iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. No klajām stulbībām līdz meliem un viltus faktiem, tiek darīts viss, lai turpinātu noziedzīgi pārdot savu valsti un tautu.

  PAR LATU.

  7
 2. O

  Saksim ar galveno-no kurienes ieradas eUro lidejs Dombrovskus mes zinam bet ar kadu uzdevumu ne [nodokli gaisa un tauta ari gaisa jo bezdarbs un negeru algas ka rezultata 8-10 reizes lielaks iedzivotaju zaudejums ka visi komunisma celaju izsutijums].LV ekonomiskais burbulis-ka vareja dot aizdevumus eUro kad LV vienigais likumigais maksajuma lidzeklis ir LATS [uzsedinasana uz eUro makulaturas adatas-kas un kadiem merkiem aiz ta stav neviens nezina].Tas kas mums IT ka neskar-Kipra,Griekija,Irija,Spanija,Portugale
  ,Italija un varbut vel kads ja butu sava valuta tadas auzas nekad neiebrauktu-nodelvaletu valutu,pievilktu siksnas un mierigi dzivotu talak [tas vis ir eUro biditaju pirksts bet ar kadiem nodomiem [ne jau labiem]neviens nezina]. Manuprat iestajoties eUrozona vienigais papildinajums bus jauns eUro uzturesanas nodoklis un leta Kinas prece zem Vacijas vai Francijas karoga-tikai nomales tirgus.

  6
 3. q

  Noladeta visa ta valdiba kas velk mus eiro zona , Tautai vajag tikai referendumu un tauta var lemt.

  3
 4. s

  gaida ar mazpiesārņotu teritoriju ģeogrāfiski labā vietā,
  mežu resursiem , un pusmiljonu balto vergu...
  lai būtu lielāks segums virtuālās naudas drukāšanai

  7
 5. t

  mūs gaida četrrāpus ar saziepētām pēcpusēm

  4
 6. P
  Pliki, nafik nav vajadzīgi ! 2013. g. 23. aprīlī 18:41

  Gaida mūsu krietnu naudas un zelta kaudzi !

  1
 7. a

  Ta ir murgs,kad lieni tur kur tevi neviens ne gaida ne grib redzēt......Latvijai tur nav ko darīt....jo eiropa iet uz iznīcību......ŠODIEN FARNCIJA PIEŅE'MA VIENDZIMUMA LIKUMU,KURŠ ,ĻAUJ GAN LAULA'TIES ,GAN ADOPTĒT BE'RNUS VIENDZIMUMA ĢIMENĒM......KUR VĒL TĀLĀK......TAS JAU MURGU MURGS...NAFIG MUMS TĀDA EIROPA VAJADZĪGA.....

  11
 8. ž

  .....un netiek domāts par bērnu tiesībām.....

  0
 9. .

  Es arī nē un ceru,ka tas izgāzīsies ar lielu blīkšķi!

  9
 10. E

  Es arī negaidu eirozonu atplestām rokām. Drošvien šo frāzi šeit jau kādi 10 cilvēki pateikuši, atvainojos par plaģiatismu, ja tā.

  11
 11. n

  ja mūs tur negaida (un protams, ka negaida!), tad kāpēc par visām varītēm kā strausiem jābāž galva smiltīs?????

  5
 12. A

  Tu saki ...

  1
 13. R

  Oho,
  ---citāts--- (no www.focus.de )
  Nicht nur Steueroasen wie die Schweiz, Malta, Isle of Man oder Lettland ködern Anleger mit interessanten Renditen.
  ---citāta beigas---
  Latvija iešķirota vienā kategorijā ar Šveici, Maltu un Menas salu... kā "nodokļu paradīze", kas par investoru naudu konkurē ar ASV.
  Un tas nevis kādā tenku lapā, bet samērā solīdā Vācu žurnālā.
  Tātad mums gaidāma nodokļu palielināšana?

  2
 14. a

  Gudri būtu paskatīties ,kā ,lai izstājas no tās zonas-nevis tikai teikt HOP un lekt līdzi jau grimstošajiem,Tā kā Vienotība nākošajās vēlēšanās nepārvarēs5% tad jādomā,kam vadīt valsti???????????

  11
 15. P

  Zona raud pēc 100 gudreļiem un dombra! Īstā,ne juro!

  9
 16. k
  kuram Plakankaķis2013. g. 23. aprīlī 15:54

  krata, ka tu tur zonā raudi?

  1
 17. J
  JĀJĀ Plakankaķis2013. g. 23. aprīlī 18:27

  a NAFIG R. PAULS VĒL NESĒŽ?

  0
 18. k

  Muus ne,tikai zeltu.

  6
 19. p

  Kā tad ir ar referendumu? Vai tautai neprasīs? Būs tikai kārtējais "Hop"

  11
 20. Viens Motes parbarotais mulis ko sver,lai tadu vepri aizvilktu lidz Eiropai.......pec Zonas vinji ilgojas jau sen,bet tikai pec citas!:)

  12
 21. k
  kristiete Dieva kalpone 2013. g. 23. aprīlī 14:35

  BĪBELE RUNĀ UZ KATRU.....
  Ja tu perini ļaunumu un domā, ka esi visspēcīgs un viss tev izdosies, tad zini, ka Dievs to redz un atmaksa jau ir ceļā.

  Ps.64:2 Klausi, Dievs, manu balsi, kad es žēlojos, pasargi manu dzīvību no ienaidnieku briesmām!
  3 Apslēp mani no ļaunu ļaužu nodomiem, no ļaundaru trakošanas,
  4 kuri trin savas mēles kā zobenu un raida kā bultas savus rūgtos vārdus,
  5 lai slepeni šautu uz nenoziedzīgo; viņi šauj piepeši un nebaidās.
  6 Viņi iedrošina sevi uz ļaunu, viņi norunā, ka slepeni izliks lamatas, un domā: kas to redzēs?
  7 Viņi izgudro visādas blēdības: mēs esam gatavi; nodoms ir labi apsvērts! Un cilvēka sirdi un prātu neviens nevar izdibināt.
  8 Bet Dievs ar Savu bultu viņus ķers piepeši, tad viņiem gan sāpēs.
  9 Viņu pašu mēle būs par iemeslu viņu krišanai, lai krata galvas visi, kas to redzēs.

  2
 22. k
  kristiete Dieva kalpone 2013. g. 23. aprīlī 14:29

  Dievs izvēlās mūs būt cīnītājiem līdz galam un tumsas valdības kritīs...
  ".Bet, kas ģeķīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā gudros; un, kas nespēcīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā stipros; un, kas pasaulē zems un nicināts un kas nav nekas, to Dievs ir izredzējis, lai iznīcinātu to, kas ir kas; lai nekas, kas ir miesa, nelielās Dieva priekšā. -1.Korintiešiem 1: 27- 29
  Savas gribas īstenošanai Dievs izvēlas cilvēkus, kas, pēc mūsu domām, tam galīgi neder. Viņš dara tā, un ar to pašu parāda Savu žēlastību, laipnību un spēku tāpēc, lai šo cilvēku likteņi izmainās.

  Kad Dievs nāk palīgā tādiem, kļūst skaidrs, ka iemesls nav mūsos, bet ir Viņā. „Jo Dieva ģeķība ir gudrāka nekā cilvēki, un Dieva nespēks ir stiprāks nekā cilvēka.” ( 1. Korintiešiem 1: 25).
  Katram no mums ir savs liktenis un sava misija, kas mums ir jāizpilda. Un mums nav iespējams attaisnoties ar savām vājībām, jo Dievs saka, ka mūsu vājībās parādās Viņa spēks ( sk. 2. Korintiešiem 12: 9). Nevaram attaisnoties arī ar pagātni, jo Dievs skaidri saka caur apustuli Pāvilu, ka Kristū cilvēks kļūst par jaunu radījumu, ka viss pagājušais palicis aiz muguras, un tagad ir atnācis viss jaunais. (sk. 2. Korintiešiem 5: 17).
  Problēma nav tajā, kādus mūs redz Dievs, bet tajā, kādus mēs paši sevi redzam. Kā likums, tas arī ir šķērslis panākumus sasniegšanai. Katrs cilvēks ir spējīgs būt veiksmīgs it visā un sasniegt visus mērķus, ko savā priekšā uzstāda.

  1
 23. k
  kristiete Dieva kalpone 2013. g. 23. aprīlī 14:24

  Visiem cilvēkiem Dieva līdzībā radītiem <BRĀĻIEM UN MĀSĀM Jēzū Kristū <visiem Latvijas glābējiem!!!
  JĒKABA 4: 7 „Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums;”
  Ja esat bēdās kliedzis un lūdzis Dievu aizvākt velnu no jūsu dzīves, tad PĀRSTĀJIET! Bībele saka, ka tieši jūs esat tas, kam ir jāuzveic velns. Kā? Stājoties viņam pretī. Saceļoties pret viņu, kad viņš jums saka darīt kaut ko, un nedarīt to ko saka Dievs. Kad velns saka jums jebkādus melus, stājieties pretī ar Dieva Vārdu! Sacelieties pret viņu! Šajā pantā ir teikts, ka, ja to darīsiet, viņš no jums bēgs! Viņš aizbēgs šausmās!
  Tas nozīmē, ka, lai kur jūs ietu, ja iesiet ticībā un stāsieties pretim velnam, tumsa atkāpsies. Tāpēc, sāciet atstumt šo tumsu. Jūs varat to izdarīt! Jūsu iekšienē atrodas Dieva dzīvība. Jūsu iekšienē dzīvo Jēzus! Lai kur jūs ietu, Viņš iet kopā ar jums. Ikviena problēma, kas pret jums saceļas, saceļas pret Dievu! Jums tikai jāsāk tā domāt. Sāciet dzīvot tā, katru minūti zinot, ka jūsos atrodas Dieva gaisma. Jūsos atrodas Dieva Vārds. Jūsos atrodas Dieva Gars.
  Pārdomām – Efeziešiem 6: 10- 18
  Beidzot - topiet stipri savā Kungā un Viņa varenajā spēkā.
  11 Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām.
  12 Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.
  13 Tāpēc satveriet visus Dieva ieročus, lai jūs būtu spēcīgi pretī stāties ļaunajā dienā un, visu uzvarējuši, varētu pastāvēt.
  14 Tātad stāviet, savus gurnus apjozuši ar patiesību, tērpušies taisnības bruņās,
  15 kājas apāvuši ar apņemšanos kalpot miera evaņģēlijam;
  16 bez visa tā satveriet ticības vairogu, ar ko jūs varēsit dzēst visas ļaunā ugunīgās bultas.
  17 Ņemiet arī pestīšanas bruņu cepuri un Gara zobenu, tas ir, Dieva vārdu,
  18 ar visām lūgšanām un lūgumiem lūdziet Dievu Garā ik brīdi; tai pašā nolūkā esiet nomodā un pastāviet savās aizlūgšanās par visiem svētajiem,

  1

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi