Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. p
  politnekrofīlis 2017. g. 5. janvārī 13:19

  Ministru un ierēdņu(vadītāju) algu paaugstināšanai gan nekādu sistēmu nevajag! :D Un vēl - "...maksāt nodokļus, saņemot pakalpojumus"..." Atbilde - cik kvalitatīvi pakalpojumi, tik akurāti maksāti nodokļi! Piemērs - uz operāciju jāgaida 3 gadi, pagaidiet vismaz tik pat ar nodokļiem!

  0
 2. s

  tas jau nekas ka neapliekamo samazina a šitais te muld par paaukstināšanu.

  2
 3. P

  Ja algu audzēšanai ir vajadzīga vesela sistēma, tad arodbiedrības savas funkcijas nav izpildījušas un veltīgi izniekojušas biedru naudas.

  1
 4. d

  Vajag streikot, nevis runāt. No laba prāta neviens uzņēmums algu nepalielinās.

  0
 5. t

  Cik Jums pašam uzņēmumu, lai tā apgalvotu? Acīmredzami neviens, ja var tādas muļķības runāt. Latvijā lielākā daļa mazo un mikrouzņēmumu, kā Jūs iedomājieties tur notiktu streikošana?

  4
 6. x

  Raksts par LBAS priekšsēdētāju, bet bildē vietnieks!

  0
 7. V

  Bez komentāriem, investīcijas krīt, drīz nebūs fondi, bet uz ārpusi tiek radīts signāls, ka tiks celtas algas. Vienkārši tāpat, jo populistiem vajag. Sen bija laiks izbeigt teātri ap arodbiedrībām, Lat vijā arodbiedrību nav un arī nebūs, to loma 'jau būtiski mazinājusies un turpina mazināties pat Rietumeiropā.

  9
 8. .

  Izklausās pēc Padomijas vai vismaz pēc Padomijas domāšanas veida. Alga veidojas pēc uzņēmuma iespējām, nevis pēc valsts noteikumiem. Nesen bija abs dāņu raksts par to, ka atsacījušies no algu noteikšanas nozarēs, pārgājuši uz to noteikšanu uzņēmumos. Izbeigtu ES uzturēt šo arodbiedrību izstrādājumu, kas saucas LBAS, veidotos vietā kaut kas mūsdienīgāks.

  Skaidrs, ka tas tikai tās pēcpadomju vai pat padomju vārsmojums, bet kāds var sākt uztvert nopietni, un tās idejas beigu beigās nav savietojamas ar Latvijas esamību Eirozonā.

  Nākamreiz vajag vienprātoties par to, ka pasaulē vajag mieru un Ziemassvētkos sniegu, un rokas nost no minimālās algas. Arodbiedrību izstrādājums jau pietiekami sastrādājis reģionos, tādu minimālo algu tur daudzi vairs nemaz gribēdami nevar samaksāt.

  6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi