Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconVilnis Salzemnieks 2017. g. 7. augustā 19:36

  CĪRULE TU ESI LATVIJAS NELAIME, ATKĀPIES NO AMATA!

  1
 2. iconHelmuts Andersons 2017. g. 7. augustā 20:06

  viņa ar savu varzu ir sērga....

  0
 3. D

  Cīrule ir slikta šahiste. Viņa nesaprot, ka tāda veida stalinisko Trojku reprasijas, nu nemaz, nepadara, jau tā melno tēlu, krāšņāku. Labāk būtu skaidrojusi, kādēļ viņas padotie atļāvās tādu bezpredelu. Un cik šajā šovā iesaistītas zip.lv, draugi.lv un rotējošo darbinieku materiālās intereses. Un vispār, ko Tiesībsargs klusē ? Vai tad nav saprotams, ka te jau ne tikai ētikas normas un likumdošanas samērīguma pielietošanas normas, bet arī cilvēktiesības aizskartas. Tiem, kas netirgo auto. Vai arī pret viņu VIDam ir kompra, ka sēž, kā ūdeni mutē ieņēmis ?

  5
 4. iconAlfrēds Platacis 2017. g. 7. augustā 17:41

  Cīrule: "Domāju, ka neapstāsimies. Novedīsim līdz galam, līdz informācijas saņemšanai par auto tirgotājiem," lai arī ko tas nemaksātu valstij. Principā, VID dara visu iespējamo, lai tiem nedaudzajiem nodokļu maksātajiem, kas vēl nav pārcēluši savu jur.adresi uz citu valsti pēc iespējas ātrāk to izdarītu. Strādā pēc principa - mazāk nodokļu maksātāju, mazāk darba, bet alga tāda pati. Un, ja vēl kādu palikušo nodokļa nemaksātāju noķer - babuli, kas tirgo ogas pie stacijas, tad ar prēmiju var saņemt.

  5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi