Uzņēmējs: caur platformu «Twino» izsniegs kredītus līdz 250 miljonu apmērā

Savstarpējo aizdevumu platformas "Twino" vadītājs Jevgeņijs Kazaņins
 

Latvijas savstarpējās kreditēšanas platformās šogad izsniegs lielāku kopējo kredītu apjomu nekā Vācijā un Francijā, bet caur platformu «Twino» tiks izsniegti kredīti 200 līdz 250 miljonu eiro apmērā, sacīja «Twino» vadītājs Jevgeņijs Kazaņins.

«Twino» piemērs parāda, kas šajā sfērā ir Latvijas potenciāls, viņš uzskata. Izveidot platformu ar modeli «Auxmoney», ar ko vācu investori izsniedz aizdevumu vācu aizņēmējiem, Latvijā nevienam nav interesanti. Latvijas platformu specifika ir tā, ka tās visas no pirmās dienas ir orientētas uz eksportu, uzsver Kazaņins.

«Ne jau Latvijā mēs izsniedzam kredītus, un ne jau Latvijas investoru naudu mēs piesaistām. Latvijas investīcijas veido 10%-11%. Galvenie kompānijas kreditēšanas tirgi atrodas Polijā, Gruzijā un Krievijā, bet investori nāk no Vācijas, Lielbritānijas, Igaunijas, Latvijas, Holandes, Šveices. Tātad mēs konkurējam Eiropas līmenī. Janvārī pēc izsniegto kredītu apjoma mēs jau apsteidzām franču platformu «YounitedCredit», un es domāju, ka šogad savstarpējās kreditēšanas kopējais apjoms Latvijā būs lielāks nekā Vācijā un Francijā,» saka «Twino» vadītājs.

Reklāma

Pēc viņa teiktā, caur «Twino» finansēti kredīti 100 miljonu eiro apmērā. «Bet domāju, ka šogad mēs nokļūsim līdz 200 - 250 miljoniem,» prognozē Kazaņins.

Vienas investīcijas apjoms var sasniegt pat pusmiljonu eiro, tomēr vidēji viens ieguldītājs investē 4500 eiro. Naudas izlietošana notiek dažādi - kāds sadala summu vairākos aizdevumos, kāds iegulda vienā, skaidro «Twino» vadītājs.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 264000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR