Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Kaut kā interesanti sanāk! Brēcam, ka skolotājiem, policijai, mediķiem naudas nav, bet te piesedzam nodokļu nemaksātājus un pat aizstāvam tos! Kur jēga???

  0
 2. iconLokfjurer Lokfjurer2017. g. 7. augustā 18:40

  JO MAZĀK BŪS NODOKĻU MAKSĀTĀJI, JO LIELĀKUS NODOKĻUS MAKSĀSIM!
  Tāpēc nemaksātāju apkarošana ir tikai apsveicama! Kā tas tiek darīts, tas jau ir cits jautājums!
  Ierēdņiem apetīte ir ļoti liela un ierēdņu armija tikai pampst, bet šo armiju arī ir jāuztur kādam!

  0
 3. iconVitālijs Sikuriņecs 2017. g. 7. augustā 13:38

  Kāda jēga Inbokss īpašniekiem, valdes locekļiem te kaut ko komentēt?
  Paskatieties, kur ved sludinājumu saite viņu mājaslapā inbox.lv, ka tik tas nav ss.lv (ss.com). Interešu konflikts, vienkārši viņi zaudēs ap 20% trafika savā lapā un līdz ar to reklāmu naudiņu. Ai ai, un tauta tic šiem "ekspertiem". Aizvērs vienu šādu lapu, vietā 5 parādīsies un mēneša laikā izkristaliēsies jaunais līderis.

  0
 4. iconKaspars Namsons (Corbie) 2017. g. 7. augustā 13:17

  Es gan domaju kaads neiedeva VIDam kukuli! Tad nu shie tik agresiivi.... ir virkne portalu kas tiesham butu jaaizver, bet te kkaads sviests notiek...

  1
 5. NAV tāda lieta kā valsts bez ēnu ekonomikas, ir, bija un būs vienmēr.
  Vid pītīgi, principa pēc tagad pakāsa valstij diezgan lielu uzņēmumu, kas tagad nemaksās valsts kasē vispār neko, kaut iepriekš tās bija lielas summas.

  Kāda velna pēc vispār uzņēmumam būtu jāatklāj par saviem pircējiem un patērētājiem kaut kāda informācija? Jāupurē darbs, klientu uzticība un līdzekļi, tikai tāpēc, ka VID tantes pašas negrib pakaļu pakustināt un apzvanīt tos "neģēļus" ?

  Panāks tikai to, ka nākošie uzņēmēji pat neapsvērs domu reģistrēt savu darbību zem ".lv", un VID ar savu murgaino taisnīgumu būs ieriebuši valstij, kā parasti.

  1
 6. Vienīgie darījumi, kādi ir starp tirgotājiem kas reklamējās un sludinājumu portāliem ir reklāmas pakalpojumi, Sludinājumu portāls nav reklamēto preču pircējs vai pārdevējs, līdz ar to ss.lv no likuma viedokļa nav uzskatāms kā darījuma partneris, tā'pēc šaubos vai VID var pietiekami pamatoti argumentēt savu rīcību kā likumīgu piespiedu līdzekli ar ko ietekmējams ir negodīgā uzņēmēja "darījumu partneris".

  6
 7. E

  varbūt VIDam jāiemācās pašiem atrast tos krāpniekus auto tirgotājus , nevis uzmākties godīgiem uzņēmējiem un viņus slēgt ciet tikai tāpēc, ka viņi negrib zaudēt klientus .

  6
 8. Tava loģika neiztur nekādu kritiku. Sanāk, ja godīgais uzņēmējs atbalsta negodīgu PVN izkrāpšanu, tad viss ir kārtībā? ss.lv jau sen vajadzēja pašiem sadarboties ar attiecīgajām valsts iestādēm, lai "attīrītos" un nebūtu nekādu problēmu.

  0
 9. E

  SS jau sadarbojas ar VIDu utt . un sniedz informāciju. par konkrētiem sludinājumu licējiem, kas ir pieprasīti, šeit jau VIDs gribēja pilnīgi visu datubāzi par pilnīgi visiem sludinājumu licējiem. kā arī, viss tas info ko var sniegt ss ir jau pieejams sludinājumu lapās, kāpēc VIDs slinko un domā, ka var visu uzreiz pieprasīt, un pēctam draudēt slēgt biznesu, kas beigās novedīs pie tā, ka uzņēmums kas valstij maksā 2mil gadā azies no mūsu tirgus. tad principā sanāk, ka valsts tagad zaudēs 2,5 miljonus ja neatradīs to nodokļu nemaksātājus auto tirgotājus un pazaudēs kārtējo firmu LV.

  3
 10. Zinojumu delim nav tiesibas izpaust un nav pienakums informet VID par zinojumu liceju nodoklu saistibam. Pec dazu labu domam, ari LMT vajadzetu noklausities visas sarunas un zinot VID ja kads runa par darijumu???

  3
  Parādīt vēl 2 atbildes
 11. J

  Varbūt, lai būtu diskusija, vajadzētu uzaicināt "abas puses" ?!
  Citādi tāds "viena virziena bļāvēju" saiets tikai sanāks!!!

  0
 12. tas ka vaskevichs ir austrijaa neko nemaina, un visi to zin un klusee, ne valsts bet murgs

  0
 13. Līdz ar to vid grib noslēpt daļu no shēmas jo tur ir iesaiste aizslēdzot portālus

  0
 14. SS.lv apturēšana neko nedos. Vienīgais rezultāts būs vid direktora diskreditācija. Pēc idejas no kurienes vid varētu uzzināt par tiem darījumiem, no ss.lv. Tātad vid negrib redzēt vairs šos darījumus

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi