Asociācija: Vēršanās pret «ss.lv» attīstīs citus legālo lietoto auto tirgotāju izmantotos portālus

Lietoto automašīnu tirgotāju asociācijas prezidents Uģis Vītols
 

Sludinājumu izvietošanu portālos izmanto arī legālie lietoto auto tirgotāji, apliecināja Lietoto automašīnu tirgotāju asociācijas prezidents Uģis Vītols, norādot, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VVD) un sludinājumu portāla «ss.lv» strīds varētu veicināt arī citu sludinājumu portālu attīstību, kas nodrošinātu plašākas iespējas sludinājumu izvietošanai internetā.

Pēc Vītola domām, pircējus, kuri izvēlas iegādāties lietotos auto, izmantojot internetā izvietotos sludinājumus, varētu īpaši neuztraukt ap VID un «ss.lv» notiekošais. Proti, lietota auto pircēja izvēli iegādāties lietotu auto ietekmējot citi faktori, piemēram, cena, kvalitāte un pieejamība, nevis potenciāla «šaubu ēna» par lietoto auto tirgu, kas varētu rasties no VID un «ss.lv» gadījumā publiski izskanējušās informācijas.

Portāla «ss.lv» darbības apturēšana, kā to saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem vēlas VID, nekādas būtiskas izmaiņas lietoto auto tirgū Latvijā neradītu, uzskata tirgotājs. Viņš pieļāva iespēju, ka tas uz īsu brīdi varētu radīt nelielu apjukumu, jo potenciālie lietoto auto tirgotāji varētu uzreiz nezināt interneta vietni, kur ievietot savus sludinājumus, taču, visticamāk, tas, kurš gribēs ievietot savu sludinājumu, atradīs veidu, kā to izdarīt.

Reklāma

Kā ziņots, pirmdien pēc VID pieprasījuma «ss.lv» domēna vārds atslēgts. VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar «ss.lv» īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA «Internet» saimniecisko darbību. «Internet» 1.augustā pieņemto VID lēmumu par «Internet» saimnieciskās darbības apturēšanu 3.augustā ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

Sludinājumu portāls «ss.lv» gan nomainījis domēna vārdu pret «ss.com», turpinot darboties šajā adresē.

Saistītie raksti
«ss.lv» skandālā cietīs arī uzņēmumi, kuri tajā nav iesaistīti

«ss.lv» skandālā cietīs arī uzņēmumi, kuri tajā nav iesaistīti

VID no «ss.lv» vēlas iegūt ne tikai telefona numurus un e-pastus

VID no «ss.lv» vēlas iegūt ne tikai telefona numurus un e-pastus

«Latvijas attīstībai» aicina Cīruli skaidrot «ss.lv» saimnieciskās darbības apturēšanu

«Latvijas attīstībai» aicina Cīruli skaidrot «ss.lv» saimnieciskās darbības apturēšanuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR