Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. q

  Kā tā var būt ka nafta krītas no 100 dolariem par barelu uz 45 dolariem, jeb vairāk, kā par 50%, bet degviela krītās par 10% ?!?!
  Ja krītās izejmateriālam cenas, tadkrītās cenas arī nodokļiem, jo nodokļi sastāda % no izejmateriāla vērtības. OK es saprotu, ka degvielai ražošanas un transporta cenas nekrītas bet 10% ir samērā maz kritums ko dabūn gala patērētāji, es domāju ka degvielas pārdevējiem un izgatavotājiem ir zelta laikmets iepērk pa lēto pārdod praktiski par to pašu cenu

  1
 2. n

  Degvielas cenām vajadzētu būt zem eiro.

  3
 3. iconEgils Pirtiņš (Fāters) 2015. g. 13. janvārī 19:04

  Daudzas cenas un pakalpojumi sadārdzinājās degvielas cenas pieauguma laikā. Tagad degvielas cena ir nopietni pazeminājusies, tikai to cenu kritumu neredz. skaisti dzīvojam ;)

  6
 4. m
  mala Egils Pirtiņš (Fāters)2015. g. 13. janvārī 19:25

  Peikritu, bet degvielas cenas tagad tik tiesam ir prieks redzet :)

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi