iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconMariss Andersons 2017. g. 13. augustā 17:26

  Ak tu šito zombēšanu. Veids kā izvairīties no VID laupīšanas, pasniedzot to kā nodokļu iekasēšanu, jau sen ir zināms un Latvijā plaši pielietots, proti: pamest šo valsti un maksāt nodokļus tur kur to % ir adekvāts. Un apgalvot ka nodokļus izzog nodokļu nemaksātāji ir kretīniski, jo izzagt var tikai to kas jau ir iekasēts, ar ko arī plaši nodarbojās n-tie valsts pārvaldes aparāta darboņi. Jebkurā sabiedrībā vienmēr būs neliels procents tādu, kuri nekad ne pie kādiem apstākļiem neko nevēlas maksāt nodokļos principā un visādi meiģinās tos apiet. Tad ja šis nemaksātāju % pakapeniski pieaug, liecina tikai par vienu, nodokļa sloga neadekvāto apmēru, kas vienmēr ir sekas jau iekasētā izzakšanai lielos apmēros. Nu nerodās nevienam apetīte lekt ārā no biksēm un maksāt kko kam neredz jēgu.

  0
 2. Nevajag skalot smadzenes tautai. Protams nodokļi ir un būs jāmaksā.
  Slēdzot sludinājumu dēli nevar atrisināt problēmas - tikai demonstrēt prāta vājumu no VID puses. Viss tas murgs ko mēģina iestāstīt tautai ir romāna cienīgs pasākums.
  VID visu laiku var un seko līdzi tam kas notiek tajos sludinājumos. Tur neviens neko nav noslēpis. Ja VID vēlas ko noķēŗt par nodokļu nemaksāšanu tad to var lieliski veikt. Jautājums ir kur citūr - KAM VAJAG LIKVIDĒT ss.lv LAI TĀ VIETĀ IELIKTU CITU PORTĀLA TURĒTĀJU. KUR IR TIE ĪSTIE DARBOŅI KAS TO ORGANIZĒ CAUR MEDIJIEM UN VID.

  Mostieties ļaudis - nav jau visi pilnīgi auni lai iestāstītu ka gaļas kombinātā tev auns pēdas masēs, bet ne galvu nogriezīs.

  0
 3. Tie kuri atbalsta noziedzigu valsts varu ar saviem nodokleim ir uzskatami par lidzvainigiem valsts iznicinashana, lidz ar to tie kuri maksa nodoklus atbalsta esoso varu un esoso situaciju valsti. Tie kuri neatbalsta, tie nodoklus nemaksa. Kad valdibu atbalstis vairak ka 30% tautas, tad ari vares ceret uz lielaku atbalstu.

  0
 4. Man šķie,ka sbiedrības gēnos sāk veidoties morāles vērtību izpratnes maiņa ,ko radījusi regulārā valstss varas iedibinātā kārtība ,noziedzīgi ignorēt tiesiskuma ,likumības un nozieguma sodāmības principu SAbiedrība līdzīgi valsts tiesībsargājošo institūciju ierēdņiem un varas pārstāvjiem vispirms metas sodīt nelietību atklājēju ,bet ne pašu uzrādīto neleiti ,paceļot nelietību līdz aizsargājamam valsts noslēpumam

  0
 5. Internets un mobilie sakari rada miljoniem euro zaudejumu LAtvijas ekonomikai, ar interneta un citu komunikaciju platformu un iericu palidzibu liela dala darbspejigas tautas ir pametusi valsti un tada veida apiet Latvijas nodoklu iekasetajus. Lidz ar to es iesaku ar steigu bloket un/vai pilniba slegt visus mobilos sakarus, internetu utt., lai vismaz tie kas palikusi neaizmuk :D

  0
 6. Jā? Un kad valsts piemet pensionāriem piecīti un elektrības cenu piemet par desmitnieku, tad vaiis ir OK?
  Atceroties seno, skaisto teicienu, ka, ja valdība baidās no tautas, tad ir demokrātija, bet, ja tauta baidās no valdības, tad ir diktatūra, nav nepieciešams trīs reizes minēt, kas mums šobrīd valstī notiek.

  1
 7. Jūs varbūt neesat pamanījusi, ka pie mums valsts neregulē elektrības cenas.

  1
 8. s

  Nu protams, ka valsts nepielika OIK, to taču izdomāja patērētājs. Vai ne, Ursilatvi?

  0
 9. TVNET Top komentētājs
  iconJānis Lietavietis
  2017. g. 10. augustā 22:08

  Tauta jau ne tik daudz atbalsta nodokļu nemaksātājus, kā neatbalsta valsts alkatību - mēģinājumus iekasēt milzīgas summas nodokļos, kamēr pašas valsts sniegtie pakalpojumi nav vērti pat ne puses no maksātajiem nodokļiem. Ja valsts lielu daļu naudas demonstratīvi nešķērdētu, arī cilvēku attieksme pret nodokļiem būtu citādāka. Nav arī noslēpums, ka nodokļi ir ārkārtīgi nesabalansēti, ka tipisks uzņēmums pēc nodokļu nomaksas būtu jāslēdz sakarā ar bankrotu. Protams, auto nozare gan nav šajā sarakstā - tā ir elitāra prece un cilvēkiem, kas tādu pērk ir jābūt turīgiem un spējīgiem nodokļus maksāt, šī iemesla pēc šī ir tā retā situācija, kad es piekrītu valstij - nav nekāda morālā pamata mākslīgi pazemināt cenas elitārajām precēm.

  0
 10. No komentāriem secināms, ka nodokļu nemaksāšana, shēmošana ar PVNir sīkums, nav amorāli. Sākumā ir sīki pārkāpumi un nesodāmība par tiem ir ceļš uz noziegumiem

  1
 11. Ja vadā spēc Kulberga loģikas, tad VIDam vajadzētu domāt plašāk un raugi, te paveras milzīgas iespējas.
  Un proti: ja krāmējamies ap sīkumiem, tad jāapliek ar nodokli jebkuri epasta servisi, facebook, draugiem.lv u.t.t. + papildus nodoklis par mobilo tīklu izmantošanu, jo ar jebkuru no šiem instrumentiem noteikti tiek veiktas nelikumības.
  Ejam tālāk - ja datortehnikas veikals nesniedz VIDam atskaiti par klientiem, tā bode jāklopē ciet jo ar datortehniku noteikti tiek veiktas nelikumības, un attiecīgi veikals ir līdzatbildīgs par noziedzīgo darījumu veikšanu + protams arī ražotājs, kurš noteikti ir atbildīgs vēl vairāk jo ir attiecīgo instrumentu uzražojis.
  U visbeidzot: jāievieš nodoklis par interneta lietošanu jo internets ir pie visa vainīgs. Attiecīgi juridiskām personām dalītu jo mazāks apgrozijums jo lielāks nodoklis (jo ja mazs nodoklis, tad skaidrs, ka šmaucas), fiziskām personām pēc ienākumiem - jo mazāka alga, jo lielāks nodoklis.

  2
 12. Kāda velna pēc tiek medītas mazās zivs. Ir mums Latvijā uzņēmumi kam peļņa ir mērāma miljonos un nemaksā nodokļus. Būtu labāk laiku veltījuši spiežot tos nevis to tirliņu kas 3 mašīnas atdzinis no Vācijas. Tad kad bus tikuši galā ar lielajiem parādniekiem lai medī pelēkos salašņas. Šitais ir neproduktīvs darbs. Un kāda velna pēc jāsoda ss kurš ne dzina tās mašīnas nedz izkrāpa nodokļus.

  1
 13. Tu esi tik naivs lai domātu, ka tās ir trīs mašīnas? :D

  1
 14. Aizdomīgi ir tas, ka Kulbergs ir vairāk informēts nekā visa pārējā sabiedrība, viņam zināmas tādas detaļas kuras nevienam izņemot VID teorētiski nevajadzētu zināt. Tas norāda, ka Kulbergs ir iespējamais terora pasūtītājs, bet VID izpildītājs, nemaz nerunājot par to ka VID izpauž iegūto informāciju ar lietu nesaistītām personām.

  3
 15. Kulbergs vienkārši tajā nozarē strādā,nu un viņam ir diezgan skaidrs priekšstats,kā lietas notiek.

  0
 16. D

  Kulberg ! Ieslēdz loģisko domāšanu, ja, protams, ir ko ieslēgt ! Tauta, kopumā, ir par nodokļu maksāšanu, bet nav mierā ar KGB metodēm, kādās šie nodokļi tiek piedzīti ! Tu kaut ko saprati ? Vai atkārtot ?

  1
 17. Beidzot viens sakarīgs raksts par SS un VID konfliktu.

  1
 18. r

  Nevienam nav ienācis prātā, ka problēma ir pašos milzīgajos nodokļos???!!! Es atceros, ka man skolā mācīja kādreiz, kā viduslaikos karaļi un baznīca nežēlīgi aplaupīja un ekspluatēja nabaga darba tautu - 10% bija jāmaksā karalim, un vēl 10% baznīcai! Un tāpēc viduslaikos tauta bija tik nabadzīga! Mums tikai PVN jau ir 21 %....kā viens ekonomists bija aprēķinājis, tad cilvēks latvijā no 12 nostrādātiem mēnešiem tikai 3 mēnešu algu saņem sev, pārējos 9 mēnešus visu algu paņem mūsu mīļā valsts!

  0
 19. Tas ir vienkārši kā reizrēķins - ja nodokļi ir lieli, tie ir tādi tāpēc, ka ir daudzi cilvēki, kas tos nemaksā, t.i. - tie, kas maksā, samaksā arī par tiem, kas nemaksā. Ja nodokļus maksātu vismaz lielākā daļa, tad to likmes noteikti varētu tikt samazinātas.

  0
 20. Tu Ursislatvis laikam dzīco pasaku pasaulē. Tev tiešām šķiet ka ja visi rātni maksātu nodokļus tad viņi būtu zemāki? (facepalm)

  0
 21. >Vilis Skuja
  Tas būtu loģiski. Nu, piemēram, Latvijas budžets ir 8arpus miljardu eiro. Lai to naudu savāktu pie tā, ka maksā nodokļus, teiksim, 60% maksātāju, nodokļu likmes ir tādas kā tagad; ja maksātu, teiksim, 80% maksātāju, tad to pašu summu varētu savākt arī ar mazākām nodokļu likmēm. Tā ir tīra matemātika.

  0
 22. Kulbi, Tu jau nu gan varēji paklusēt

  4
 23. iconHelmuts Andersons 2017. g. 10. augustā 22:31

  .....nod!rsa,kā vilks no tilta.....

  1
 24. Viņš tak nav īsti gaišs. Neviens neatbalsta nodokļu krāpšanu vai arī neliedz saņemt informāciju no SS. Runa ir par veidu un metodi, kādā VID šo informāciju izsit no SS, ignorējot likumus.

  5
 25. Kāpēc TVNET publicē šādu pakaļlaižu skrecelējumus, nav skaidrs. SS nav jānorāda, ar ko nodarbojas trešās personas. SS sludinājumos norāda, ka neatbild par sludinājumu saturu. Ja VID vēlas mainīt autotirdzniecības kārtību, šis veids, kā to darīt, ir aplams, (neesošo) uzticību graujošs un kalpo par visatļautības piemēru. Atliek gaidīt, kad beidzot kāds apstrādās jaunuzbūvēto VID ēku ar molotova kokteiļiem - visu cieņu SS par no emocijām brīvo reakciju un darba turpināšanu.

  5
 26. Jūs laikam galīgi neesat izpratis situācijas būtību - SS un VID konflikts jau nav par sludinājumu saturu, bet gan par to, ka SS ar savu darbību rada iespēju noziedzīgai nodokļu nemaksāšanai, turklāt nepakļaujas VIDa likumīgajām prasībām iepazīties ar informāciju, kas dotu iespēju šīs nelikumības novērst.

  0
 27. K

  ..''sabiedriiba atbalsta '' dziivot paarticiibaa un droshiibaa, bet nevis atbalsta nodoklju nemaksaashanu, kaa noraadiija Kulbergs, savukaart, pilniigi droshi- sabiedriiba neatbalsta nelietderiigu nodoklju izshkjeerdeeshanu..

  6
 28. Jūsu komentārs ir pilnīgs non sequitur - kāds sakars esošam konfliktam starp SS un VID ar "nelietderīgu nodokļu izšķērdēšanu"?

  1
 29. Kalnu kalns tā arī nesaprata ko sabiedrība uztver pozitīvi. Tad nu paskaidroju. Sabiedrība pozitīvi uztver to ka valsts ierēdniecībai, pat tik nekaitināmai kā VID, tiek dots pretspars ierēdņu patvaļai un iegribu likumu interpretācijai.

  9
 30. D

  ...Kulbergs atzīmēja, ka Eiropas Savienībā šāda informācijas nodošanas prakse un caurspīdīgums ir pilnīga norma...
  Viss pareizi, tā notiek Eiropā. Tikai mēs gribam zagt kā Krievijā, toties dzīvot kā Eiropā.

  14
 31. U

  Šis čalis arī dzīvo citā realitātē - ejošākie autiņi ir pa 3000 -5000 eur, pie LV algām neko vairāk 90% no iedzīvotājiem nevar atļauties- ja nu VID darbinieki tikai:)

  19

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi