Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. g

  nepatīk eiro un bankas? - bitcoin :))

  0
 2. t

  Eiro neparocīgāks lietošanai, līdz ar to ieguvējas ir bankas no biežākas karšu lietošanas.Tas, savukārt, spiež tirgotājus palielināt cenas.Ērtības tikai tiem,kas bieži braukā uz Briseli.

  4
 3. Y

  Ls 5 bija nauda, par ko šo to varēja nopirkt. Tagad 5 euro naudas automāti pat neizsniedz - par naudu neuzskata. Agrāk dakterim varēja aploksnē ielikt Ls 20 un tas izskatījās labi, tagad 20 eur? Dakters tiks, ka viņš nesmēķē. Tātad 50 eur.

  Lati bija glīti, gan monētas, gan papīrnauda, bet tagadējais 5 eur, pāris rokās pabijis, izskatās kā lupatiņš, dalās uz pusēm kā kādreiz repši.

  Jaunās pases izskatās patīkamas, latviskiem rakstiem, bet būs žēl, ka nākotnē Brisele liks tās nomainīt pret europasēm - primitīvām un lupatīgām.

  4
 4. x

  Kaut ātrāk būtu tās ES pases, Eiropai jābūt federālai valstīj! Tikai tā varēs stāvēt pretī bidlostānas agresīvajam zemcilvēku kolhozam!

  1
 5. p

  Atraaku krahu joptv...

  6
 6. b

  ari latins man neertibas nesagadaja!

  6
 7. s

  Galvenais ieguvums ir ka ieber tos eiro centus kabatā,tad bikses ir lejā.

  5
 8. 1

  Gribeju to pashu rakstit:D Nauda pilna kabata,bet nopirkt neko nevar:D

  5
 9. Pisec valsts,no sākuma ar varu uzspiež svešu sūda naudu,bet pēc tam rīko aptauju!Lats ir labākais,kas Latvijā ir bijis!

  7
 10. j

  Lielākas ērtības pirkt dārgāk, nekā varēja nopirkt par latiem.

  7
 11. i

  'Vienīgā "ērtība" ir trīsreizējās konvertācijas beigšana "Western Union". Pārajas laikā mūs tirgoņi un pārstrādātāji smagi '"uzmeta", bet tas jau sāk aizmirsties. Muldēšana par milzīgajiem ieguvumiem ceļojot ir kārtējais tiražētais blefs. Toties vienu no svarīgākajiem neatkarības instrumentiem esam zaudējuši. Pat ja šeit pēkšņi izveidojas superstabila ekonomika, sataisot mēslus cita valsts, atbildēsim kopā. Grieķija kliedzošs piemērs. Bet uz mūsu nopietno apdraudējumu no Austrumu kaimiņa adekvāti atbild tikai NATO, bet ja tās politiku nevirzītu ASV, mēs varbūt jau tagad cīnītos ar "zaļajiem murmuļiem". Man tāda ES nav vajadzīga!

  9
 12. .

  Ērtības nekādas! Nu ko,latiņš aizmirsies?Pirms gada vaimanājām,bet tagad...nu ja kā jau vienmēr,pavaimanā un moca savu dzīveli tālāk!Tādi nu mēs letiņi esam!

  12
 13. E

  Dieva laime, ka - esam prom no - krievu koka rubļa.

  5
 14. l

  Cik tev samaksāja par šo komentāru,kretīn?

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi