Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 9. augustā 09:47

  Viss! Cīrule rakstiet atlūgumu, ar šodienas datumu! Un neceriet uz atlaišanas pabalstiem.

  2
 2. darbibas pret ss ir noziegums, es joprojam nespeju noticet tam ko vid izdarijusi. tam visam ir talejosas negativas sekas IT indrustrija, neskatoties uz to ka vid tagad centisies sevi attaisnot un downplayot pastradato. ta vid stoiciska attieksme tikai vel vairak diskredite visu valsti IT industrijas parstavju vidu, ar paris "pavisam neatkarigiem" personaziem

  5
 3. iznemot

  1
 4. I

  Nu īsti debils pasākums-laikam jau kāds reiderisks pasākums,ko pilda,kā izrādās"ģenerāldirektore". Nu varbūt vajag VID ģeneralisimusu ieviest? Tak stulbāka jau nebūs,bet cik "glamūrīgi"izklausīsies! 100 miljoni tak šai valstij nav nauda par ko cepties-Parex vien cik nosūca-un nekas.Varbūt tiek gatavots kārtējais glābšanas-nozagšanas plāns,šis tik uzmanības novēršanai? Klasika

  0
 5. iconAndrejs Bubinduss 2017. g. 8. augustā 22:18

  Tikai nevajag, Cīrule. VID sen piekopj pretlikumīgu praksi iespaidot uzņēmējus, draudus tieši un netieši veic VID darbinieki, kuri nosūtīti tā saucamajās tematiskajās pārbaudēs , auditos un tamlīdzīgās naudas izspiešanas operācijās, kurus VID veic pret ekonomiski aktīvo sabiedrības daļu, bet nesmādē nevienu, kam nedaudz naudas, Savlaik VID šādi nogremdēja uzņēmumu, kurš bija mana pārstāvēta uzņēmuma apakšuzņēmejs, safabricējot lietu- pārbaudi, kuras rezultātā kopējo uzrēkinu un sodu summa sasniedza 120 000 latu. safabricētaja'lietā figurēja "vienošanās" par naudas atmazgāšanu ar specifisku darbu veicēju- apakšuzņēmēju, kurš bankrotāja gadu pēc izpildītā faktiskā darījuma, bet saucamā "pārbaude" figurēja divus gadus pēc tam ( lai arī mana apakšuzņēmēja uzņēmums nodokļus par darījumu bija nomaksājis, bankrotājušais partneris ne- tātad VID mērgle - inspektore, sacerēja pasaciņu , ka abu uzņēmēji ieprriekš vienojušies par šo "naudas atmazgāšanu".. kad notika pārbaude šajā apakšuzņēmumā, es izteicu tā valdes loceklim lūgumu mani uzdot par darbinieku un pavērot, kā tās lietiņas notiek. Protams, ka VID mērgle vēlējas vaļširdīgas, patiesas un izzinošas atklāsmes un viņas izteicieni, kad to nesaņēma, bija vairāk kā aizvainojoši... Viss karātavu humors bija tajā apstāklī, ka realizējot šo projektu, gan es, gan apakšuzņēmējs piesaistīja pašvaldību objektam izpildes uzlabošanai savus un citu darījumu partneru līdzekļus un pūles, kuri nebija nekādos izcenojumos un netika apmaksāti... Un, ja mēs apmazgājām naudiņu, tad es labprāt uzzinātu, kur to naudiņu mēs tā aizlaidām- pie maukām,spēlu namos, dārgos auto, ceļojumos, īpašumā, mantās, apģērbā... kaut kur tak viņai vajadzēja būt...

  2
 6. kas tās par mīklām, kādi nereģistrētie auto tirgotāji? kur viņi nav reģistrēti, iekš ss.lv vai uzņēmumu reģistrā? kāpēc neviens neko neizskaidro? ir mums žurnālisti vai nav? visu laiku runāja par 1 miljonu, nu jau 100?

  3
 7. Kāpēc cīrulai liekas, ka aizslēdzot sludinājumu dēļa sistēmu, pēkšņi nelegālie autotirgotāji sāks nodokļus maksāt 100000000€? Tādā veidā tikai sačakarē dzīvi pilnīgi visiem iedzīvotājiem, bet valsts negūtos ienākumus negust.

  5
 8. "SIA “Internet” pārstāvji, kuriem pieder sludinājumu portāls “ss.lv”, LTV "Panorāmā" ceturtdienas vakarā vērsa uzmanību uz to, ka VID lēmumu, kas pieņemts jau šī gada 2. martā, SIA “Internet” pārsūdzēja gan VID ģenerāldirektorei, gan pēc tam arī apstrīdēja tiesā.

  Administratīvā rajona tiesa 31. maijā ir ierosinājusi lietu par to, vai SIA “Internet” ir vai nav jāsniedz informācija VID un, ja ir, tad kādā apmērā. Administratīvā procesa likums nosaka, ja administratīvais akts ir pārsūdzēts, tad tas nestājās spēkā līdz tiesas galīgajam lēmumam.

  Tāpēc portāla “ss.lv” īpašnieki uzsver, ka līdz brīdim, kamēr stāsies spēkā galīgais tiesas spriedums šajā lietā, viņiem nav pienākuma sniegt informāciju VID, un uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšana jāuzskata par pretlikumīgu."

  VID šovasar jau ir zaudējis tiesā par uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšanu, jo tas nesniedza pieprasīto informāciju par citām personām. Šodien interneta nozares ekspertu sasauktajā preses konferencē par sludinājumu portāla «ss.lv» slēgšanu un ar to saistītā uzņēmuma SIA «Internet» darbības apturēšanu zvērināts advokāts Jānis Zelmenis norādīja uz šo tiesas precedentu un sacīja, ka tas ievērojami uzlabo «ss.lv» īpašnieku izredzes tiesvedībā ar VID.

  Mēs kādā valstī dzīvojam?

  5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi