iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  ja tu esi skaista/skaists un tev ir lidz 20 tad piņems visur
  vajag tikai pase un videja izglitiba vienalga kada limeni tapec ka
  darba devejiem ir p@huj kada jums ir izglitiba un darba pieredze

  4
 2. J

  Piekrītu, diktofonu pēcpusē un uz priekšu, kā LTV1 dara. Filmē darba devēja pliko vēderu, nabu, un rādi visai Latvijai neaizvērtu rāvējslēdzēju. Izprovocē uz rupjību, lecies, esi nekaunīgs. Visās tēmās kompetentais cilvēkdrāzējs -universālais guru- Bojārs, piemēram, garu šalli nēsā, kādreiz kāds paķers un dusmās sāks žņaugt, vai karinās pie lampas. No tā piedzīs ļimonu pēcāk. Tagad par to maksā, ka esi pi...pis. Drāz un tiksi atalgots.

  1
 3. t
  taisnības vārdā 2016. g. 24. decembrī 06:10

  Uz darba interviju paņem diktofonu un tad uz tiesu saņemt naudiņu!

  Te nevajag nekādu otras puses piekrišanu ierakstam,jo runa ir par likumpārkāpuma atklāšanu!

  3
 4. e

  a ko tu domāji pašvaldības policijā-pārdevēju meklē vai?-uzreiz uzsita uz stresu lai paskatītos kā čurā...nu ja nav kadrs tad nav sorry

  2
 5. c

  3000 CV izsūtījis un nav pieņemts darbā...Nu kaut kas nav kārtibā ar to personu. Pareizi dara, ka neņem darbā! Jo tas ir kāds trakais, un vēl pa internetiem raksta sūdzības... Šausmas, maniaks kāds, brrrr!

  8
 6. ķ

  "Zinādams, ka tādus jautājumus no personiskās dzīves uzdot nevar, tad es sāku atbildēt, jo pretējā gadījumā noteikti nebūtu pieņemts." – antiņš

  1
 7. .

  Kas tas par super ekspertu kas ir juties gana atbilstošs visās jomās lai izsūtītu cv uz 3000 vietām 10 mēnešos.

  4
 8. .

  10cv katru dienu ne dienu ne izlaižot.

  5
 9. v

  Ja ir bijušas sūdzības par iepriekšējo darba devēju Darba inspekcijā, Valsts Kontrolē, KNABĀ,tad pie visiem nākamajiem jāpieredz vajāšanas,jo iepriekšējais turpina atriebties!

  5
 10. p

  Nu shvaki mums ar taam arodbiedriibaam,shvaki

  3
 11. v

  pareizi dara kad nenembijusos mentus darba lai iet pa setnieku

  1
 12. J

  Īrija, UK, Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Austrija, Islande utt.

  2
 13. .

  Var jau saprast arī darba devējus... Darbinieks tiek algots, jo ir jāpadara darbs. Bet ir pa pilnam tādu eksemplāru, kas jau nāk ar tādu domu - cik gribēšu, tik strādāšu, pārējo laiku sēdēšu uz DNL. Slimošanu, protams, nevar paredzēt, tāpēc par to nevajadzētu iespringt... Gandrīz katram mums ir kāda hroniska kaite, kuras dēļ pretimnākošs ģimenes ārsts rakstīs darba nespējas lapu atkal un atkal, kad vien darbiniekam sagribēsies neiet uz darbu... Rezultātā darba devējam tāds darbinieks izmaksā krietni dārgāk, jo 10 slimošanas dienas ir jāapmaksā, plus vēl aizvietotājs jāalgo, jo darbi tik un tā ir jādara. Sanāk tāds kā vāveres ritenis...

  3
 14. k

  Un ko darit,ja veseliba vaaja? Est vajag,arsteties arii. Ja neplestu milzigus nodokljus,cenas butu adekvatas,cilveki laicigi profilaktiski uzturetu veselibu,nevis lidz pedejam vilktu un tad pavisam slikti. Veseliba salaizta deeli nabadzibas delj.. un ko tad vispar nestradat un bada naavee uz ielas nomirt?

  12
 15. x

  Valsts problēmas nevajag uzkraut darba devējam. Protams ka darba devējam riebjas tādi bez pamata mēnešiem it kā slimotāji. Ari mums patreiz viena tāda persona, skaitām tikai, kad būs maksimāli pieļaujamais darba nespējas lapu skaits, lai tiktu vaļā. Jo it kā slimā persona palekdamās staigā pa ielām, pie tam, ap darba vietu. Un šoreiz nav runa par iespējami ārēji neredzamām slimības pazīmēm, jo, pēc pašas personas vārdiem, tādu vienkārši nav.

  0
 16. m

  Savukārt Raitis rakstīja: «Man pieredze no šā gada februāra ir aptuveni 3000 CV aizsūtīti, 21 reizi esmu bijis klātienē darba pārrunās, 12 reizes runājis pa telefonu.
  ----------------------
  Izklausās pēc kaut kāda tirliņa.

  4
 17. k

  1 gadijumaa nepazvanija jo jau savs kandidaats bija ko ierikot darbaa, taapeec arii paarrunaas meegjinaaja ''izeest''.

  3
 18. D
  Darba likums 47.pants 2016. g. 23. decembrī 19:39

  Nepietiek,ka esi pieņemts darbā, vēl esi pakļauts kolēģu intrigām un mēģinājumiem izēst,jo 3 mēnešus tev nav nekādu likumīgu tiesību pārbaudes laikā!

  17
 19. m
  murmulis Darba likums 47.pants2016. g. 23. decembrī 20:40

  Un kā tu iedomājies tur strādāt ilgtermiņā?

  0
 20. m

  Vajag nākt uz interviju ar diktofonu un tad pietiesāt kompensāciju!

  6
 21. j
  muļķis ments2016. g. 23. decembrī 20:28

  Diktofonu var lietot tikai ar otras puses piekrišanu!
  Darīsi kaut ko slepeni? Tas nekam nederēs! Tā ka -nefantazē :))

  8
 22. H

  Man darbs ir,jo varu ja velos veidot pats ienakumus,tacu agrak stradajot es zinu ,ka ir dazi kriteriji pec kuriem vadas darbadeveji ari.Viens no tadiem ir - lai cik liels tu nebutu specialists,darba devejs var atteikt,JO : 1.Pienemt neziniti ir ertak,jo to var piesmaukt.Vinam pieredzes nav un t.t.,tacu specialists ir zinoss un tam naksies maksat pec pilnas programmas,jo normals cilveks,ja sevi neverte zemu un savas zinasanas ,pieredzi.
  2.Darba deveji ari izvelas pec vecuma.Ja cilveks ir ar pieredzi,tacu jau gados tad elementari nems jaunaku.( it seviski ja tas skar tirdzniecibu vai lidzigas nozares). Ta tas notiek saja valsti.Ir jau daudz ari citu niansu.Par tam i neminesu.Tacu galvenokart ir sis.Protams ari tas variants - pienemt darba sev tuvinieki,radinieku,comu un t.t.,kurs neko nejedz neka specialistu ari ir butiski.

  9
 23. H

  Nav nekada sakara ar medībām.visumā jau cilvēks var atrast darbu ja ir arods.Ar arodu tika domāts praktisks darbs nevis ar n-tiem augstākajām izglītībam,kurām ja kas nav it nekādas vērtibas,JO: lai cik gadus deldēt solus skolā tas nenozīmē intelekta līmeni. :)

  6
 24. t

  darps - DARPS FAKING DARRRRRRRRRRRRRPS AR P burtu, hahahah! ģēnijs!

  0
 25. jautājums par visu šito, cik tad algu šamie prasīja .. 1k noteikti nemaksās neviens uzreiz .. pa 700 uz rokas darbus Rīgā atrast nav tik nežēlīgi liela problēma, kā rakstā var noprast. es pat personīgi aizsūtīju 1 CV un darbs rokā 700 uz rokas bez problēmām. tehniskajā darbā.

  3
 26. A

  Visiem komentētājiem Priecīgus Ziemassvētkus un lai viss 2017. gadā piepildās!

  23
 27. A

  Ziemassvētku vakarā Vasja es tev piedodu visus tavus grēkus. Man svētkus nevar sabojāt, jo es cepu mājas piparkūkas, ēdu lasi un dzeru Martini ar liķieri un priecājos par dzīvi.

  6
 28. d

  Es nezinu..
  Man ir 21. Pa šo laiku esmu paspējusi strādāt 2vos nopietnos uzņēmumos.
  Pirmajā darba vietā nostrādāju gadu, aizgāju, jo pa smagu bija, atpūtos visu vasaru, izlēmu ka kaut kur jāaizsūta CV, aizsūtīju uz 1nu vietu, tur pieņēma. 1CV un darbs mans.
  Nezinu, pazīstama sieviete ap 35.gadi sūtija CV uz diviem uznemumiem, pienema abos. Izvelejas vienu.
  Varbūt tā notrāpījās man, bet ar vidusskolas izglitibu labi atalgotā darbā strādāju un neteikšu ka stāstiju pasakas intervija vienkārši ļoti pārliecinoša biju un zināju, ka mani pieņems.

  9
 29. J

  Kur tad strādā, ja var vaicāt?

  2
 30. d

  Apdrošināšanas speciālists.

  2
 31. H

  Tad jau loti augsta ranga esat! ;DDDD tik pat labi varejat pazinot ,ka pienema darba par pardeveju tirgu. :)))

  15
  Parādīt vēl 4 atbildes

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi