Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Tā tāda lobēta tirgotāja muldēšana.
  Ja ir viena centrāla vieta, kur visu var apskatīt, atlasīt pēc nepieciešamajiem datiem - tas ir galvas tiesu labāks laika patēriņš, nekā skraidāt pa dažādiem portāliem, meklēt kā nu kurā un pēc tam vēl salīdzināt starp visiem mazajiem un vēl izslēgt dublikātus utml...

  0
 2. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 9. augustā 09:40

  Nevienam nav neiespējami kā sludinājumu platformu izmantot arī kaimiņvalstu un da jeb kuras citas pasaules valsts sludinājumu portālus kuros mūslējie auto tirgotāji un pircēji dieva mierā var pārdot un meklēt automašīnas. Vai izmantot da jeb kuru citu pat ar autolietām galīgi nesaistītu vietni informācijas apmaiņai. Lūk piemērs https://avtobazar.ua/avto/latviya/. Galu beigās pats darījums jau notiek starp pircēju un pārdevēju.
  Tikai klimaksa vecuma smadzenēs var ienākt prātā idejas kas tikai spilgti apliecina to ka galīgi nav jēgas par to kas notiek interneta vidē.

  0
 3. iconMatīss Jēkabsons 2017. g. 9. augustā 08:22

  hm... mobile.de?

  0
 4. Kā jau Latvijā. Grausim to kas strādā. Un stutēsim tos kas nespēj neko.

  1
 5. iconIvo Ostanēvičs 2017. g. 8. augustā 18:45

  Gestapo rullē.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi