iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. d
  domu pārmijnieks 2017. g. 28. februārī 12:41

  politiķi zin cilvēksPirms 2 stundām un 59 min
  ka sulainības un pacietības gēns 900 gados latviešos jau ir iedzimts, tak pacietīs, piecietīs, iztiks!
  ============================
  Ne visos, ne visos. Ir normāli latvieši, pašpārliecināti, strādīgi, saimnieki un kungi, pilnvērtīgi cilvēki.
  Un ir tādi kā tu, kuri ir sabiedrības zemāko slāņu pārstāvji, tādi padomju okupācijas laikā sovjetizējās, kļuva par "padomju cilvēkiem" un lai paši sev kaut kā attaisnotu savu kangarismu un deģenerāciju, mēģināja sev un citiem iestāstīt, ka "latvieši jau tādi un šitādi, latvietis latvietim" un tamlīdzīgi. Tev piemīt pašnoniecināšanās tieksmes, nepilnvērtības kompleksi un tu esi jau nez cik paaudzēs esi piederīgs pie sabiedrības padibenēm. Un nez kāpēc savu dzimtas vēsturi, gribi attiecināt uz visiem. Lai gan es jau teicu - tas ir no nepilnvērtības kompleksiem.
  Bet latvieši pretstatā tev, latvieši zina, ka latviešu tauta ir varonīga, drosmīga, to apliecina gan strēlnieki, gan mūsu leģionāri. Un vienlaicīgi latvieši ir arī ļoti sirsnīgi, draudzīgi un izpalīdzīgi. To apliecina tas, ka pāris dienu laikā latviešu tauta var saziedot naudu operācijai, lai glābtu savu latvieti. Un vēl pieredze rāda, ka latvieši divu stundu laikā var savākties lielā skaitā, lai meklētu un atrastu mežā pazudušu cilvēku.
  Bet tev ir jāizanalizē un jāapzinās, kāpēc tavs domu gājiens ir tāds, kāds ir un kāpēc tavā dzimtā no paaudzes paaudzē tiek nodoti nepilnvērtības kompleksi un pašnoliegšanās tieksmes.

  0
 2. n

  konkurents jau varētu būt jebkurš, kurš piedāvātu zemāku tarifu

  1
 3. E

  Latvenergo ar Universālo jeb izlīdzināto maksājumu totāli apčakarē klientus un liek maksāt dubultā par patērēto elektrību. Ja patērētājs neseko līdz skaitītāja rādījumam un samaksāto izlīdzināto maksājumu, tad var gadīties, ka reāli patēriņš ir mazāks nekā apmaksātie kilovati. Kad pieprasa viņiem skaidrojumu, tad var saņemt mistisku atbildi par to, ka it kā kaut kādas sistēmas tarifs esot mainījies un tie noteikti ikmēneša kw nav vienādi katru mēnesi. Tā lūk Latveergo slēptā veidā iekasē papildus summas.

  3
 4. e

  Lattelekoms,saviem klieentiem ceļ cenas lai varētu uz to rēķina tirgot elektroenerģiju.

  2
 5. v

  Electrum elektrība rēķina summā ir 40%,Sadales tīkla "pakalpojums" ir 40%,biznesmeņu upītes 20%.Tā kā pērciet nokā gribiet -tie 60% rēķinā jau nemainīsies.

  12
 6. T

  Čakarēs smadzenes, redz mēs tev piedāvājam 1KWh par 0.000000000123 eiro lētāk.

  1
 7. J

  Kādreiz spekulācija bija krimināli sodāms noziegums.
  Tagad spekulāciju sauc par cienījamu biznesu. Un tā nu sanāk, ka valsts bezdievīgi apzog savus iadzīvotājus. Skumīgi.

  23
 8. a

  Kādreiz par "spekulantiem" un "budžiem" normālus, strādīgus cilvēkus sauca tādi lumpeņproletārieši kā tu. Tieši tu esi zaglis, skauģis un svešas mantas tīkotājs. Nožēlojams un nicināms lumpeņproletārietis, tipisks sovjetizējies melnstrādnieks, kuram dzīvē pietiek ar pufaiku, kirzas zābakiem, kurš degunu slauka piedurknē, nekad dzīvē nav bijis operā, kādas pāris reizes savā nožēlojamajā dzīvē varbūt ir bijis teātrī "kuļtpohoda" ietvaros, kurs ikdienā ēd nevis pie servēta galda, bet no bleķa bļodas ar alumīnija karoti. Un kurš grib, lai visi ir vienādi nabagi un vienādi prasti un primitīvi, kā viņš pats. Nožēlojamais un nicināmais lumpeņproletariāts - cilvēces atkritumi.

  0
 9. M
  Monopolista bēda 2017. g. 28. februārī 10:04

  Jums (Latvenergo) būs vēl daudz nopietnu konkurentu, jo jūsu piedāvātā elektrības cena ir neadekvāti augsta, ņemot vērā, ka lielu daļu elektroenerģijas saražo HES, kas vispār ir "par brīvu", salīdzinot ar citiem ražošanas veidiem...

  22
 10. V

  Valsts taisa biznesu! Latvenergo, Lattelecom - abi valsts uzņēmumi. Nu jāsmejas, kur vēl tā notiek?

  17
 11. a

  Tipisks valsts kapitālisms, kas raksturīgs "trešā ceļa sociālismam". Tāpēc jau Latvijā lielākā daļa streiku arī notiek pret "darba devēju valsti", kuras uzdevums patiesībā būtu attiecību regulācija starp darba devējiem un ņēmējiem.

  1
 12. j

  Latvenergo ir diezgan liels izzadzēju un aplaupītāju kantoris. 10 eiro vietā tagad kāš 40. Resnpakaļam Žīguram alga 11 000/mēn par maz..

  23
 13. p

  lattelecomā saņem 42000 €/mēnesī.
  Te pat Obama ar savu algu nobāl krīta bālumā un sāk nervozi pīpāt.

  7
 14. K

  Man vispār tas elektrības "brīvais tirgus" rada neizpratni, laikam tāpēc, ka neko nejēdzu no ekonomikas. Ja elektrību tirgo tie, kas to neražo, tad jau tie ir tie paši haltūristi no sērijas "kupi - prodaj". Līdz ar to, "brīvajā tirgū" sagaidīt zemākas cenas, ir drusku naivi, jo starpnieks jau arī gribēs daļu par saviem neaizstājamajiem pakalpojumiem.

  36
 15. a

  .. un tāpēc laicīgi jāceļ tarifi!

  8
 16. c

  Latvijas scenārijs: politiķi piemēro likumus savam biznesam un izdod savam biznesam vajadzīgos likumus. Un protams, dzīvo zili zaļi.

  22
 17. p
  politiķi zin cilvēks2017. g. 28. februārī 09:27

  ka sulainības un pacietības gēns 900 gados latviešos jau ir iedzimts, tak pacietīs, piecietīs, iztiks!

  13
 18. d
  domu pārmijnieks cilvēks2017. g. 28. februārī 12:38

  politiķi zin cilvēksPirms 2 stundām un 59 min
  ka sulainības un pacietības gēns 900 gados latviešos jau ir iedzimts, tak pacietīs, piecietīs, iztiks!
  ============================
  Ne visos, ne visos. Ir normāli latvieši, pašpārliecināti, strādīgi, saimnieki un kungi, pilnvērtīgi cilvēki.
  Un ir tādi kā tu, kuri ir sabiedrības zemāko slāņu pārstāvji, tādi padomju okupācijas laikā sovjetizējās, kļuva par "padomju cilvēkiem" un lai paši sev kaut kā attaisnotu savu kangarismu un deģenerāciju, mēģināja sev un citiem iestāstīt, ka "latvieši jau tādi un šitādi, latvietis latvietim" un tamlīdzīgi. Tev piemīt pašnoniecināšanās tieksmes, nepilnvērtības kompleksi un tu esi jau nez cik paaudzēs piederīgs pie sabiedrības padibenēm. Un nez kāpēc savu dzimtas vēsturi, gribi attiecināt uz visiem. Lai gan es jau teicu - tas ir no nepilnvērtības kompleksiem.
  Bet latvieši pretstatā tev, latvieši zina, ka latviešu tauta ir varonīga, drosmīga, to apliecina gan strēlnieki, gan mūsu leģionāri. Un vienlaicīgi latvieši ir arī ļoti sirsnīgi, draudzīgi un izpalīdzīgi. To apliecina tas, ka pāris dienu laikā latviešu tauta var saziedot naudu operācijai, lai glābtu latvieti. Un vēl pieredze rāda, ka latvieši divu stundu laikā var savākties lielā skaitā, lai meklētu un atrastu mežā pazudušu cilvēku.
  Bet tev ir jāizanalizē un jāapzinās, kāpēc tavs domu gājiens ir tāds, kāds ir un kāpēc tavā dzimtā no paaudzes paaudzē tiek nodoti nepilnvērtības kompleksi un pašnoliegšanās tieksmes.

  0
 19. e

  Rādās ka starpnieku daudzums palielināsies!!!
  Liekas ka tādi brīnumi nav nekur pasaulē......
  Nav nekāda sakara ar elektrību....bet pārdot gatavi un iespējams ne tikai elektrību.
  Izskatās ka var starpnieku skaitu palielināt pērktr elektrību vienam no otra un tad labi iepakotu nogādāt patērētājiem

  25
 20. E
  Elektrība = elektriķis2017. g. 28. februārī 09:23

  kā zelta ādere, gribas arī citiem raust no tās uz tautas rēķina!

  14
 21. +

  kā tad nav, ukrainā ogles tā tirgo - jumts tirgo licences, tad visādi starpnieki pārdod viens otram, un beigās no šahtas izraktais $1 patērētājam maksā $10.

  15
 22. Būtu interesanti uzzināt, kurā pagrabiņā Lattelecom to enerģiju ražo.

  22
 23. h
  ha Viktors Krickis2017. g. 28. februārī 09:20

  dračī savu ebonīta nūjiņu... ja kāds atceras no skolas fizikas laikiem....kad skolotāja nosarkusi demonstrēja klasei statiskā lādiņa rašanos berzes rezultātā! :)

  13
 24. e

  Ja jau piedāvājums ir lielāks, kā patēriņš, " pērn saražojām 2,8 reizes vairāk elektroenerģijas, nekā patērēja visas mājsaimniecības Latvijā." tad brīvā tirgus un konkurences apstākļos, elektrības zenai būtu tikai jāsarūk, nevi otrādi!
  ZAGĻU BARS...

  32
 25. t

  " brīvais" tirgus! Tieši otrādi, ir palicis dārgāk, pie tam stipri, sevišķi, kas dzīvo mājās ne mazos dzīvoklīšos! Tūlūt starpnieks uzradīsies arī Latvijas Gāzei... būs abonēšanas maksa un maksā par "piegādi".....

  18
 26. Runājot par zagļiem šitais čalis bildē izskatās, mats matā kā Tommy no Power, kas pārdod kokaīnu! :D

  2
 27. a

  Reāli elektroenerģija tirgū ir ap 5 centi,tirgotāju vairāki desmiti un uzcenojums minimāls.Vēl varētu saprast ja Lattelecom īrētu pārvades tīklus un pabīdītu nekaunīgo starpnieku ST kurš uzceno par 100% lai uzturētu milzīgo ierēdņu armiju un ieviesis arī maksu par pieslēgumu un cik var saprast ir nekontrolējams.Zviedriem ir liels enerģijas pārpalikums no atomelektrostacijām,leišu starpsavienojuma kabelis ļāvis patērētājiem cenu divu gadu laikā samazināt no 12,5 līdz 10,9 centiem.Tātad vismaz pieci centi lētāk kā LV.

  13
 28. J
  Jā, tā ir spēle par tirgu 2017. g. 28. februārī 09:04

  1) paši elektrību neražo 2) Sadales Tīkli tagad noslauc par vadiem.... un "elektrības pārvadi, piegādi, ha ha" 3) 2x jāmaksā PVN, gan Latvenergo, gan Tīklīem + 4) I -d-iotiskā Obligātā Iepirkuma ( Izzagšanas jeb tautas noslaukšanas ) Komponente! Mazie Hesi u.c. ir tikai peles pirdiens enerģētikā, savukārt Koģenerācijas stacijas izmanto fosilo, neatjaunojamo kurināmo - Gāzi un parazitē uz tautas rēķina, kurai ir piespiests maksāt! ELEKTRĪBA IR KĻUVUSI NENORMĀLI DĀRGA! Turklāt izdomāti visādi prikoli, lai apš'mauktu patērētāju!

  40
 29. iconJānis Sūniņš Jā, tā ir spēle par tirgu2017. g. 28. februārī 09:48

  Drīz ar gāzi būs tas pats!

  4
 30. N

  Lattelecoms un elektrības piedāvājums. Tad jau visām elektroiekārtām beigas.
  Līgumā noteikti būs punkts. " strāvas piegāde LĪDZ 220". Ja jau viņi ātrumu nespēj nodrošināt, tad kas būs ar strāvu.
  Bet vispār, latelekoms tāds starpnieku kantorelis vien ir.

  8
 31. e

  Kopš kura laila LATTELECOM pieder kāda elektrostacija :)) Tas taču ņems elektrību tepat no Latvijas HES ! :)
  Jā tiešām ,,loģisks,, un cilvēkiem ,,izdevīgs,, ,,brīvais,, tirgus !!! Tāpēc jau cenas uz elktrību turpina pieaugt , ka palielinās starpnieku-liekēžu pseido-energo piegādātāju skaits !
  Interesanti , kurš gan šādu shēmu izdomājis !?

  23
 32. d
  dekonomists ekonomiste :)2017. g. 28. februārī 10:43

  Cik maksā 1miljon/watt, saražot atomelektrostacijā polijā vai lietuvā, to transportēt un pārdot Latvijā?..... un cik maksā to pašu miljonu saražot vietējā hesā?.... hrenovaja tu ekonomiste, jā un latvenergo, elekto tirgū tā pat, kā lattelekom funkcionē kā spekulants, tas ir - arī iepērk, tie hesi ir uz fiziski un morāli novecojuši, un neko dižu nesaražo!

  2
 33. S

  Kā var konkurēt šķēle ar šķēli

  17

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi