Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. v

  Kā var samazināt to, ko nemaz nemaksā, piemēram RRP Gaujas ielā nemaksā par virsstundām!

  5
 2. Z

  Da nu ...priekš kam vispār maksāt.. vispār vajadzētu ierosināt maksāt tikai par katru otro nostrādāto stundu 😆

  9
 3. N

  Pie varas tikušie valsts pārvaldes dīkdieņi vēlas pastiprināt darbinieku ekspluatāciju. Varbūt laiks viņus padzīt???

  14
 4. a
  arnis>informācijai 2017. g. 26. februārī 18:54

  Šķiet īpaši nepārzini lietas,bet Lietuvā un Igaunijā arodbiedrības ir vēl daudz vājākas.Daudz arodbiedrības neapvienojas nozaru arodbiedrībās un LBAS,pasaulē tās dēvē par dzeltenajām un to lobiji ir dažādi- darba devēji,politiskās partijas u.c. Katrā ziņā tas nestiprina arodbiedrību kustību kopumā un šādi paziņojumi ir tikai savu "spalvu spodrināšana".Noteikti piekrītu Tev,ka darba vietās darbinīekiem ir jāstājas arodbiedrībās un jāstiprina tās kustība.Sašķelta arodbiedrību kustība ir nepieciešama tās oponentiem,kuri negrib dalīties ar varu lēmumu pieņemšanā

  12
 5. Cik saprotu, tad Iekšlietu ministrijas arodbiedrība zina stāvokli valstī, zina par darbinieku verdzību daudz vairāk par Valsts darba inspekciju un zina, ko saka.
  Vairums darba devēju mērķis nopelnīt pēc iespējas vairāk savām personīgām vajadzībās, nedomājot par darbinieku interesēm. Tāpēc jau esam piedzīvojuši smagu krīzi 2008-2012 gadā, kad daudzi bankrotēja, nespējot dzēst lielos parādus un dzenot verdzībā un parādos darbiniekus. Atbildība jāuzņemas valdībai, jo nebija nodrošinājusi, lai darba devējs apzinātos, kādu atbildību tas uzņemas.
  Uzņēmumos mums gandrīz nav arodbiedrības, un tas ir nopietns signāls valdībai gaidāmajiem nemieriem valstī. Lai to novērstu, nepieciešams pēc iespējas vairāk darbinieku iesaistīt arodbiedrību kustībā, kā tas notiek ASV, ES valstīs un kaimiņos Lietuvā, Igaunijā.

  7
 6. .

  Ja ministrija tā uztraucas par naudas trūkumu, tad kādēļ katram ministram pēdējos trīs gados alga ir palielināta nedaudz virs 1000 eiro? Tikai palielināta, nevis visa alga! Ko tad tie taupīgie neatteicās no saviem pielikumiem? Strādātāji vismaz ir pelnījuši, nevis kā resnais gals, kuri naudu pelna ar roku cilāšanu tajās retajās balsošanas reizēs, kad iegriežas savā darba vietā. Lai atsakās paši, un tad domāsim par piemaksu mazāku apmaksu. Un ne ātrāk.
  ... Tik pacieties, debesīs labāki būs...

  19
 7. ?

  Strādājošo diskriminācija?

  10
 8. G

  Beidzot izskan patiesība gan no arodbiedrības, gan no speciālistiem.
  Cerams, ka Saeima un Ministru kabinets ieklausīsies arodbiedrības saucienos un nepakļaus verdzībai mūs, kā darbiniekus, Tad jau arī viesstrādnieki uz šejieni nebrauks.

  7
 9. B

  No kurienes šitais advokātiņš izlīdis un tagad komentē LBAS cīņas turpinājumu pret virsstundu darba samaksas samazināšanu.Runā,ka arodbiedrību nodibinājis un bauda Iekšlietu ministrijas vadības uzticību....!?!

  14
 10. ?

  Nesaprotu - ja jau darba devējam nav naudas, tad nevajag likt strādāt virsstundas. Ja nauda ir bet tās nav sevišķi daudz, tad jāizrēķina un jāliek strādāt tik daudz, cik naudas ir. Vai tad tā kāda augstākā matemātika?

  19
 11. .

  Ja nolēma, ka pat valsts prezidentam nevajag augstskolas izglītību, tad jau laikam par ministru var strādāt ar nepabeigtu palīgskolu. Un tur nu ar to rēķināšanu ir kā ir.

  8
 12. p

  Tas ir diezgan paradoksāli, bet Labklājības ministrija rosina, lai turpmāk darba ņēmēju labklājība samazinātos. Politiķi tā rīkojas viena iemesla dēļ - viņi ir par 100% pārliecināti, ka viņiem par to nekas nebūs.

  19
 13. v

  Jautājums ir drīzāk politisks - kā interesēs strādā šī ministrija? Par kā labklājību rūpējas? Kuri politiskie spēki to vada? To der atcerēties ejot pie vēlēšanu urnām.

  8
 14. M

  Valsts un pašvaldību darbiniekiem saskaņā ar Atlīdzības likumu virsstundu darbu pārsvarā kompensē ar apmaksātu atpūtas laiku. Un te nav runa par piemaksu 100% apmērā, tikai 1:1 (pārstrādāji 4 stundas, tad arī četras stundas citā darbdienā brīvas).

  10
 15. d

  kārtējo reizi mūsu ministri lien pakaļā ārzemju gudrajiem. Uz kāda pamata samazināt samaksu? Strādāt liek, bet maksāt negrib. Nelieši. Mums jau Latvija ir gan lielākās algas, gan un protams minimālā alga arī mums vis augstākā Eiropā, smiekli nāk. Tāpēc ļaudis kad ejat uz vēlēšanām domājiet par ko balsojiet!

  32
 16. E

  Vai Darba Inspekcija arī ir novērojusi virsstundu gadījumus Latvijā?

  18
 17. [

  Darba inspekcijas pie mums NAV!!!

  3
 18. Ā
  Ārvalstu investors 2017. g. 26. februārī 14:35

  Vergi, muti ciet un strādāt!
  Arbeit macht frei!!!

  18
 19. V

  Darba devēji godīgi strādāt negrib. Savu kapitālu vairot grib, bet par pārstrādātām stundām - nemaksā.

  25
 20. .

  Pēc jaunās Darba tiesību likumdošanas ''par virsstundām'' sanāk, ka darbinieks ''uzdāvina'' 9-to stundu ... tā nav 100% apmaksāta virsstudās ... ja 50%+50%=100% tiek summētas pie 10-tās stundas.

  12
 21. .

  Šoreiz piekrītu arodbiedrībām. Virsstundas ir ārpus normālām darba attiecībām. Tās ir nav ikdienas situācija un darba devējam ir jāmaksā par darba ņēmēja papildus noslogošanu vienādā apmērā par katru virsstundu. Tātad 100% sākot ar pirmo pārstrādāto stundu.

  49

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi