iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. G

  Nesaprotu... tur ir tik labi, bet Jūs tukši runājat no Latvijas krēsliem. Tak braucat... mazāka konkurence būs.
  p.s.
  ar minimālo algu Norge tāpat kā LV ...izdzīvot var...bet ne dzīvot. Ar vidējo algu, jau var dzīvot arī LV un jeb kur citur.
  kas grib lai brauc...man vienalga, man labi te pat

  0
 2. A

  Tomēr interesanti - uz kā rēķina Norvēģijā un citur ārzemēs ir labāka dzīve un kas ir vainīgs, ka Latvijā tā ir sliktāka ? Nu nevar būt, ka tur "kliņģeri no gaisa krīt" un spēj tik muti pavērt ! Pie mums taču ir tāda pat "brīvība, demokrātija un cilvēktiesības" ! Jeb mēs Latvijā esam slinkāki vai stulbāki ?

  1
 3. a
  a Arvīds kalme2013. g. 27. maijā 13:52

  Mēs bijām padomijā. Mēs esam "siltumnīcas augi", kas nespēj paši par sevi parūpēties un visu sagaidam no valsts. Vecāki nodod bērniem šo domāšanu, tāpēc vēl paaudzi vai divas būs nīkuļu un badakāšu-ierāvēju mistrojums.

  1
 4. Man ieper teksts'' Ir jāstrādā garas stundas jeb kādos laika apstākļos'' Latvijā vissi stradā tikai labos laika apstākļos tādēļ ir tur kur ir... :)

  2
 5. Harald! 17 maijā :)

  0
 6. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) JEislers2013. g. 26. maijā 22:24

  paldies!

  0
 7. t

  Norvēģija divos referendumos noraidīja dalību ES. Latvieši var mācīties, kā aizstāvēt savas valsts neatkarību.
  Ko tagad darīt? SC un NA kangari - lata slepkavas jāpadzen!

  Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija vēlēšanas par referendumu pret eiro.

  Centrālās Vēlēšanu Komisijas kārtējais atteikums uzsākt parakstu vākšanu tautas nobalsošanas rīkošanai sakarā ar eiro ieviešanu, parāda, ka vara neļaus tautai demokrātiski lemt savu un savas valsts likteni.

  Tāpēc Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas Rīgā par referendumu pret eiro. Rīcības partija ir vienīgais lata aizstāvju saraksts Rīgas Domes vēlēšanās.
  Pēc Lielbritānijas 2. maija pašvaldību vēlēšanu parauga ( 26 % balsu par Lielbritānijas Neatkarības partiju (UKIP)), vēlētāji jau 1. jūnijā var sodīt lata slepkavas un soli pa solim samazināt kangarisko eirolīdēju varu Latvijas politikā.
  Balss par Rīcības partiju – balss par lata nākotni, par Rīgas un Latvijas nākotni!

  2
 8. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) 2013. g. 26. maijā 10:15

  labi. es zinu, es redzēju. un norvēģu 18. novembrī pakistāņu cilvēki iziet promenādē norvēģu tautas tērpos un dzied norvēģu dziesmas. jeg elsker Norge!

  4
 9. T
  Tā es dzīvoju 2013. g. 26. maijā 07:43

  Pilns ledusskapis, bet sakrāt neko nopietnu nevar. Garlaicīgi uz aitiņām, kalniem un fjordiem skatīties, cilvēku laukos praktiski nav, kā sibīrijas tundrā. Ta nu Latvijā atgriezos, te pat labāk ar mazo algu. Tur jau to lielo algu visu noēd nenormālās cenas.

  1
 10. N

  nu tādi laikam ir tie latvieši- lai kur būtu- visur slikti.
  Latvijā slikti, Norway slikti, England slikti- nu kur tad Jums vispār ir labi? Kad sapīpējies un sadzēries, tad gan viss pasakaini

  0
 11. r

  Realitāte ir tāda ka melnstrādnieks( īpaši tie kuri strādā lauksaimniecībā.) tiek nolikts verga līmenī. drausmīga attieksme pret to gan latvijā gan citur pasaulē. jāstrādā ļoti garas stundas JEBKĀDOS laika apstākļos. darbs ļoti fiziski smags. darbs jādara pēc iespējas ātrāk - kā sacensībā - TEMPĀ !!! Attieksme pret strādnieku kā lietu - jābūt pēc iespējas izdevīgākam - tāpēc jāstrādā --'vēl ātrāk ! - reāli stāsti ka citi dzer ripas (tabletes) lai varētu izturēt. (ārzemēs)

  1
 12. iconsonatochka realitāte.2013. g. 26. maijā 11:18

  Vislabak man patiks sitie stastini - redzejis neesmu, bijis neesmu, bet viedoklis ir...

  1
 13. ja tew rokas ir no anusa tad neko darit...

  0
 14. tavs komentars galigi nevieta.

  0
 15. R

  Uz citām zemēm braucu tikai atpūsties! Arī Latvijà pelnu labi, bet, ja arī domātu par darbu ārzemēs, tad tikai sava līmeņa amatà un par ļoooti pārliecinošu atalgojumu.

  0
 16. l

  norge nodzivoju 4 menesus, man nepatik ta valsts, tur ir viss dargs, norvegiem nepatik iebrauceji, es nekad Latviju nemainisu pret to valsti!

  4
 17. Kā dzīvo latvieši Latvijā?

  13
 18. B
  Biju, redzēju 2013. g. 24. maijā 18:47

  Esmu norvēģijā nostrādājis gadu, bet būvfirma ar norvēģu šefu, neko sliktu nevaru teikt, viss tīri, nekādas šmaukšanās, darbs protams fiziski pagrūts, bet pietiekami labi maksāja, savi 2500 ls mēnesī sanāca. Protams, braucot turp, vajadzētu nolikt sev mērķi kāpēc tur brauc, piepelnīties vai tomēr dzīvot, ja piepelnīties, tad labāk atvadīties no smēķēšanas un alkohola. Pārtika neteikšu ka būtu tā pati dārgākā, ir jau iespēja izvēlēties no dažādiem segmentiem ir,gan dārgais, gan lētais ēdamais, ja domā līdzi tad persona nedēļā var paēst pa kādi 50 Ls, ok labii, tas varbūt ir par kādiem 40% dārgāk kā latvijā, tomēr salīdzinot algas, jā tās gan tur ir apmēram 400 -500% lielākas. Valoda angļu protams laba, visi saprot, bet, ja gribi atrast prātģāku un labāk apmaksātu darbu tad, tomēr, vērts iemācīties norvēģu valodu, tas ir cits līmenis un vietējie tevi nopietnāk uztvers.

  11
 19. iconEdvins Jegers Biju, redzēju2013. g. 25. maijā 12:57

  Pilnībā piekrītu!!!!! Vārdi vietā... Pašam jāzin ko vēlies!!

  4
 20. h

  atrada par ko rakstīt :D Labāk: "Kā dzīvo latvieši latgalē"

  10
 21. H

  Vai tad to var saukt par dzīvi? Beztiesīga vergošana!
  Medaprūpe daudz sliktāka kā pie mums.

  5
 22. iconAndrejs Shev4enko Haris2013. g. 24. maijā 18:09

  ir ari savi plusi! Medapruupe ir par briivu atshkjiriibaa no LV! Piemeeram, ja cilveekam ir vajadziiga muguras operaaciija Norge to izdariis par briiivu tik ilgi cik cilveex maxaa nodokljus.

  8
 23. p

  Es Oslo jūtos kā Bagdādē. Tiešām "krāsaina" publika, tai skaitā arābu sievietes palagos satinušās, ka acis tik ārā. Pie tā ir jāpierod. :)

  Visi te runā angliski, līdz ar to valoda nav problēma ikdienā. Protams, vismaz angliski ir jāmāk.. :) Latvijas skolās to reti, kad iemāca labā līmenī.

  Dzīvot te ir dārgi, alkoholu un cigaretes labāk nelietot.

  3
 24. s

  Nu ja vazājies tikai pa grønland apkaimi, tad ir kā ir. Norvēģijā dzīvo 14% iebraucēju, no kuriem vairākums ir zviedru, poļu un lietuviešu, kuri diez vai vazājas palagos satinušies!

  3
 25. iconVadims Rusu piccolo2013. g. 24. maijā 23:59

  to man liekas sauc par "Dark side of the sity"

  1
 26. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) piccolo2013. g. 26. maijā 10:23

  "Dark side of the city", bet vai tad?

  4
 27. p

  Reāli, nestāsti muļķības! Jā, līdz 20.gs. 40.gadiem Latvija bija nedaudz pārtikušāka par Norvēģiju, bet punktu pielika tam 2.pas karš un PSRS laiks.
  Kā arī atcerēsimies, ka Norvēģijā ir ne tikai nafta, bet arī dabasgāze un tiek ražota elektrība (ari eksportam), kas bija pirms naftas atklāšanas. Latvieši jau grib naivi ticēt, ka Norvēģija savu labklājību ir uzcēlusi tikai pateicoties naftai. Daļēji tā ir taisnība, bet lielu lomu spēlē arī DOMĀŠANAS VEIDS UN MENTALITĀTE!!!!
  Azerbaidžānā, Krievijā un Venecuēlā arī iegūst naftu, un? TAGAD SALĪDZINIET ŠO VALSTU DZĪVES LĪMENI AR NORVĒĢIJU!!! STARPĪBA IR TAJĀ, KA NORVĒĢIJĀ LABUMUS NO NAFTAS IEGUVES GŪST VISA SABIEDRĪBA (ARĪ IEBRAUCĒJI UN VIESSTRĀDNIEKI), KAMĒR MINĒTAJĀS VALSTĪS LABUMU GŪST TIKAI ŠAURA INTEREŠU GRUPA.

  ŅEMOT VĒRĀ LATVIJAS KORUMPĒTĪBU, IZSKATĀS TĀ, JA LATVIJĀ TIKTU ATRASTA NAFTA, TAD TIKTU IETS VENECUĒLAS, AZERBAIDŽĀNAS CEĻŠ, NEVIS NORVĒĢIJAS. DIEMŽĒL!
  =============================================
  ===========

  Tāpēc pašreiz ar visu naftu nebūtu Latvija Norvēģijas līmenī. Tā nu tas ir!

  23
 28. m
  mazais ruksītis 2013. g. 24. maijā 14:03

  Pat ja Latvijā pēkšņi VISIEM būtu algas ne mazāk kā 1000 Ls, vienalga būtu cilvēki, kuri brauktu uz ārzemēm dzīvot, jo cilvēks ir tā veidots, ka viņam piemīt ziņkārība. Kas dzīvojuši padomju laikā, atcerēsies, ka nomaca tas, ka nav brīvība. Tagad IR brīvība izvēlēties, kur dzīvot, līdz ar to rodas jautājums, kāpēc tik daudz aziotāžas ap to, ka cilvēki izvēlas aizbraukt, pi tam, ja ņem vērā ekonomiskās situācijas nianses gan šeit, gan citās valstīs.

  6

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi