Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J
  Jādara, darīsim, ... 2017. g. 24. februārī 17:40

  Varbūt kungs varētu pastāstīt, kas praktiski ir izdarīts, kas uzlabots, nevis kārtējo reizi nākotnes un vajadzības izteiksmē karināt tautai makaronus.

  1
 2. a

  visu to varētu izdarīt, ja nebūtu tie nesaprotamās dotācijas, atbalsti politiķiem un expolitiķiem, pa virsu elektrības nodoklis, obligātā Latvenergo peļņa, kura 100% apmērā aiziet budžetā (līdz ar to, tas ir uzskatāms par vēl vienu nodokli, jo uzņēmumam peļņa netiek atstāta), kas beigās pasākumu sadārdzina par kādiem 200%. Ja sadārdzinājums būtu uz kādiem 30-50% (kā lielveikalos), tad Latvija būtu rūpniecības centrs visā centrāleiropā.
  Lai kāda būtu Latvija, bet tas nav normāli, ka elektroenerģijas cena ir lielāka nekā Vācijā, Zviedrijā, un visdārgākā Baltijā. Kad valsts un ekonomikas ministrs likvidēs visus liekos atbalstus, nodokļus, tad ekonomikas ministrs varētu arī sākt kaut ko spriest par konkurētspēju. Citādi tas ir populistisks priekšvēlēšanu sauklis.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi