iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Jā tā tiešām ir tirgus kropļošana un to kā PTAC aizraujas ar "patērētāju tiesību aizsardzību" var saukt tikai par biznesa graušanu un kropļošanu.
  Protams par visu samaksā gala lietotājs, jo visas jūsu "tiesību" (naivuma, stulbuma un nekā nesaprašanas) izmaksas ir iebudžetētas cenā.
  Gan jau kādreiz Latvietis vienkāršais to sapratīs. Pagaidām visi tikai cīnās par savām tiesībā, bet latvieši jau ir tādi sīkumaini knauzeri, kuriem protams 0.06 eiro nav nauda, bet "principa jautājums" un viņi patērēs pusi diena laika un vēl transporta, pasta un citus izdevumus, lai tikai to viņiem atgrieztu. Ha ha!

  1
 2. iconZigmārs Ancveirs 2015. g. 16. decembrī 15:22

  Palasot komentārus, komentētājus var iedalīt šādās kategorijās - skauģi, neveiksminieki, mīkstie un troļļi jeb vienākršoti un vienā vārdu svienojumā - anonīmie dīvāna bezdētāji. Tikai retais ir pateicis kaut ko jēdzīgu. Tas velns nav tik melns kā viņu mālē, problēma ir cilvēku atbildībā, kas redzama uz katra soļa, ne tikai šīs tēmas ietvaros.

  2
 3. S
  Surais Zigmars Zigmārs Ancveirs2015. g. 16. decembrī 16:49

  Klau Sūrais Veci Zigmār. A ir atbildīgi izsniegt īstermiņa kredītus cilvēkiem, kuriem nav ienākumu? Varbūt vispār nelīdzsvarotiem cilvēkiem, kuriem ir bankas konts. Kā ar šī tipa atbildību no izsniedzēja puses? Izsniegšanas mehānisms nav saistīts ar kāda veida datubāzēm par ienākumiem. Kādreiz vispār nebija nekādu sķēršļu, ņēma kredītus uz bomžu vārdiem, tagad ieviesa opciju ievadīt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. Un kā tu domā, vai tur tiek vadīti patiesi dati? Cirks.

  4
 4. i

  Baigais pōzers :D Pieredzē bagātākiem uzņēmējiem gribēdams tādas bildes neatradīsi, bet nu lai jau... kaut kas bija jāpasaka :)

  2
 5. P
  Parādnieka radinieks 2015. g. 16. decembrī 11:43

  Ātro kredītu devēji ir ļoti līdzīgi narkodīleriem. Viņi izmanto nelaimīga, sevi kontrolēt nespējīga cilvēka vājību, lai viņu iegrūstu vēl dziļāk nelaimē, bet paši uz to pelnītu. Ievērojiet līdzību reklāmās: "Pirmais kredīts bez maksas!" un dīleru piedāvājumā - pirmā deva bez maksas. Kad nelaimīgais ir uz āķa, tad var sākt viņu slaukt. Riebīgs bizness un riebīgi cilvēki kas tajā darbojas.

  16
 6. iconAnnija Filipova Parādnieka radinieks2015. g. 16. decembrī 11:57

  Tāds dumš apgalvojums par narkodīleriem. :) Es diezgan regulāri izmantoju ātros kredītus un nejūtos nelaimīga. 100% esi narkomāns, jo neviens normāls cilvēks nezina neko par "pirmo devu bez maksas", to zina tikai narkomāni, kuru viedoklis ir bezsvarīgs. Sanāk, ka riebīgs cilvēks esi Tu, jo neko objektīvu un konstruktīvu nepateici, tikai nozākāji sevis izdomāto ļaundari. :) Esi pozitīvāks un beidz lietot narkotikas, tad viss būs daudz skaistāks un ātrie kredīti neliksies tik briesmīgi.

  2
 7. P
  Parādnieka radinieks Parādnieka radinieks2015. g. 16. decembrī 12:17

  Maz godājamā Annija! Jūs nepārprotami strādājat kādā no šīem riebīgajiem kantoriem, tāpēc arī šāda ir jūsu reakcija. Kas maksā, tas pasūta mūziku. Jūsu teiktajam: "..Es diezgan regulāri izmantoju ātros kredītus un nejūtos nelaimīga." var piekrist tikai cilvēks, kuru māte Daba nav apveltījusi ar domāšanas spējām. Tikai idiots var katru mēnesi ņemt kredītu 100€, lai nākamo mēnsi atdotu jūsu kantorim 120€, un tūlīt, nākamajā dienā atkal aizņemtos no jums 100€ un tā katru mēnesi tālāk. Jauki, ja kāds cilvēks tā sadomā atbalstīt jūs kantori un nejūtas nelaimīgs.
  Nobeigumā pārdomām: viens no šiem ātro kredītu kantoriem, kas agrāk saucās lombards. lv tagad pārsaucies par banknote.lv, lai labāk izskatītos. Lombards, protams, ir gandrīz kā teātris vai bibliotēka, ko katram izglītotam cilvēkam vajadzētu regulāri apmeklēt ar vecmāmiņas sudraba karotēm padusē. Jūs to darāt un jūtaties laimīga, vai ne?

  9
 8. A
  Andris ▶Annija Parādnieka radinieks2015. g. 16. decembrī 12:19

  Tad jau Tu esi kredītatkarīga, ja regulāri ņem kredītus. Tā ir atkarība , bet atkarīgais jau pats to neatzīst ! Un atceries - ar kredītņemšanu savu materiālo stāvokli neuzlabosi , bet pretēji gan !

  7
  Parādīt vēl 2 atbildes
 9. Šīs 4financentrs jau vairākas reizes ir mainījis nosaukumu. Par kādu uzticību var iet runa!? Turklāt, ne vienu reizi vien ir dzirdēts, ka šis 4finance nodarbojas ar izkrāpto datu "apstrādi" , lai tādā veidā gūtu peļņu uz nevainīgo upuru rēķina. Tas pats attiecas uz citiem līdzīgiem aizdevējiem.

  6
 10. Tas ir reklāmraksts, kurš ir ļoti nekorekts, jo nav atsauces uz likumu - sanāk, ka tāda nemaz nav. Ātrie kredīti nav nekas briesmīgs, tas ir pakalpojums, kurš maksā noteiktu summu. Apnikuši tie debīliķi, kas ņem kredītus, neplānojot, kā tie tiks atdoti!

  4
 11. D
  Diks. Dārta Kaņepe2015. g. 16. decembrī 11:23

  Tāpēc jau ar likumu ir šis bizness jāierobežo, jo Latvijā ir pārāk daudz nabadzīgu un neizglītotu cilvēku. Briesmīgi nav kredīti, kā tādi, briesmīgi ir procenti. Attiecīgi būtu jāceļ ienākuma nodoklis nebanku kreditētājiem.

  11
 12. iconLaima Sīpola Dārta Kaņepe2015. g. 16. decembrī 11:24

  Tur jau tā lieta, ka nenoteiktu, jo ir tās pagarināšanas, kuras var būt bezgalīgas. Nevienam neiesaku aizņemties ātros kredītus, labāk domājiet kā nopelnīt!

  5
 13. w

  Augļotāji pīkst...200% gadā par maz...

  17
 14. I

  Interesanti ka rakstā nav neviens vārds kās tas ir par likumu un ko tieši tas regulēs. Tikai 4F čīkstēšana.

  18
 15. :

  Tāds 4finance ir pārsvarā vajadzīgs tad, ja aizraujies ar gemblingu. Citādi mierīgi var iztikt bez viņu pakalpojumiem. Nu vai ļoti retu reizi var savajadzēties.

  1
 16. b

  Un ļoti labi, ka aizies.. visi varētu aiziet.. par šādiem procentiem tā nav palīdzība, kā viens otrs deputāts lobējot nodarbojas ar demogoģiju, bet genocīds pret tautu, laikam pārāk maz aizbraukušo.. cilvēki ņem šos kredītus, jo cilvēka daba ir mācīties tikai no savām kļūdām.. loterijā arī kāds vinnē..

  17
 17. G

  Vai par maz ir salaupījis smurgulēns, ka čīkst ???

  15
 18. a
  arī garāmejot Garāmejot2015. g. 16. decembrī 11:09

  Jūs dīvains cilvēciņš, kas un ko salaupījis, NEVIENAM ar varu neliek ņemt kredītus, nepārskaita kontā bez ziņas. Tev pārskaita?

  1
 19. iconDaina Reizberga Garāmejot2015. g. 16. decembrī 11:32

  Šis šmurgulēns pelna ne tikai sev, bet arī saviem darbiniekiem, ziedo sportistiem un atbalsta citus uzņēmējus! Un ko Tu, šmurgulēn, esi izdarījis? Ātrie kredīti ir katra paša izvēle un atbildība!

  1
 20. M

  Reizberga pati strādā šajā nozarē? Narkotikas arī ir katra paša atbildība, ne? Bet narkodīleri tā kā netiek godāti...
  Ciest nevaru šos parazītiskos augļotājus...

  10
 21. c

  Kas Tev ir stilists , mamma ?

  6
 22. T

  Tas "piznesmeņa" purns, dārgajā kreklā un ar šķidrajām puišeļa ūsiņām jau vien ir kā vērts...

  15
 23. c

  Nekad no Jums neko neesmu ņēmis , bet citu pārādus Jums gan esmu adevis ar visām soda sankcijām. Tāds laikam sanāk , ka ir Jūsu biznesa projekts , kad iedot aizdavumu tiem , kas to nespēj atdot , lai radinieki vai draugi pēcāk atdotu ar visām soda naudām , lai savu tuvenieku izvilktu no mēsliem.

  22
 24. a

  kas vainīgs, protams, ka aizdevējs vainīgs. Es arī samaksāju, tomēr vainoju ņēmēju, ne aizdevēju

  1
 25. T

  Ļoti labi - kratieties projām, nolāpītie augļotāji!!!

  17
 26. iconKristina Lodmele Tas pats Jānis2015. g. 16. decembrī 11:45

  Domāju, ka nav jākratās prom, vienkārši nav jāaizdod stulbiem cilvēkiem. Ātrie kredīti ir finanšu pakalpojums, kurš kā pakalpojums ir līdzvērtīgs jebkuram citam, kurā ir ne tikai pašizmaksa, bet arī peļņa. Vai sūksties par dārgajiem zobārstniecības pakalpojumiem vai hipotekārā kredīta procentiem? Tāda selektīva domāšana nav īsti taisnīga, piemēram, 4finance lielu savas naudas daļu ir noziedojis, tāpēc par augļošanu runāt ir nevietā! Jāni, vai zini jēdziena "augļošana" tiesisko nozīmi?

  0
 27. z

  Par kādu tirgus ekonomiku šitais murmulis tur runā? Kāda ir viņu pievienotā vērtība? Nezināju, ka apzināta parādu vergu veidošana ir uzskatāma par uzņēmējdarbību. Valstij bija jādomā, lai šādu "uzņēmēju" un viņu klientu būtu pēc iespējas mazāk.

  22
 28. a

  lai tik staigā... ļoti nepieklājīgs jauns cilvēks ... Toms...

  10
 29. B

  Nabadziņi...

  11
 30. Tak vini shitaa saka par visaam izmainaam shajaa nozaree un galu galaa kaa hameleoni pielaagojas visam un nekaadi finanshu rezultaati nemainaas.

  22
 31. a

  man vienalga.,
  nekad nekādus aizņēmumus pie tiem neesmu ņēmis
  neesmu jau sev ienaidnieks

  10
 32. 8

  A ko lasi un vēl komentē ja vienalga ???

  0

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi