Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Ekonomistam, ar n-to tūkstošu algu mēnesī, labāk būtu turēt muti un lieki nedzesēt plaušas...

  6
 2. A

  Tā tas pensionārs visu mūžu strādājis no saules līdz saulei, pelnījis, skolojis trīs četrus bērnus, bet te ekonomists, kas no dzīves ne pliku sūūdu nav redzējis, kam nav vairāk par vienu bērnu paģērēs, ka jāpārdod visu mūžu pelnīto dzīvokli? Domāju, ka šī vīrišķa vecākus gaida ceļš ar ragaviņām un mežu, jo tas ir ekonomiskāk, kā ļaut vecākiem dzīvot!

  8
 3. Komunālo pakalpojumu cenu atšķirība starp divistabu, un trīsistabu dzīvokli aptuveni 10 euro. Plus vēl īpašuma nodokļa starpība gadā 2.30 euro.

  7
 4. Nu Austrijā arī var iet prasīt dzīvokļa pabalstu tikai tad , ja tev vieniniekam nav vairāk par 43 m2. Tas ir normāli. Tie kas dzīvo tais pusmājās, tiem pa mūžu droši ka piekrāts bankā simtiem tūkstošu. Jautājums tikai vai Latvijā tā var dabūt tos vienistabas dzīvokļus. Vispār sen jau pašvaldībai vajadzēja atpirkt tos jaunuzceltos dzivokļus un izīrēt cilvēkiem. Kurš tad var tos jaunos dzīvokļus nopirkt. Tas nav tēmā par pensionāriem, es nesaku, ka pensionāram vajag jaunu.

  3
 5. D

  Kas tas ir: div vai trīs istabu dzīvoklis pensionāram. Vācijā pensionārs var atļauties īrēt pusi no divstāvu mājas. Problēma jau ir citur, ka nesamērojami augstas cenas ir komunālajiem maksājumiem un attiecīgi nesamērojami zemas pensijas.

  18
 6. G

  Lielā mērā piekritīšu - cilvēkam jāprot dzīvot sava budžeta robežās. Tā ir, manuprāt, viena no problēmām Latvijā, ka cilvēki grib, atvainojiet, uzlēkt augstāk par savu pēcpusi. Šeit iedzīvotāji ievērojami vergo modei, zīmoliem, dārgām mantām un pēc šādiem kritērijiem vērtē gan sevi, gan citus. Tāpēc zeļ un plaukst augļotāju bizness - nevar taču trūkuma dēļ lepnumu zaudēt. Bet tas ir pamatu pamats - nevari atļauties dzīvot villā ar zelta podiem, dzīvo pieticīgā miteklī. Es arī, kaut gan alga uz valsts vidējās algas fona, ir neslikta, tomēr dzīvoju mazā vienistabas dzīvoklītī ar daļējām ērtībām - vienkārši negribu vergot augļotājiem par div- vai trīsistabas dzīvokli padomjlaika paneļmājā, kas lēnām brūk kopā (neko šikāku nesanāk atļauties).
  Tas, ka tagadējiem pensionāriem pensijas ir neadekvāti mazasesošajam cenu līmenim, tas ir cits jautājums.

  9
 7. ekonomists vai tomēr augļotājs?

  19
 8. starpība starp maksājumu par blokmājas vienistabas un tā saukto divistabu(kas patiesībā ir vienas guļamistabas dzīvoklis) ir kādi 21-27 eiro mēnesī.Manuprāt ,ja pensija ir minimālā,pensionārs ar maziem ienākumiem nevar atļauties arī vienistabas dzīvokli.

  30
 9. Īblis,nevis ekonomists!Tas pajols uzskata,ka,ja esi pensionārs,tad jādzīvo pagrabā un ar 100 eiro mēnesī!Kā tādi mīšļi var strādāt par ekonomistu!

  47
 10. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 20. aprīlī 22:15

  Protams, tirliņ, ka nauda neaug kokos. Tādiem kā Tu tā krīt no gaisa, pirms tam 'legāli' izpumpēta no cilvēkiem.

  45

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi