapat nosedz autobrauceji savas octa cenas. Ja velaties par kadu piemaksat tas ir jusu tiesibas uz viedokli.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi