Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. tak ne jau ss.lv čakarē,bet tie,kuri liek sludinājumus un tirgo vairumā.ss.lv reklamējas arī uzņēmumi,autoplači,kuri paši nemaksā nodokļus.Protams,ir arī fiziskas personas,kuras pārdod vairāk par 1 automašīnu.Tik jautājums,vai viņu peļņa ir tik liela,lai pārdodot un samaksājot nodokļus,varētu izzdzīvot.Nodokļu politika un samērīgums diemžēl spiež uzņēmējus un spekulantus meklētaizvien jaunus ceļus,kā apiet nodokļu sistēmu.VID diemžēl,NEKO šai lietā,un Valsts arī,darīt negrib.Tautai jāmokās,bet augšas negrib piepūlēt smadzenes,lai dzīvošana šai Valstī nebūtu apgrūtinājums.

  11
 2. Patīkami un kompetenti gan intervējamais, gan intervētājs.

  Tomēr vienam nepiekrītu - par tiem pirmajiem. Neviens nozarē nedominē mūžīgi un skaidrs, ka arī ss.lv tiks izkonkurēts. Savulaik "pirmā mīlestība" bija yahoo meklētājs, citā brīdī grāmatās rakstīja, ka to, ko gribi atrast internetā, jāmeklē altavistā... Kurš tagad atceras šīs mīlestības? Visiem taču skaidrs, ka Google ir vienīgais meklētājs. Pirmais un dominējošais nenozīmē, ka nevar izkonkurēt ar ko labāku.

  4
 3. Starp citu — Google's piemērs tieši visperfektāk apliecina fokusa, nišas un "jēdziena privatizācijas" būtisko nozīmi, jo kamēr Yahoo un AltaVista bija pārbāzti ar informāciju kā Rīgas Santīms, Google bija tīra un vienkārša. Viens meklēšanas lauks, viens logo, viena poga "meklēt" un otra poga "es ticu veiksmei", kas pa tiešo aizveda uz pirmo pozīciju meklējuma rezultātos. Google bija pilnīgi atšķirīga no konkurentiem pēc izskata. Viņa fokusējās tikai uz meklēšanu. Un Google neiekļāva meklējumos apmaksātus linkus, nenorādot, ka tie ir apmaksāti linki. Sākumā Googlei vispār nebija reklāmu. Un tas ir tieši tas, ko es saku intervijā — ne jau tas, kurš ir pirmais rezultātā uzvar, bet tas, kurš saprot kā to lietu izdarīt pareizi. Un nereti tas ir otrais vai trešais. Facebook arī izkonkurēja Frendsteru un Maispeisu. Un tur ir daži gana interesanti stāsti kā tas notika un kāpēc...

  Google uzvarēja, jo bija absolūti — un no konkurentu viedokļa pat apsurdi — fokusēta uz vienu lietu, kuru tā arī "paņēma", privatizēja un uzvarēja.

  Tur pat vēl bija tā, ka Yahoo bija iespēja Googli nopirkt, tāpat arī AltaVista atteicās iegādāties Googli. Šķiet, zemākā cena pat bija 1 miljons USD. Un kāpēc viņi nenopirka? Tāpēc, ka uzskatīja, ka Googlei ir nepareizs biznesa modelis — viņi nevis dara visu, lai cilvēks uzkavētos viņu lapā, bet sūta apmeklētāju prom uz meklējumu rezultātiem. Un kad AltaVista's šefs Brinam ar Peidžu pateica, ka "interneta nākotne nav meklētājos", tad džeki saprata, ka viņiem ir iespēja.

  Tā kā fokusēšanās ir īstā lieta.

  1
 4. iconAutorizēts Lietotājs 2017. g. 10. augustā 13:32

  Un kāpēc valstij liekas, ka Latvijā "apčakarēt" iedzīvotājus skaitās "cool"?
  Medpersonālam par virsstundām nemaksā, glābēji arī buntojās, ka viņiem nemaksā, pensionāriem maksā iespējami maz, darbiniekus noformē kā pašnodarbinātos, māmiņām, kuras maksājušas pēkšņi uzliek griestus, nodokļu pārmaksai arī griesti, Izglītībai nav kvalitāte, medicīna tikai uz papīra bezmaksas utt.

  15
 5. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 10. augustā 13:53

  Piekrītu, tikai ne valstij(valsts esam mēs) bet valdībai.

  7
 6. D

  Paldies, Krišjāni ! Pievienojos, katram Tavam vārdam ! Vēlētos tikai piebilst, ka korupcija un varas represijas, lielākā vai mazākā mērā būs vienmēr. Jautājums tikai, uz kādām vērtībām6 uz to mometu, būs tendēta sabiedrība un kultūra. Nevajag lolot cerības, ka korupcijas nekad nebūs un to var apkarot. Vienmēr, kāmēr pastāvēs cilvēces, šis negatīvs būs. Jo visiem cilvēkiem, arī pie varas esošiem ir sava vērtību skala, kas strādā uz Maslov piramīdas pamatojuma. Tā, kā korupcijas līmenis atkarīgs no ļoti daudzām pamatinstinktu niansēm, kurus nekāds likums un nekāda "sabiedriskā doma" nevar izlabot. Un, pat, ja var, tad, parasti, ļoti vāji.

  4
 7. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 10. augustā 13:56

  Tikai ne pamatinstinktu (est, gulēt, kopoties, auksti, karsti, bail, sāp) bet motivācijas.

  0
 8. Manuprāt, atsevišķu individu alkatību, izveidojot shēmas valsts, tas ir līdzcilvēku krāpšanai, attaisnot ar brendu un politiķu negodīgumu varas savtīgai izmantosanai. Vienmēr būs alkatīgi varas kāri individi, kam vara būs vajadzīga tikai savas alkatības apmierināšanai kaut vai ar iztapību un nodevību. Tas nav brenda radīts un tadēļ nav jāattaisno Cepļa krāpšana. Bija arī pirmskara Latvijā alkatīgi, negodīgi politiķi no vairak ka 50 partijām un Latvijas dekīti vilka katra partija uz savu pusi. Un tas noveda pie tautas vairākuma atbalsta diktatūrai, valsts sakārtotībai, darba tikumam un šoalkatīgo savaldīsanai, ari to uznēmēju, kas uzskatīja, ka strādajošie ir viņu vergi. Demokrātija nav visatļautība. Pēckara Vācijā u.c. valstīs bija drastiska atbildībapar nodokļu nemakāšanu un cilvēkus izaudzināja likumpaklausīgus, protams tas attiecas uz pamatnāciju un imigrantiem, kas ieplūda ekonomiska brīnuma laikā. Iesaku apskatīt un palasit žurnālu "Svari", kurā ir novītušas mirtes pods un blakus Meirovics un Ulmanis. Ulmanis jautā kapēc viņs nelaista mirti. Meirovics atbild -ka nelaistu, katru vakaru aplaistu ar šampānieti. Tā ka nevajag noniecināt Pāvila Rozīša romanu un Kalniņa filmu. Neviena sabiedrība nav bijusi, nav un nebūs bez neliesiem. Tada ir cilvēka daba. Bet, ja sabiedrības vairakums ir garīgi, morāli stiprs, ja sabiedrības liela daļa ir izglītota un mīl savu zemi, kurā dzimusi, tad arī iespējama tautas labklājība. Šodien mums trūkst patiesi inteliģentu cilvēku šī vārda būtībā. Mēs nākam ne no sialisma, bet no proleteriata varas diktatūras un mūs vada šīs diktatūras bijušie ideologi, kas bija pieraduši sludināt tautai vienu, bet darīt citu. Ja kāds no vēsturniekiem izpētītu LPSR arhīvus par izskatītajām kriminālliwtām, tad saprastu kāpēc vlasts atjaunošana sakas ar valsts mantas un kapitala piesavināsnos, varas izmantošanu . Zaga vairakums, sevisķi varas amatos esošie, rūpnīcu u.c. uznēmumu amatpersonas, kas uz šo uzņemumu rēķina būvēja vasarnīcas u.t.t., kas bija "ņesunu" kasta, kas nesa majās visu ko varēja no savām darba vietām. Tikai tad, ja nāca atklātībā, jebkuru meta ārā no KP. Pastavēja dubultā morāle un pastāv šodien. Palasiet Veidenbaumu u.c. Paterētāju sabiedrība radās rietumvalstīs no vispārējās labklājibas, bet mēs, būdami mazākumā labklājīgi, pieraduši dzīvot divkosīgi, turpnām tāpat dzīvot un no rietumvalstīm pārņēmam ne labāko, bet negatīvo, ko nosoda šo sabiedrību godīgākie un gudrākie cilvēki.

  10
 9. Lieliska intervija un skatupunkts aizraujošiem notikumu skaidrojumiem!

  6
 10. A

  Paldies par interviju.Esmu patīkami pārsteigta par atļaušanos godīgi un atklāti pateikt par to kādi mēs esam.Tas pilnība sakrīt ar manām domām.Bez asins izliešanas pārmaiņu nebūs..

  10
 11. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 10. augustā 09:51

  Kāpēc lai tā nebūtu ja politiķiem,valsts amatpersonām un ierēdņiem melošana iedzīvotājiem ir norma.

  13
 12. nu i augstais domu lidojums, bez 3 kafijām šito nesaprast. vēlāk izlasīšu

  3
 13. Saturīga intervija. It kā zināmas lietas, bet pagrieztas no brendinga puses liek gan pasmaidīt, gan aizdomāties.

  6
 14. U

  Patiesību arī viegli pārdot ,bet galvenais ,kā to dari...

  2
 15. U

  Mulķības patiesību arī var viegli izstāstīt ,tikai vaig izmantot pareizās metodes...

  2
 16. Paldies par ļoti labu interviju, bija interesanti lasīt.

  21
 17. Pat pretigi palika dzirdot, ka lauku duraki nezina ss.lv. Laukos dzivo izglitoti un garigi bagati cilveki, bet man jadzird pilnigi debilas lietas.
  Ja pardot olas ciemata iedzivotajiem, tad tikai idiots var ielikt sludinajumu interneta.

  7
 18. Cien.Rasma — nekad neesmu ne teicis, ne uzskatījis, ka laukos dzīvotu duraki. Es teicu, ka "man teica, ka puse no lauku iedzīvotājiem nezina un nelieto ss.lv" Es visādā ziņā dziļi cienu lauku iedzīvotājus!

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi