iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. k

  Ņemot vērā darbaspēka zemo produktivitāti darba laiku jāpagarina līdz 10 stundām dienā!

  0
 2. U

  Šito mūsu ierēdņi stum cauri, viņiem algas pieliks un nebūs jāstrādā a man ģimene jāuztur, labprāt kādu virstundu paķeru vismaz papildus nauda!

  5
 3. s

  kadas veel 6sas stundas,kurs vispaar paceela sito sviestu,latvijaa tacu nekas taads pat pa sapniem nav radijies,

  3
 4. J

  Japarakstas www.latvija.lv Lai ta butu tik algu atsratu tadu pašu plus celtos minimums.

  0
 5. Tad jau jēdzīgāk būtu 4 dienas nedēļā pa 8 vai 10 stundām?
  - Valsts un pašvaldību iestādēs 3 dienas nedēļā netiktu tērēta elektrība, nebūtu jāalgo apkopējas u.t.t.

  2
 6. 1

  kā maksā, tā strādā

  3
 7. G

  ko viņi iedomājas - lai es ietu strādāt ? wt f

  0
 8. A

  Ierosinu piecas brivdienas un divas darbadiens! Kurš ar mani?

  12
 9. M

  8 st ,tas būtu ļoti pieņemami.

  3
 10. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2016. g. 18. decembrī 21:29

  Girts Slaviņš sapņo.
  Pēc viņa scenārija maizi ,desu, pienu veikalā varēs nopirkt līdz pl. 14:00, 15:00 max. Pārējā laikā lielveikals būs slēgts.
  Ja kas, Latvija lielo iespēju zeme. Pat Īrija nevar to atļauties, pie algām 12-15,-€ stundā. Alleluja, Girt Slaviņ. Liellops vai ruksis fermā tev neprasīs cik tu stundas strādā. Lopiņi grib ēst. Un viņiem neinteresē tāds plānā galdiņa urbējs kā tu, Slaviņ.Ej papumpē zālē muskuļus, un tad sprēgā par 6 stundu darba dienu. Tevi derētu nodarbināt 12 stundas, lai tu saprastu kas ir darbs. Nevis klaviatūras taustiņu spaidīšana. Dīkdienis tu esi, ar lielo burtu.

  17
 11. k
  koko Kaspars Kadaks2016. g. 18. decembrī 22:05

  Kur problema??? Mainjas bus vairakas,gan veikali valjaa,gan fermaa zverinji apkopti,un vakancu vairaak.

  8
 12. L
  Labveelis Kaspars Kadaks2016. g. 18. decembrī 23:45

  Nebūs taisnība - veikala darba laiks tāpat tiek organizēts maiņās - varēs strādāt vairāk cilvēki pēc skaita par mazāku algu katrs. Vispār jau laba ideja - tagad grūti divas slodzes pavilkt, lai kaut ko jēdzīgu nopelnītu - bet 12h jau varēs divos darbos nostrādāt.

  3
 13. h

  tas noteikti palīdzēs Latvijas ekonomikai un uzņēmējiem godīgi darīt savu darbu un izdzīvot. piešķirs ekstra vitalitāti!

  2
 14. s
  skats no pierobežas 2016. g. 18. decembrī 20:57

  Un par to pašu algu? Jūs palasiet mēdijos kā strādā un cik stundas strādā "sapņu" zemē, demokrātijas citadelē, Amerikā! Noģībsiet, sešu stundu strādātāji!

  9
 15. iconViesturs Proškins 2016. g. 18. decembrī 20:15

  Kamēr vien Latvijā būs tik daudz pulksteņa vaktētāji, t.i., cilvēki, kas skaita minūtes līdz darbadienas beigām, tikmēr 6 stundu darba dienai kā normai nav vietas. Nostrādās pirmās 5 un vaktēs jau atkal. Kad Tu pēdējo ar prieku gāji uz darbu?

  Protams, daudz kas arī ir jāizdara darba devējam lai šādus apstākļus radītu.

  Tikmēr ir jomas, galvenokārt offisa darbs privātajā sektorā, kur svarīgs ir padarītā darba apjoms pret izdarāmā darba apjomu, nevis atsēdēšana. Tas ir koks ar diviem galiem - ir dienas, kad dodies ātrāk mājās, būs dienas, kad strādāsi vēl naktī, jo ir problēmas, kas jāatrisina.

  8
 16. .

  Šeit visi ir aizmirsuši, ka kādreizējā 10-12.stundu darbadiena pārvērtās par 8.stundu REVOLŪCIJAS rezultātā!!! Arī šeit bez Revolūcijas diez-vai iztiks - jo lielburžuji, kam kalpo pie varas esošie diez-vai tā brīvprātīgi atteiksies no tautas paverdzināšanas!!!?
  Starp citu, Francijā, man liekas ka ir 7-stundu darbadiena oficiāli!!!

  10
 17. N

  Francijā problēmu tajā skaitā sociālo ir pilna pakaļa

  9
 18. e

  kur var parakstīties? es būtu ar mieru saraut darbiņus un tikt mājās ātrāk,lai normālā laikā paspētu uz veikalu,sagatavotu vakariņas un paspētu ar bērniem izmācīties. nevis atvilkties mājās 19, uz 20 būtu vakariņas, kuras ir par vēlu un vēl mājas darbi labi, ja ar bērnu paspēj līdz 22. nerunāsim par to kādas mācības 20-22 vakarā.

  15
 19. s
  skats no pierobežas esse2016. g. 18. decembrī 21:06

  Essīte, ja Tu vari izdarīt 8 stundu darbu 5 stundās, tad darba devējam pieklibo darbinieku noslogotības rādītāji. Tev ar šito nevajag lielīties. Pasaki kur Tu strādā, lai vadība zin ar ko ir darīšana.

  8
 20. r

  Kādas vakariņas Tu gribēsi? Strādāsi mazāk, saņemsi mazāk - gribēsi naudu, strādāsi līdz saviem 19 turpmāk tāat.

  0
 21. h

  Daudzi vāc parakstus, jo viņiem nekā cita nav ko darīt. Neaizmirstiet - kāds darbs, tāda alga, trīs ceturtdaļas darba dod trīs ceturtdaļas algas.

  19
 22. e

  darīt nav tev ko, kā komentāros rakstīt tukšus salmus.

  2
 23. t

  Dod Dievs Tev tik piesātinātu darba dienu, cik man, aita! Un parāta man arī ir vairāk kā Tev, tā ka nelielies ar to!

  0
 24. e

  brauc uz Angliju šaurp ierīt :)))

  1
 25. sākumā varētu vismaz uz 8 stundām darba dienas garumu ievērot un panākt lai nestrādātu nelegāli pa "tumšo" Lai darba devēji malsā godīgi par virsstundām.
  Citādi būs 6 stundu darba diena "uz papīra" , algas saruks un cilvēku sociālais nodrošinājums saruks vēl vairāk. Es pat iedomājos priecīgos uzņēmējus - cilvēks varēs strādāt divos darbos un vēl laiks paliks.

  6
 26. .

  var jau vākt parakstus, par ko vēlas. bet tāpat strādās kā strādājuši līdz pat 12 stundām darba dienā, ja vajadzēs. darbs ir jāizdara un viss. Ja to nevar izdarīt 8, tad nevarēs arī 6 :) liekēžu bandas vadītājam izdevīgi, par dīkstāvi nav jāmaksā :)

  3
 27. Ofisos Jau strādā 6 stundas. Paskatieties, kas uz ielām darās pēcpusdienā: 15:30 jau liela daļa dragā mājās.

  14
 28. H

  Piekrītu,ir sanācis pāris reizes aizbraukt uz dižpilsētu darba laikā,sajūta ka Rīgā vispār 'neviens 'nestrādā- sastrēgumi jau 15:00, lielveikalu stāvvietas pilnas,ēstuves pārbāztas,nekāda atšķirība no brīvdienām.

  7
 29. iconKristaps Peipars paraparita822016. g. 18. decembrī 21:11

  Iet mājās jo darbu sāk 6-7 no rīta. Es arī taja laikā jau dodos mājās. Bet ppar to jau auna pierers neiedomājās, ka tik pakunkstēt.

  7
 30. paraparita82 paraparita822016. g. 18. decembrī 22:57

  To Kristaps Peipars
  Nē, es runāju par reāliem ofisa darbiniekiem (vārds uzvārds p.k.), kas darbu sāk 9:00
  P. S. Pati strādāju maiņu darbā.

  0
 31. N

  Ierosinu vākt parakstus lai laikā no 19.00 -21.00 tiktu aizliegts internets, TV un kafejnīcas kā arī veikali. Vot reāls sarunu laiks ar ģimeni ar draugiem

  11

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi