Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Ko jūs, gāzi grīdā, ja kas, laimes lācītis Dombrovskis atnāks un izvedīs atkal mūs uz ceļa.

  0
 2. G

  Zini, man nepatīk neviens politiķis, bet Dombrovskis strēba putru, ko savārīja taukmūļi, godmaņpapi un atslēdznieki. Kamēr Dombrovski vāca citu sagāztos podus, iepriekšminētie elementi itin ērti un skaisti pavadīja laiku ārzemēs vai savās villās. Par to vien Dombrovskis pelnījis cieņu. Un, kad sāka klāties labāk, tad papiņi un mūlīši Dombrovski aizbāza uz Eiropu, lai nemaisa netraucē krējumiņu nosmelt. Vai Dombrovskis ir Laimes lācis? Nē, nav, bet viņš un viņa komanda tomēr panāca to, ka krīze nebija tik briesmīga kā, piemēram, Grieķijā, kas joprojām tik aizņemas un aizņemas. Bet atkārtoju vēlreiz, man nepatīk neviens politiķis, tikai kaitina, ka tautai īsa atmiņa un neatceras patiesos "labdarus", kuru dēļ krīze sākās (tie, kas par 1 miljardu sociālā nodokļa naudu glāba Parex banku).

  0
 3. iconPēteris Puriņš (Petja) 2017. g. 24. augustā 13:19

  Ko viņi tur valdībā pīpē? 2008 gada krīze varbūt ar ir pārvarēta, bet 2014 gada Krievijas problēmas ir pat spēcīgāk idragājušas darbaļaužu sociālo stāvokli. Cik saprotu, doma ir mierināt- neuztraucaties, drīz būs vēl sliktāk..

  7
 4. iconandersonkaytra1 2017. g. 24. augustā 14:06

  Es ceru, ka tu joko. Vai Tu vispār spēj sagremot tādu terminu kā krīze? Lūdzu aplūko dažādus ekonomiskos datus 2008. gadā un pēc tam 2014. gadā, varbūt tavs intelekta līmenis pacelsies, bet visdrīzāk nē.

  2
 5. iconPēteris Puriņš (Petja) 2017. g. 24. augustā 15:17

  -> andersonkaytra1, ja Tavs intelekts spēj vadīties tikai no statistikas pārvaldē iegūtiem cipariem nav mana problēma. Es neesmu ciparu un diagrammu dīdītājs, es vnk zinu ka tautas lielākā daļa dzīvo zem 2008 gada ienākumu līmeņa un vienīgais pozitīvais šo desmit gadu laikā ir degvielas un mobilo pakalpojumu cenu kritums.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi