Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. šī sistēma ir vecāaka par rīgas doma baznīcu , bet mums tak neder...jo *&^*&^^#

  0
 2. viens jautājums, tikai , tīrrīt tirgu kam? sev, lai rebes lielākas.Kapēc nevar ieviest licenzēšhanas sistēmu kas ir gadsimtiem veca?
  Auto drīkts pārdot tikai privātpersonas vai licencēti auto tirgotāji un viss, savstarpēja auto pārdošana starp juridiskām personām netiek atļauta un miers.

  0
 3. visi, pat dzēstie sludinājumi vismaz gadu vēel ir pieejami ko vinji lecās? Tiesu viņu zaudēs un vēl dabūš maksāt.

  0
 4. Izlasīju. Tas vienalga vairāk izskatās pēc VID taisnošanās. Nav taču pirmā reize, kad VID rīkojas nesamērīgi un prettiesiski, un pats neievēro vai pārkāpj likumu vai procedūru. Kāpēc šajā gadījumā VID paziņojumi būtu jāpieņem par balstu patiesību? Ja VID prasību uzņēmums bija apstrīdējis tiesā, un saskaņā ar procedūru VID bija jāgaida tiesas nolēmums, kāpēc VID uzsāka karu? Vai ne tāpēc, ka VID vecavas uzskata, ka šī iestāde stāv pāri likumam? Turklāt arī uzblīdušais Lībenzons ar savu paskatu vien drīzāk rada riebumu nekā raisa uzticību.

  9
 5. VAJAG PAŠIEM STRĀDAT UN MEKLĒT - NEVIS GAIDĪT KAD PASNIEGS UZ PAPLĀTES - KATRAM SLUDINAJUMAM IR ADRESE - TAD STRADAJJIET VID STRĀDAJIETTT -

  11
 6. Tape jau visi izmanto ss.lv :D

  4
 7. iconMārtiņš Rūtens 2017. g. 12. augustā 12:25

  Ir skaidrs, ka gan viena, gan otra puse rīkojas emocionāli, taču ar vēsu prātu un no malas skatoties, kaut kas te šķiet pat ļoti neloģiski. Esesieši visu laiku ieminas par "nesamērīgu VID pieprasījumu", bet izvairās paskaidrot sīkāk. Ja detalizētu un izskaidrotu, viņu rīcība varbūt vērotājiem no malas vairs neliktos tik absurda? Nevaru iedomāties, kur varētu slēpties tā pieprasījuma nesamērība. Ja es būtu sludinājumu portāla īpašnieks un pie manis sludinājumus, par kuru saturu es neatbildu, liktu lieli un mazi, balti un melni, es bez sirdsapziņas pārmetumiem noslēgtu ar VID līgumu un iedotu viņiem piekļuvi datu bāzei - lai skatās kaut 5x dienā datus, kas viņiem interesē (un viņiem ir likumā noteiktas tiesības to darīt). Kur problēma? Ne jau sludinājumu portāls ir tiesīgs un kompetents vērtēt, kurš sludinājuma licējs ir blēdis, bet kurš balts un pūkains. Bet ja blēži ir nopirkuši esesiešus, tad tas, ko VID ir izdarījis, ir atbalstāmi un likumsakarīgi - ja portāls ieinteresēti piesedz bandītus, laužoties kā veca meita policistu ballē: "Nedošu, nedošu...", tad viņi paši kļūst par bandītiem nevis neitrāliem sludinājumu pakalpojuma sniedzējiem, lai arī kaut 100x būtu visus nodokļus samaksājuši.
  P.S. Par VID darba metodēm un to likumību šoreiz nerunāsim - tas ir pilnīgi cits stāsts. Šis stāsts ir nevis par portāla slēgšanu, bet gan par šī strīda un skandāla cēloņiem.

  8
 8. iconboruss boruss Boruss 2017. g. 12. augustā 11:24

  Ēbrejs Lībenzons(kārtējais VID"eksperts") teica::-Blā blā,blā!!Visi auto tirgotāji ir miljonāri...........!??

  9
 9. Auto tirgotaju asociacijā ietilpst ne jau iztiku meklejoshie Rumbulnieki un vitu pilsētu placu īpasnieki! Tie ir lieli autorizētie un dīleri utt. kas velas iztīrīt tirgu no spekulantiem kas shēmo un ieved autp pa 150 000 EUR nesamaksajot PVN 30 000 apmērā, jo redz auto asociācijas dalībniekime pasiem savas shēmas bet klientus novāc mazie stelmaņi

  2
 10. S

  Kāpēc VID klusē par to, ka jau labu laiku vairs nav iespējams atlasīt visus ievietotos sludinājumus no viena telefona numura un arī e-pasta adrese nav redzama, tā kļūst redzama tikai brīdī, kad sludinājuma autors atbild? Agrāk šādas atlases opcijas bija. Vai tā nav apzināta korupcijas piesegšana? Šo jautājumu vajadzētu uzdot sarunās. Man kā potenciālajai pircējai arī šī atlases opcija bija noderīga, jo labprātāk iegādātos automašīnu no privāta pārdevēja, ne no plačiem, kuriem ir daudz sludinājumu no viena nummura.

  16
 11. iconUldis Kaktiņš (kaktuss) 2017. g. 12. augustā 09:01

  «Tiek skatīti tie cilvēki, personas, kas to dara sistemātiski, kas to dara regulāri.
  ---------------------------------------
  Ir taču CSDD datu bāze tur vēl labāk redzams kurām personām mašīnas mainās

  15
 12. D

  CSDD datubāzē redzams, ka pircējs pats esot it kā braucis uz Vāciju un pats atvedis auto šurp. Tur nav ne kādas norādes par reālajiem auto pārdevējiem.

  1
 13. iconAigars Bergs (Opītis) 2017. g. 12. augustā 01:42

  par 20 euro aizbrauc uz Vāciju un nopērc!!!

  3
 14. nu tas ir patiešām nožēlojami, ka portāli sniedz jebko, ko tik VID pieprasa.

  "šā gada četros mēnešos bijuši aptuveni 30 tūkstoši sludinājumu un automašīnu kopējā cena, vērtība šajos sludinājumos bija virs 350 miljoniem eiro" - tipa ss vidējā auto cena ap 12000EUR?

  16
 15. >>>ES PATS ''nu tas ir patiešām nožēlojami""Ka tu nesaproti ,ka kontrolējošā iestāde var tik tiešām pieprasīt jebko ,kas to interesē Neviens neprasīs ziņas ,cik tev ir sievu vai cik mīļāko Nesaprotu ,kas ss.lv ir par ķiezariņu ,kas var nepildīt VID pras'bu PAT kredītiestādes un bankas sniedz ziņas par klientu kontu stāvokli, arī starptautiskā līmenī ,un tur ir minēti pat noguldītāja personas dati Bet te viena mēslu kompānija atsakās auto tirgotāju sludinājumu devēju vārdus nodot VID

  7

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi