iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. p

  man tas patiik un sen gaidu , jo dziivoju 10 km no Skodas , tas man tuvaakais pilseets, jo mLiepāja 50 km ,

  3
 2. Tomēr Hitleram, izrādās bija taisnība attiecībā uz tādiem kā tu

  2
 3. Ir skumīgi dzirdēt kā brīvprātīgie, kas pametuši savu darbu, ģimeni, draugus un riskēdami ar savām dzīvībām, dodas dzimteni aizstāvēt, kamēr Ukrainas valsts nevar efektīvi nodrošināt ar bruņojumu, pārtiku un medicīnisko aprūpi saviem karavīriem....

  2
 4. ja jau paraša nav agresors tad kāpēc skolotāju kurš lūdza palīdzību izsauca uz menteni? kāpēc viņam uz durvīm uzzīmēta svastika un nāves draudi? cilvēks tikai gribēja dzīvot kaut vai tik labi kā mēs

  0
 5. S

  Latvijā pēc eiro uzspiešanas ārzemju investīcijas ir samazinājušās .

  7
 6. t

  Tu drīksti tā domāt.

  9
 7. Lietuvieši zvana tikai krieviem un tiem kas sava stulbuma dēļ nespēj iemācīties latviešu valodu..

  1
 8. labi, krievsijā deģenerātiem var kārt makaronus uz ausīm, bet atklāti ņirgāties par lietuviešiem un citiem baltiešiem ir jāliedz!

  bet ja atrodas kāda krievsu korumpējama tiesa, tad tā ir jālikvidē.

  pret krievsiem ir jārīkojas adekvāti tā kā gruzīni, kas visus krievsu kanālus ir slēguši, lai nepiesārņo tur kalnu gaisu...

  2
 9. a

  vairākuman komentētāju galvenais lai būtu € lietuvā un arī polijā lai varētu kā viens raksta- izšaut cauri nemainot naudu-, šis jau vien parāda tautas stulbumu

  10
 10. N

  Tehnoloģiju un robotizācijas laikmetā, vidusmēra cilvēkam pilvērtīgu dzīvi nodrošina vidēji 3 - 4 stundu darba diena ar vidējo atalgojumu 4000 euro mēnesī. Bet tikai ar noteikumu, ka birokrātiskais aparāts ir minimāls un maksimāli izskausta korupcija un noziedzība.
  Strādājot vairāk stundu un par zemāku atalgojumu, algu saņemot svešā bezseguma valūtā, jūs vairojat tikai miljonāru un banku peļņu kā arī uzturat mākslīgi uzpūsto birokrātiju.

  Naudas mijējiem un parazitējošajai patērētājsabiedrībai var tikai atgādināt - DARBS DARA BRĪVU.

  9
 11. Mūs jau tas eiro ir ietekmējis - ekonomiski ! -30%. Neko labu no tā eiro neesmu manījis. Stipri bezvērtīga nauda.

  15
 12. Lietuva iet pareizo ceļu un tas, ka parādās šādi "raidījumi" un "piena problēma" no Krievijas puses, liecina tikai to, ka bezspēcība pārņem "dižo kaimiņu". Un, ja vēlaties, tad tās ir pat bailes . . bet ja nu vēl kādas mazās tautiņas no federācijas sadomās izstāties. Sibīrijas taiga un Tālie Austrumi, tās visas zemes ir atņemtas mazajām tautām kā līdzīgi Amerikā indiāņiem. Krievijai ir no kā bīties, proti, Ķīna, jo tās iedzīvotāji jau ir nevardarbīgi ieņēmuši daļu Krievijas teritorijas. Lai dzīvo Brāļi Lietuvieši

  6
 13. Krievs ir sērga, kas ir jāiznīcina.

  8
 14. Tā gan neteiktu , kam kaut kas te LV nepatīk , lai brauc uz savu dārgo roģinu. Diemžēl daudziem krieviem Kremļa melu propaganda ir pilnībā izkompotrējušas smadzenes. Bet ir jau gana daudz krievu kuriem veselais saprāts ir saglabājies !

  6
 15. iconKaspars Eglītis 2014. g. 31. decembrī 17:38

  Varēja Polija arī pievienoties eiro zonai.Lietuvu vēl varēja izšaut cauri neapstājoties,bet zloti vienmēr jāiepērk un jārēķina cenas.Mazas,bet tomēr neērtības.

  5
 16. t

  Es skatos ka dikti maz negatīvo komentāru :) Laikam ''troļļiem'' maz maksā vai dēļ rubļa vērtības, nemaksā vispār, un tapēc klusē!! Bezalgas atvaļinājumā palaisti :D

  8
 17. iconKaspars Eglītis tautietis2014. g. 31. decembrī 17:54

  Es pats esmu par eiro,jo man tā ērtāk,bet,ja dzīvotu tikai Latvijā,varbūt būtu pret.Toties tu esi idiņš,kam viss rādās tikai melnā un baltā krāsā.Pēc tādu šiziku domām ir jāmīl eiro,ukraina,asv un jābūt zilajam,citādi uzreiz trollis.Tad zini,ka tieši tādi dibenlaiži kā tu,bez savām domām,visātrāk nodos gan savu valsti,gan māti.

  0
 18. t

  tautietim
  Redzi, cilvēki sagaida Jauno gadu, bet tu gribētu, lai pat 31.12. lasa tavus komentārus.

  2
 19. Nezinu, gribulīgās ir foršākas. Smukākas ar parasti. Tās, kas tikai ar vienu vīru dzīvo šķiet garlaicīgas.

  0
 20. iconKaspars Eglītis counter_trollis2014. g. 31. decembrī 18:00

  Pirmkārt,tu ne tur esi iebraucis,ar savu komentāru.Otrkārt,novēlu tev 'smuku un negarlaicīgu'sievu,lai to vico visi,kam nav slinkums.

  3
 21. Te vajadzētu filtrēt. Cittautieši vai nepilsoņi. Nepilsoņiem, ja viņiem ir Krievijas pilsonība, pensiju tak makā Krievija? Vai tad viņiem arī ir slikti..

  0
 22. h

  Tie kuri bija nabadzīgi , būs pavisam nabadzīgāki , vidējā šķira būs nabadzīgi , bet bagātie kļus vēl bagātāki.

  10
 23. Īstie nacisti

  i.4cdn.org/pol/1418158...

  0
 24. Drīzāk lietuvieši iebiedēja pamatīgi Putinu ar zombiju kanāla 1PK slēgšanu ! HAHA LABS

  0
 25. v

  Tas ir apsveicami Igaunija,Latvija,Lietuva=eiro!Turamies kopā!

  8

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi