iepriekšējais 1 2 3 4 5 9

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. K

  Pēteris, kurš strādā skolā par santehniķi saņem pašlaik 175 lati un 2014. gadā saņems 249 jevrikus. Piens veikalā maksās nevis 0.60 santīmi bet 0.85 jevriki. Tikai par to cenu veikalā es laiakm kļūdījos.

  0
 2. d

  Sveiciens Vilka kungam! Ir jau labi teikts un skaidrots, BET... man un daudziem citiem Latvijas iedzīvotājiem no tā labāk nepaliek.

  2
 3. g

  jā , labā ziņa būs tā, ka mūs kārtējo reizi Vienotības kliķe piešmauks un mēs to pat nepamanīsim.

  6
 4. m

  viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala - ar šito es domāju par to ķepas s*kāšanu.

  1
 5. d

  Kārtējā naudas apgrozīšana un beigās čiks. Ja pieliks pārs latus, noņems pārs nodokļus, toties pieaugs elektrības cena, uzreiz paliks dārgāka pārtika, degviela un viss pārējais. A kur rēķini par siltumu. DURAKU BARS, VAIRĀK NEKAS. aR VIENU ROKU DOD , AR OTRU GRĀB VAIRĀK.Lūk un visi prasti rēķini.

  1
 6. B

  Es mācījos, lai varētu nopelnīt, audzināt bērnus un dzīvot normālu dzīvi, "bet diemžēl, redzot, ko nākamajos gados gaida – ceļi, mediķi, skolotāji, policija gaida [papildus valsts naudu], bet uzņēmēji gaida nodokļu samazinājumu."
  Mēs negaidām papildus valsts naudu, bet prasām adekvātu samaksu par padarītu darbu!!!

  10
 7. V
  Vilks kas nevilks 2013. g. 14. augustā 01:32

  Latvija ir jebkura cilvēka sapņu zeme.
  Latvijā ir ļoti attīstīta ekonomika - rūpniecība un lauksaimniecība. Latvija izceļas citu Eiropas valstu vidū ar augsto dzīves līmeni. Latvijas ekonomikas pamats ir eksports, kas ir valsts galvenais ienākumu avots. Latvijā ir ļoti labi dzīvot. Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti. Latvija 22 neatkarības gados ir nodrošinājusies ar lieliem uzkrājumiem un finansu rezervēm, tāpēc Latvijai nav ārējo parādu.
  Latvijā ir ļoti zemas cenas un augsta preču un pakalpojumu kvalitāte. Latvijā ir labākie autoceļi Eiropā. Latvijas lielākās bagātības ir tās bagātā kultūra, vēsture un cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Latvijas valsts par viņiem ļoti rūpējas.
  Latvijas iedzīvotāji ļoti atbalsta savas valsts prezidentu, valdību un Saeimu. Latvijas valdība cītīgi strādā savas tautas labā. Tā ir ļoti godīga un gudra. Latvijas politiķi un amatpersonas nekad nemelo. No Latvijas aizbrauc tikai tie nedaudzie cilvēki, kuri nejūtas piederīgi Latvijas valstij. Tādu ir ļoti, ļoti maz. Latvijā nav bezdarba, jo katram cilvēkam tiek piedāvāts darbs un atalgojums, kurš ir ievērojami lielāks kā citās Eiropas savienības valstīs. Sevišķi pieprasīti darba tirgū ir kvalificēti speciālisti un cilvēki ar augstāko izglītību.
  Latvijā ir ļoti attīstīta demokrātija, sociālās garantijas, ir panākta augsta dzimstība un ļoti zems noziedzības līmenis, kā arī nav prostitūcijas, incesta un pašnāvību. Latvijā nav korupcijas. Latvijā ar likumu noteiktā minimālā darba alga un pensija ir vislielākā Eiropā. Latvijā nekad nav bankrotējusi neviena banka. Latvijā nav trūcīgu cilvēku. Pēc dzīves kvalitātes rādītājiem Latvija ANO attīstības indeksā ieņem 1.vietu, atstājot aiz sevis Norvēģiju, Luksemburgu, ASV un Īriju. Ienākumu skaits uz iedzīvotāju pieaudzis līdz vairāk nekā 90 000 ASV dolāru (aptuveni 45 000 latu) gadā. Latvijā dzīvo ļoti laimīgi cilvēki.
  Tāpēc Latvija starptautiski ir atzīta par vislabāko valsti pasaulē.

  2
 8. 6

  Lielais d1rsējs ar kārtējo d1ršanu!

  11
 9. y

  DUH vremeni.

  0
 10. J

  Kopš TVNETā likvidēta rubrika Spogulis, TVNETs ir kļuvis par lētu un garlaicīgu tīņu portālu.

  0
 11. b

  Pilnīgs bla, bla , bla! Tad kad uzņēmumi sāks pārreģistrēties atpakaļ no Lietuvas un Igaunijas atpakaļ tad arī noticēšu. Varbūt, jo pie šīs meļu bandas brīnumu nav.

  6
 12. V

  No rakstītā neko nesapratu, vienu saprotu, ka nevēlamies pārskatīt nepareizos nodokļus, kas gūlstās uz mazo algu saņēmējiem, mūsu minims 45ls kas neapliekas ar progresīvo nodokli ir utopija ar to naudu var dzīvot zem koka pliks ar maizes kukulīti rokā salā ,sniegā, vējā par majokli nedomāt. Mūsu nodokļu sistēma un iztikas minimums ir izstrādāts neatbilstoši strādājošu cilvēku cienīgai dzīvei.Zivs pūst no galvas to mēs zinam. Mēs esam maza valsts ar mazu iedzīvotāju skaitu, kad sāksim domāt, ka apliekot, ceļot, mazinot, nedodot, necelsies iedzīvotāju labklājība. Sakārtojiet nodokļus, tas atkarīgs no jums, jo mēs jums maksājam , visi godīgie nodokļu maksātāji

  13
 13. i

  Un kur te labā ziņa ? Tā meļu banda m iiž virsū tautai un stāsta, ka lietus līst !

  Vienkārš nožēlojami !

  14
 14. TVNET Top komentētājs
  iconJānis Lietavietis
  2013. g. 13. augustā 20:39

  Visādā ziņā - krīzes laikā nodokļus varēja ļoti paaugstināt un valdību neinteresēja, kādā veidā cilvēki tos samaksās, tie smieklīgie nodokļu samazinājumi, ko tagad sola - nemaina pilnīgi neko un rodas pamatots jautājums, ja krīze ir beigusies, kādēļ nodokļi nav pirmskrīzes līmenī, savukārt, ja krīze turpinās, kādēļ veikt populistiskus nodokļu samazinājumus, kas atspēlēsies neveiktu valsts funkciju veidā. Manā vērtējumā valsts faktiski nefunkcionē un par valsts pakalpojumiem esošajā līmenī, vispār nav vērts maksāt nevienu santīmu, jo itvisur sanāk maksāt dubultā - valstij nodokļus un pašam vēl par to, lai pakalpojumu saņemtu, jo valsts pakalpojumi ir vai nu nepieejami (piemēram, nereālās rindas uz medicīniskajiem pakalpojumiem, kuru dēļ nākas izmantot maksas pakalpojumus, tā kā rindu sagaidot palīdzību visticamākais vairāk nevajadzēs) vai nu tādā kvalitātē, ka no pakalpojuma nav jēgas (piemēram, ceļu uzturēšana, kas itkā notiek, bet nākas tērēt kaudzi naudas remontējot automašīnas, kas ir izdauzītas uz tā sauktajiem uzturētajiem ceļiem).

  Minimālās algas celšana ir pareiza, tikai tā tiek celta nepietiekami, turklāt arī par vēlu - liela daļa darbspējīgo ir Latviju pametusi un dēļ tiem grašiem atpakaļ jau nu nebrauks. Tāpat minimālā alga joprojām būs gana maza, lai cilvēki vienalga turpinātu valsti pamest.

  24
 15. g
  garrett Jānis Lietavietis2013. g. 13. augustā 22:44

  Nu mūsu antiņiem tā arī nepielec ka naudas ir tik cik tās ir, atšķirībā no ,,lēnīgajiem,, igauņiem:)
  Un atšķirībā no ,,nasing spešalu,, valdības viņi nevis ,,gāzēja,, piemetot 5ls penšiem un ļimonu savā ķešā bet veidoja uzkrājumus.
  Bet mūsu kretīniņi kas atkal ievēlēja Ventspils krimiķi un dolbaniju Pusmaratonistu (mr 20% pakalpiņu) savu likteni ir godam nopelnījuši.

  0
 16. s

  Pirmsvēlēšanu kampaņa un muļķu ķeršana ir atvērta!

  13
 17. jautājums, kas uz šīm kapeikām uzķersies?!
  Nodokļu samazinājums ir smieklīgs, lai neteiktu traģisks, tas ir nekas uz mūsu dārdzības fona!

  11
 18. G

  Atgriezos pēc 12 stundu darba un ne jau privātstruktūrā. Nav pat spēka izlasīt šitos domu lidojumus un tērgāšanu.

  6
 19. e

  Gara acīm redzu kā Einārs R., strīpainās bruņās, cērtas ar Alfrēdu R. kurš tērpies viss sarkanā.

  1
 20. n

  Mēs jau ļoti daudz ieguvām samazinot PVN nodokli!!!!!! Ieejot veikalā uznāca ģibonis, jo no tās summas ko es varu atļauties nesanāca 1 sant.ieguvums. ko mēs runājam par SOC nodokli ? Vai var ticēt šai valdībai? Žēl, ka nevarēšu balsot par vienotību.

  9
 21. M
  Maksājiet nodokļus!!! nn2013. g. 15. augustā 17:34

  Par SC varēsi?!

  0
 22. p

  Vai tad nevar tos mūžīgos partiju ķīviņus pie Cēsu Livonijas pils drupām ar zobeniem nokārtot ,kurš paliek dzīvs ,tas valda .,tad tauta redzēs savus Lāčplēšus kas ir cienīgi būt kungu slakā .

  6
 23. E
  Eirozonas "labumi" jau parādās ziņās! 2013. g. 13. augustā 19:33

  Ticiet vien! Šis *urns izsaka visu!

  5
 24. O

  Ko jus visi cepaties par vienadojumu ar 100 nezinamiem un vienigo savu algu-ienemumi nodokli,akcizes,nodevas,soda naudas un t...-izdevumi-valsts ieredni,izglitiba,slimnicas,speka strukturas un t.. kurs zin sos ciparus nevienu neizlaizot,tagad pat procentuali nesaka lai kau kas nenoplustu-un kur tad visa ES nauda.Labakais kom. par santimiem un svina gabalinu jo savadak esam tikai aitas.

  0

iepriekšējais 1 2 3 4 5 9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi