Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconraymond mikelsons 2017. g. 8. augustā 23:19

  Un, izlasot to rakstu no linka, šķiet saprotams, ka Lidl ir izņēmis preces,kam nav angļu valodā skaidri norādītas alerģiju izraisošas komponentes. Nuja, angļi ar savu alerģiju pret riekstiem ir pasaulslaveni .. es pagājušajā gadā lidoju no Gatwick uz Malāgu, vēl uz zemes atrodoties stjuartes lūdza nevienu neēst riekstiņus, šokolādi ar riekstiem utt., jo reisā atrodoties pasažieris ar alerģiju pret riekstiem. Ko Lidl.uk ir nepareizi izdarījis?

  2
 2. iconĀris Graudiņš 2017. g. 8. augustā 23:07

  ļoti labi,.RIMI un MAXIMA apetīte jau piegriezusies!!

  3
 3. R

  Ja Maximā cenas par 20% zemākas kā Rimi, tad ko tā diktē. Tikai ierobežo skandināvu alkatību.

  2
 4. konkurence gandrīz vienmēr ir laba lieta, ja vien tirgus spēlētājs speciāli nekropļo cenas un produktu kvalitātei vispār nepievērš uzmanību. Lidl ir entie pārkāpumi, to starp, par tādām veselībai nozīmīgām lietām kā alergēnu norādīšana.
  www.independent.co.uk

  1
 5. iconraymond mikelsons 2017. g. 8. augustā 23:02

  Paldies, ka ieliki linku, kā Lidl izņēma no veikaliem 3 produktus, kas VARBŪT varētu kaitēt patērētāju veselībai.

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi