Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconUldis no Mārupes 2017. g. 9. augustā 11:19

  Ne tikai par booking com starpniecības pakalpojumiem valstij būtu jāsaņem nauda. Valsts nesaņem naudu arī no tā, ka citās valstīs PVN viesnīcām ir mazāks, attiecīgi maksājumu booking com ieskaita nevis lavijas kontā, bet gan Lietuvas (PVN=9%) vai Šveices kontā (3.9%). Lietuviešiem piederošie viesu nami pie Liepājas biznesu organizē no Palangas. Protams, ja maksāsi uz vietas, darījums būs Latvijā, bet ja caur booking com -tutū.

  0
 2. n

  Rezervējot caur booking.com pircējs norēķinus veic ar viesnīcu. Booking.com no viesnīcas pēc tam iekasē komisiju. Tāpēc: 1. - norēķini notiek par pilnu summu ar pakalpojuma sniedzēju (viesnīcu, atpūtas namu u.t.t.) un nodokļu nomaksas godīgums ir atkarīgs tikai no viņiem. 2 - komisijas maksa tiek pārskaitīta saskaņā ar booking.com un pakalpojuma sniedzēja līgumu. Attiecīgi booking.com nodokļus maksā savas saimnieciskās darbības reģistrācijas valstī, un ir ļoti ambiciozi cerēt šai komisijas maksai piemērot Latvijai iekasējamus nodokļus.

  0
 3. iconGuntars Saidans 2017. g. 9. augustā 10:01

  Jāuzliek nodokli par nodokli, jo par nodokļiem kas uzlikti uz nodokļiem varētu iegūt grandiozus ieņēmumus valsts budžetā!

  1
 4. sie pretigie neko radit nespejigie ģīmji tikai vien doma par panemsanu atnemsanu blokesanu, kur nu vel dot pasaulei kadu noderigu produktu/servisu

  9
 5. Vai tad eksportam piemēro PVN ? man sķiet ka ne . Un viesnīcu bizness ir pakalpojumu eksports .

  9
 6. neies tak birokrātiju samazināt.. kam citam lai piemēro, deputātiem vai?

  1
 7. iconValters Berzins 2017. g. 8. augustā 21:21

  Palasiet šeit par booking patieso seju, uzreiz sapratīsiet, ka ss.lv ir ziediņi
  www.facebook.com

  0
 8. Izklausas pec pudelu lasitajiem,labak lai aiziet uz saeimu un apskatas deputatu makos tur vares daudz vairak atrast.latvijai nav nakotnes!

  9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi