iepriekšējais 1 2 3 4

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  Kamēr ģenerāldirektore ir Pētersone, sajūta, ka viss iet uz leju. Pati kundze gan daudz publiski izrādās, daudz runā, bet jēgas nekādas, nekā konkrēta. Ģenerāldirektora amatā tomēr jāliek profesionāli, korekti, savaldīgi, mūsdienīgi domājoši, strādātgriboši un strādātvaroši cilvēki, kuru darbam ir arī rezultāts, nevis parasta lauku tante ar preklimaksa simptomiem.

  2
 2. J

  Pārbaude? Par kādu pārbaudi te var runāt. Tieciet galā ar inspektoriem, kas no pārbaudes objektiem skaidrā saņem naudu. Āksti!

  0
 3. l

  VID darbā bez konkursa tiek nozīmēti vai ielikti vadošos krēslos darbinieki, kuriem trūkst pieredzes un zināšanu,Te es runāju tieši par Rēzekes nodaļas vadību, pašai vadītājai nav zināšanu un tādi paši arī pieņemtie darbinieki amatā. Būtu vismaz kāds kas parevidētu šīs kundzītes darbību vadītājas krēslā. Nodokļu pārbaudītāji ļoti rupji un nepieklājīgi uzvedas attiecībā pret uzņēmējiem.Biju liecinieks kā notika pārbaude gadatirgū 13.septembrī. Uzņēmēja pasniedza mapīti pārbaudītājiem ar visiem dokumentiem, tie neieskatījušies dokumentos sāka kliegt uz uzņēmēju,Vārdu sakot cūcības kalngals.

  2
 4. p

  strap citu, slodze VIDā ir milzīga un algas tam neadekvāti zemas, tā kā nerejiet, viņi arī ir tikai cilvēki, kas strādā (lielākā daļa) nevis idejas vārdā, bet tikai tāpēc, ka ir stabils darbs un regulāra alga. Un izdzen tur darbiniekus pamatīgi, plāni, termiņi, nepieciešamais protokolu skaits, stress un vēl visam piedevām pamatīgs bossings no vadības puses.

  2
 5. V

  Saprotiet,man paskatoties uz šo sievieti..nerodas apziņa,ka viņa ir vid 'ģenerāldirektore,betaugstprātīga kolhoza partordze,kad iepriekš bija Jakāns,nu cita lieta,simpātisks,elegants,uzmetot skatienu jau rodas cieņa un bijība,kas dod citu stimulu ..

  2
 6. t
  tad ejiet tur, kur 2014. g. 25. septembrī 21:14

  nemaksā, nevis dienu dirnat tur, kur maksā

  1
 7. m
  mūsu valsts auto parku samaziniet par 90% 2014. g. 25. septembrī 21:01

  tadiem liekēžiem kā pētersones kehri un tt samaziniet tos amatus lai nesež u 10 amatu krēsliem un arī saņemm algu par 10 cilvēkiem. Visus kuri izaga un apzaga valsti sauciet pie atbildības. Cilvēki gaida 24 gadus kad valsti vadīs viens normāls PREZIDENTS.

  2
 8. /

  Pētersoni un viņas vietnieci Segliņu(V) iecēla amatos bez konkursa tā teikt politiski

  1
 9. p

  ir pabriesmīgs. Kaut kā tās VID vadītājas neprot sevi savākt, iepriekšējai vēl vairāk kliboja imidža jautājumi.Paskat - blakus bildē šarmanto un smaidošo Grībauskaiti - skaista sieviete, labi izskatās savos gados.

  4
 10. V

  VID spēj tikai maukt nagus un terorizēt godprātīgus nodokļu maksātājus, tas ir odžu midzenis, kas metodiski nīdē uzņēmējdarbību Latvijā. Soda naudu un uzrēķinu plāns vien ko ir vērts!

  4
 11. f

  Viņa neder šim amatam!
  Ko nozīmē plāns sodanaudās????
  Kas tas par murgu??? Ka vienmēr pēc pārbaudes seko sodanaudas,lai varētu savām murmulienēm izmaksāt prēmijas!!

  4
 12. S

  Lai VID sāk pārbaudīt lietotu automašīnu tirgotājus, frizierus, masierus un ārstu privātprakses, tur nodokļi netiek pat domāti maksāt. Ārstu privātpraksēs dziļā pazemībā jālūdzas kvīts par tiem 20 euro, ko dakterīts ieliek ķešā. Ja viņam dienā ir pieci pacienti - 100 kabatā, jo legālo algu jau nopelna slimnīcā kurā ir daba ņēmējs. Principā viņi degradē veselības sistēmu. Arī auto tirgotāji čakarē pircējus ar odometra tīšanu un Latvijā nereģistrētu auto tirdzniecību, jo pircējs jau no viņiem nav pircis, bet gan no Vācijas, Beļģijas un ttt. Nodokļi arī no tā visa stāv tālu. Laikam jau arī tā nozare tuvu piesaistīta ``neaizskarajamiem``, tamdēļ to nozari nebauda. Mazo nemaksātāju, noslaucīs no zemes virsas, jo viņam nav aizmugures, VID ir kā rekets. VID darbinieki - tas ir ārprāts, augsprātīgi, iedomīgi un pavērojat kādi ceļojumi ir viņiem, auto. Nu kurā valstī vēl tā zog, čakarē un jāj un par to tev nebūs nekas.

  5
 13. l

  Un ja uzņēmums mazais vispār nestrādā pusgadu vai 8 mēnešus,tad ko,priekš nodokļiem vajag aizņemties?

  3
 14. Z

  Pat slavenais Nikolajevs par savām adatām nedod nevienu čeku.Bet cenas milzīgas.

  0
 15. P

  Ļoti ceru, ka gadā kopumā plāns būs izpildīts..
  ...
  un izpildīts vai nē - visi, no kuriem ieplānots paņemt, varēs spirināties, tērēt naudu advokātiem, tiesāties utt., tā kā tā izdrāzīsim! Galu galā - PLĀNS!!!
  Kopš krievu laikiem svēts vārds!

  0
 16. i

  Tiem kas te rīstās, ka nemaksā un nemaksās nodokļus.
  Mīlīši, kāpēc man jāmaksā nodokļi, lai policija sargātu Jūsu pakaļas, armija sargātu Jūsu valsti, ugunsdzēsēji dzēstu kūlu pie Jūsu mājām, skolā mācītu Jūsu pēcnācējus un maksātu pensijas Jūsu radītājiem?
  Ja uzskatiet, ka var nemaksāt nodokļus, tad ok, nemaksājam kopā, negribu būt ''rudais''! Tikai gribu redzēt ko darīsim pēc 1/2 gada kad valsts kase būs sausa! Kad Jums uz ielas iedos pa degunu kāds urļiks un atņems algas aploksni, bet policija nebrauks, jo nav degvielas vai pat pašas policijas.
  Padomājiet par to! Kāpēc Jūs variet nemaksāt, bet citiem jāmaksā?
  Ja gribat, lai vismaz Jūsu bērni dzīvo attīstītā valstī, visiem ir jāmaksā nodokļi, tikai tā varēs kaut ko panākt un uzbūvēt!

  1
 17. n
  ne gluži... igaunis no LV2014. g. 25. septembrī 14:50

  Varētu jau Tev piekrist.Un normālā valstī tā arī jābūt, bet...Kāpēc gan man būtu jāmaksā budžetā naudiņa, ja zinu-ka šeit tā tiks izshēmota, izkrāpta .Es išaks kāds , vai?
  Lai valdība sāk ar sevi, rāda piemēru, tad arī tauta pavilksies!

  14
 18. i

  cik valdonīga seja......

  4
 19. a

  ...kāpēc tad visi būtu jāpārbauda????? Tas no sērijas...JA UR PIEREĢISTRĒ UZŅĒMUMU, TAD JAU AUTOMĀTISKI ESI NOZIEDZNIEKS UN ZAGLIS, KURŠ AKĪVI JĀPĀRBAUDA....

  11
 20. j

  Galvenais iekasēt patentmaksu no gaileņu lasītājiem. Interesanti būtu zināt, cik nodokļos iekasēts no tranzīta biznesa.

  9
 21. 1

  Es piemēram visu šo lasu, un saprotu cik absurda ir šī situācija.
  VID tur piemēram visa gada laikā iekasē piemēram nu "tik un tik nodokļus", bet tajā pat laikā kāds veikls fīrmanis ņem un izpļakarē šos nodokļus kautkādos nejēdzīgos iepirkumos, pilnīgi tupos konkursos, un pie tam miljonus.
  VID`am vajadzētu dublēt Finanšu policijas pienākumus, jo tad kad es redzēšu ka paņem pie dziesmas šo "lielos" andelmaņus, man radīsies cieņa pret šo iestādi.
  Kamēr ar lielgabalu tiek bliezts pa 10 mazajiem autoservisiem, es neredzu šīs iestādes būtību un jēgu...
  Es tā kā muļķīts maksāju to nodokli, bet tur gada beigās kautkāda pašvaldība jau 5to gadu pēc kārtas sev jaunas mēbeles kantorī iekārto...nu wtf?!?!

  21
 22. N

  Zināšania - Finanšu policija ir VID struktūrvienība.

  4
 23. U

  VIDAM vienreiz būtu jasaprot pāris lietas.
  1) Vidam ir jānodarbojas ar lielo uzņēmumu uzraudzīšanu
  2) Mazajiem uzņēmumiem ir jabūt kaut kādai licezu sistemai... samaksā un strādā vesels...Mazāki izdevumi gan uzņemumiem gan valstij.
  3) Ja uzņemums ir banrotejis tad likvidācijai jābūt atrakai - kāds gan vidam labums no simtiem vai pat tūkstošiem nestrādājušu uzņēmumu ar parādiem tūkstosos kurus nav iespejams piedzīt ?? Kārtējo reizi lieka resursu tētrēšana.
  Savu 10 gadu darba laikā esmu piedzīvojis diezgan daudzus VID ''Uzbrukumus'' un ko es esmu sapratis ?
  1) Tu varī krapties un smaukties mazos apmēros kamēr tev slikti paliek - Vidam nav resursu tevi pieķert.. parasti visas pārbaudes beidzas un sakas ar vienu.. Vid darbinieki godigi pasaka..'' Mums ir jaizraksta Jums sods'' Tu visam piekrīti..saņem pāris simtus sodos...sadali viņus pa menešiem un strādā vesels talak ;) Un kāda gan no ta ie Jēga ?

  8
 24. :

  Dodat prēmijas tautai 1000 eiro par patiesu nodokļu nemaksātāju uzrādīšanuiu! Nebūs vairs algu aploksnēs! Gada laikā to varētu izskaust, vajag domāt un darīt, nevis ķīkstēt, ja nevar tad VID vadībai jāiet prom!

  1
 25. j

  Tava ideja ir kārtīga kretīna vērta, kārtējais kas nestrādājot grib tikt pie naudas.

  10
 26. T

  tavs plāns robežojas ne tikai ar debilismu, bet arī ar zemāko, nicināmāko, dzīvniecisko instinktu izpausmēm. Ja pat realizētos šī fantasmagorija, tad drīz vien cilvēki būtu sadzīti vergot monopoluzņēmumos, kuru ārštata "palīgi" būtu no stukaču asinsnaudas pārrijušies, negausīgi cilvēkveidīgi zombiji.

  5

iepriekšējais 1 2 3 4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi