Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAivars Liepnieks 2017. g. 17. martā 11:48

  O, laba ideja! Lidosta Rīga jau ir visietekmīgākā Baltijas reģionā, tālie reisi palīdzētu sekmēt tās attīstību vēl vairāk. Papildus tūrisma pieplūdums veicinātu Rīgas uzņēmējdarbības attīstību un par jaunajiem galamērķiem vietējie ceļotāji būs tikai priecīgi.

  0
 2. iconNoris Heidemanis 2017. g. 17. martā 11:46

  viss depresivaka lidosta kadu zinu drosibas dienests vnk panemts no ielas un visu laiku valda kkada padomju atmosfera

  0
 3. A
  iconArtūrs Kivlenieks 2017. g. 17. martā 11:09

  Pirms vairākiem gadiem Līču pāris organizējis Londonā dzīvojošā bijušā Krievijas oligarha Borisa Berezovska vizītes Latvijā, kurš toreizējai Saeimas priekšsēdētājai Ingrīdai Ūdrei ciemkukulī veda laba vīna kastes. Jēkabsons, vēl būdams ministra amatā, ar līgavu un bērniem atpūtās Berezovska villā Dienvidfrancijā.

  0
 4. A
  iconArtūrs Kivlenieks 2017. g. 17. martā 11:09

  Līce un viņas vīrs Roberts plašākai publikai ir mazzināmi, taču jau daudzus gadus bijuši pietuvināti Zaļo un zemnieku savienībai. 2002. gadā Līce koordinēja zaļzemnieku kampaņu 8. Saeimas vēlēšanās, viņas vīrs ieguva amatu uzņēmumā "Latvijas gaisa satiksme".

  Preses arhīvi vēsta, ka Roberts bijis komunistiski noskaņots un nesteidzies kažoku mainīt līdz ar Atmodu. Strādājot komjaunatnes darbā Daugavpils pusē, viņš vēlējies iestāties Komunistiskajā partijā jau tad, kad tās gals bijis acīm redzams.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi