Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Kad tika ieviests akcīzes nodoklis cigaretēm un alkoholam, tad valdība teica, ka šī nauda ies medicīnai! KUR NAUDA KUNGI?

  0
 2. iconUldis Kaktiņš 2017. g. 26. augustā 07:56

  Un kas būs ar tiem kas nemaksās ? Laukos tādu būs daudz jo darba nav un liela daļa kuļas cauri ar pabalstiem un gadījuma darbiem. Ko darīs ar tiem divlitreņu dzērājiem kurus ar mietu pie darba nevar dabūt un tādi ir gandrīz katrā pagastā.

  3
 3. iconGuntars Gotlibs 2017. g. 25. augustā 20:28

  Likās, ka 1% VSAOI palielinājums jau bija risinājums pieejamai medicīnai, bet izskatās, ka vieglāk ir vēl vairāk pacelt nodokļus nekā paskatīties kam tad valsts aparāts naudu tērē. Kad būs nulles budžets? Esmu pārliecināts, ka tur atrastos vairāk kā šobrīd nepieciešams. Tāpat nav skaidrs kāpēc VSAOI ir mēraukla vai tiek maksāti nodokļi vai nē. Kā tad ar nodokli, kuru maksā uzņēmējs no dividendēm vai noguldītājs no depozītiem? Ir sajūta, ka IIN, kas pašreiz tiek nomaksāts no dividendēm nemaz nav nodoklis, bet gan mistisks dāvinājums valstij.

  8

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi