Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconElita Strazdiņa (el) 2017. g. 29. augustā 19:25

  nesaprotami, kā Latvijas valdībā un saeimā nonāk cilvēki, kuri neprot veikt situācijas analīzi - redz tikai naudu, naudu, naudu....kā var nesaprast Latvijas demogrāfiskās situācijas traģiskumu, to, ka darbspējīgo cilvēku vecums pieaug, to, ka cilvēki slimo ar katru gadu vairāk stresa dēļ, trūkuma dēļ, medicīnas pakalpojumu nepieejamības dēļ, jo valsts rindas nav iespējams izstāvēt, bet maksa par pakalpojumiem saskrūvēta debesīs, kamēr algas tādas, ar kurām nav iespējams tos pakalpojumu segt. Vai tiešām reiz visiem būs jāiziet ielās, lai neļautu iznīcināt šo valsti un tās cilvēkus līdz galam? Latvijā tiek darīts viss iespējamais, lai ģimenes nedzemdētu bērnus, lai cilvēki justos izmisuši un nepārtrauktā stresā par to, kā nomaksāt visus rēķinus, pabarot un izskolot bērnus. KAS NOTIEK?

  8
 2. iconVisvaldis Dziesma 2017. g. 29. augustā 15:50

  Vai jūs tur augšā galīgi sviestā sagājuši? Cilvēki raujas vairākos darbos, lai izdzīvotu un kādas jums tiesības saukt viņus par liekēžiem! Tā jau no otrās dienas tikai maksā, it kā slimību būtu pats izvēlējies... Vai tad ir jāsagaida, ka vēl kādi simts tūkst. pamestu šo zemi, kuru jāsauc par valsti... Vai tad nepietiek, ka pensionārus iznīcina?

  11
 3. iconJuris Šteinarts 2017. g. 29. augustā 22:41

  Viņi nav sviestā sagājuši,viņiem galvā sagājis ķemertiņu pildījums!!!

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi