iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J

  Kur bija bija visi tie opīši , omītes ,lobisti arhitekti ,kas nerakstīja rakstus par klaju lauku ar aizbērtiem būvgružiem,aizaugušiem krūmiem pils fonā.šobrīd tiek realizēts projekts,kur tiks sakārtota vide,radītas darba vietas,notiek pilsētas attīstība,vienalga vai tas ir depo vai cits depo.

  3
 2. J

  Jelgavas mafijai intresē tikai nauda

  5
 3. M
  Mildiņa Jelgavnieks2017. g. 16. februārī 13:44

  Jelgavas domē gadiem sēž vieni un tie paši radi,draugi ar Rāviņu prikšgalā

  7
 4. O

  Sēž arī citās Jelgava pašvaldības struktūrās

  4
 5. viss notiek ka ista bananu republika!

  6
 6. A

  Kur viņi bija kad tika apspriests pilsētas attīstības plāns?

  3
 7. z

  BIJA JĀNOSAKA, kas nav izdarīts. Tagad vairs nekā. Daudz ko vajadzēja darīt savādāk, bet laiku atpakaļ nepagriezt.

  2
 8. o

  Visiem lielajiem bļauriem bija pie p...kaļas, kad tajā pļavā gadiem auga brikšņi. Nu atmodās, ka varētu pamēģināt "lielo EIRU" izsist . Viens tāds dabasdraugs par Baltezera sargāšanu jau sēž, ka tik šitiem neiznāk sastādīt kompāniju.

  4
 9. a

  Zemu gan tas arhitekts nolaidies, ja par visām varītēm jāaizstāv metāla šķūņa būvniecība. Domāju, ka arhitekti visādus sū.. netaisa, bet laikam daži naudas dēļ visu taisa.

  2
 10. N

  par kuru arhitektu tu runā?

  0
 11. :

  Diemžēl pašvaldības un arhitekti naudas priekšā bezspēcīgi.
  Ja maksās, būvmateriālu depo izbūvēs pilī.

  4
 12. V
  Vai tikai negrib pardot savu projektu? 2017. g. 16. februārī 12:17

  Sitas laikam grib , lai nu pasvaldibavai attistitajs noperk vina projektu? Vai varbut davina? Turklat kads veikalam labums, ja to neredz no cela? Nekads!

  0
 13. L

  KURŠ maksā tas arī pasūta mūziku. Viss nokārtots .

  0
 14. H

  Johaidi! Kad izlasi šādus un tamlīdzīgus rakstus, sāk likties, ka visa būvniecības likumdošana vienā rāvienā ir izmesta ārā, vai vismaz visiem pie kājas!
  Kur tad paliek obligātā publiskā apspriešana?
  No kura laika Rāviņš viens pats "pieņem lēmumus"?
  Mums ko? - atgriezušies Staļina laiki?
  Raksta autoram nav zināms, ka būvvalde vairs būvprojektus neakceptē, bet pieņem lēmumu par būvatļaujas pirmās daļas izsniegšanu - pēc publiskās apspriešanas?
  Kur tas viss paliek?

  12
 15. iconGuntis Kārkliņš Hm2017. g. 16. februārī 19:25

  Ar visām obligātajām apspriešanām ir viena liela problēma tā ir tā, ka visiem tās ir pie kājas. Protesti sākas ne ātrāk kā sāk rakt. var rīkot 100000 apspriešanas uz tām tāpat neviens nenāk un neinteresējas, bet pēc tam pārmet, ka oponenti nav sameklēti tajos caurumos no kuriem viņi laukā nenāk. Cita lieta, ka speciālistiem pašiem šāda veida būvei bija jāizvirza 1000 reizes augstākas arhitektoniskās prasības nekā līdzīgai būvei kaut kur buļļa aizmugurē, pieprasot bez detālplānojuma obligātā arhitektūras konkursa rīkošanu nevis tipveida risinājumus.

  0
 16. J

  šie attīstītāji tik "kristāltīri un godīgi" gan jau, ka sen būtu paši lūguši pašvaldībai rast kopīgu risinājumu šādu veikalu-noliktavu būvēt citā vietā...
  Gan jau, ka jelgavnieki tādu soli būtu novērtējuši!

  7
 17. N
  NAV VIENALGA Ja jau2017. g. 16. februārī 14:31

  Jelgavnieki kā jau lielākā daļa LV ļaužu ir totāli patērētāji bez jebkādas publiskās telpas plānošanas un estētikas principu izpratnes!
  Tāpēc ir arhitekti, kas par to var runāt, jo ir atbilstoša izglītība Nekādi Rāviņi & Co nav tiesīgi te ko spriest!

  0
 18. T
  Tam - NAV VIENALGA Ja jau2017. g. 16. februārī 14:43

  Dīvaini, ka arhitekts, kurš par visām varītēm ar vizuāliem efektiem cenšas iedabūt nevietā ieplānotu veikalu-noliktavu ir tas labais, bet pārējā sabiedrība tie sliktie. Varbūt nevajag spēlēt teātri labais un sliktais projekts, bet abi pilsētas centrā pie Lielupes, pie promenādes?

  0
 19. D

  štrunts tas DEPO, šķūņa aizstāvji var necepties, jo mēsls vien ir. pašvaldības darbonīšiem par stulbu saimniekošanu ar ZEMI sen jāsēž aiz restēm. Jelgavas pamuļķi balso par šādiem "rāviņiem " jau gadiem, kas parāda stulbuma pakāpi.

  15
 20. J

  Jā, Andris, Imants un citi svētie papuči , savas alkatības dēļ galīgi sajukuši prātā. Vispār jau diezgan loģiski, kapēc zemi par ekskluzīvu nepasludināja, alkatības dēļ. Saprata ko var izcelt no tās. Žēl, uztaisa smuku prominādi un visu sabojā lētu veikalu. Izskatās jau tie Depo veikali diezgan nošļukuši, Rīgā kad paskatās, tās briesmīgajām teltis un šķībie batutiem un ķeras ar :)

  9
 21. a

  ko pashvaldiiba var aizliegt dariit uz privaatas zemes? visu ko vareeja - jau dariija. zemes gabalam nav noteikts ekslkuziivs statuss, taatad, ja tanii vietaa skjuunis nebuus 2 vai 3 staavi - tas jau ir ieguvums. ja pagriezts uz citu pusi - arii ieguvums, un ne tas mazaakais. vieniigais, kas biedee - smukaakaa ar zaali apaudzeetaa dalja... bija Riigaa viens veikals, kuraa uz jumta notika remontdarbi (arii zaali taisiijaas audzeet) un sekas bija drausmiigas.

  2
 22. N
  NAV VIENALGA anoniims2017. g. 16. februārī 14:33

  Pilna pasaule sabūvēta ar zāli uz jumta! Tieši alkatība noveda pie ttavas pieminētās ēkas sabrukšanas!

  0
 23. a

  Ko te buraties,zeme ekskluzīva vai galīga pļava,atšķiras tikai kukuļa biezums,ja jau agrāk par krietnu piķi rupjmaizes kukuļa lielumā visas zemes tika izsaimniekotas -tagad ceļam paniku,ejat uz vēlēšanām un ne tikai Depo uzcels ,bet arī pilī iekārtos Kazino un meitu māju,ka tik piķis nāk.Vai tad komentāros nelasāt ka lielā daļa atbalsta torgašus jo savulaik arī paši nākuši no tās pašas sugas,ko te var gribēt.Visā valstī cīnās ar alkašiem un dziras izplatītājiem ,toties jelgavelē kā murdā -brauc no kuras puses puses gribi visur priekšā lētie šņabja veikali,tipa bez nodokļa -pērc un temp cik gribi,pat centrā viens ieperinājās-un nosukums tāds dievīgs-ko te-pilsēta izaugsmei un studentiem-dzer bālēliņ.

  8
 24. s

  Jelgava jau ir 5 buvmaterialu veikali, atvers sho 2 aizversies. Labs ieguldijums pilsetas nakotne :D

  12
 25. iconEgils1007 mariusas bergzas2017. g. 16. februārī 11:03

  6

  1
 26. a

  Bildē alternatīvais projekts Depo veikalam -
  www.zz.lv

  0
 27. p

  Starp citu, nemaz nav slikti.... tikai diez vai attīstītāji piekritīs, jo visticamāk tas sadārdzinās projektu.....
  P.S. .... bet vispār priecājušies būtu - vairāk kā 100 cilvēkiem nebūs jābrauc uz Rīgu strādāt, darbs būs pie mājām. Bez tam veikalam būs jāpērk papildus pakalpojumi, piemēram, apsardze - tur vēl būs darba vietas klāt...

  3
 28. S

  >Patriots
  uzbūvējot šo "tik ļoti kādam vajadzīgo" būvmateriālu veikalu-noliktavu citā vietā pilsētā Jūsu pieminētās darbavietas nekur nepazudīs.
  Pilsētas centrs pie Lielupes tam nav vieta!

  10
 29. N

  šeit vairāk informācijas
  a4d.lv

  0
 30. J

  Pašā pilsētas centrā Lielupes krastā nav vieta kārtējam būvmateriālu veikalam-noliktavai. Ja kāds tik ļoti grib būvēt DEPO Jelgavā, lai būvē to citā vietā!

  23
 31. s

  malači jelgavnieki, ka cīnās par vidi, kurā vēlas dzīvot. jelgava pēdējos gados izvēršas par skaistu vietu un cilvēki to novērtē. lai veicas!

  15

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi