iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. B

  Tikai nevajag te *irst par brīvo tirgu. Brīvais tirgus būtu, ja piemēram "zaļie zemnieki" brīvprātīgi iepirktu "zaļo elektroenerģiju" par to paaugstināto tarifu.

  0
 2. d

  Protams,ka eko produkti maksā dārgāk,kaut vai pārtikā,tad arī.lai tie eko elektrības ražotāji arī pārdod neatkarīgi savu produkciju tirgū - redzēks,kas to pirks.

  2
 3. U

  Citāts:Ārlietu ministrs intervijā TVNET atzina, ka Ziemeļkorejas karš var sadārdzināt mūsu degvielu un palielināt elektrības rēķinus?????? ..vai tad Ziemeļkorejas dēļ Daugavā ūdens paliks dārgāks?Kas tad īsti ir Latvenergo-valsts uzņēmums vai komercsabiedrība: tas ir absurds , ka elektrība visa tiek pārdota biržā un pēc tam pirkta lai pārdotu mums. Latvenergo ir viens no instrumentiem ar ko ''sabrauktais ezītis'' varētu padarīt Latvijas tautas dzīvi vieglāku un eksporta preces konkurētspējīgākas bet izskatās, ka tas nav viņa interesēs.

  1
 4. ;

  Latvenergo iepriekš MELOJA, ziņojot, ka starta tarifā iekļausies ~75% mājsaimniecību???? Lai bez tautas šūmēšanās īsā laikā vēlreiz paceltu tarifu!!
  Mums jau tad bija skaidrs, ka 1200KW/h diez vai 75% mājsaimniecību var iekļauties, bet šeit problēma atspoguļota, ka šie 75% izrādās ir VECPUIŠI!!
  Lūdzu paskaidrojiet, no kāda gaisa tika pasmelts iepriekšējais Latvenergo ziņojums, un kāpēc tas izrādās, ka neatbilst patiesībai, ka redz', tajā spēj iekļauties tikai vecpuiši ar labiem ledusskapjiem (interesanti, kas viņiem lika izvēlēties ekonomisku ledusskapi?!?!?)

  1
 5. l

  Nesaprotu, ko Tu te piesauc PSRS? Vai tad elektrība ir "laba prece", kurai ir deficīts? Ja nu gadījumā nezini kāda bija elektroenerģijas politika PSRS paskaidrošu - maksimāla valsts elektrifikācija par valsts līdzekļiem. T.i. elektrostaciju celšana, stabu, transformatoru u.c. infrastruktūras izbūve, elektrības bezmaksas ievilkšana katrā nomaļā lauku mājā. Elektrības tarifi iedzīvotājiem - praktiski nekādi. Ja netici man - pajautā saviem vecākiem un vecvecākiem, kuri dzīvoja ļaunajā PSRS. Kas interesanti - latvenergo, sadales tīkli un visi pārējie starpniekshēmotājuzņēmumi nav ieguldījuši ne HES, ne TEC, ne vadu, ne stabu izbūvē nevienu santīmu!!!! Viņi visi parazitē uz ļaunās PSRS uzceltās infratstruktūras. Saproti? Vienkārši prihvatizējot to, ko iedzīvotāji uzcēla. Nepatika PSRS, nu tagad būs parazītstarpniekslāņa barošana, bet eletrība no plaši pieejamas preces PSRS laikos šodien kļūs par deficīta un luksus preci, kuru visi nevarēs atļauties. Civilizācijas izpratnē sistēma sāk degradēt pati sevi t.i. tā ir velšanās atpakaļ tumšajos gadsimtos. Tāpat kā pēc Romas impērijas sabrukšanas sākās tumšie gadsimti par ko eiropa tik ļoti nemīl pieminēt.

  4
 6. J

  tas tik vēl trūka ministrelis iedomājas ka viņš tik pateiks un tauta pildīs lika mazliet pagaidīt ir mainijušies laiki un arī ministreli var pa purnu norauties ja būs vajadzīgs un nepalīdzēs viņam ne apsardze ne arī kas cits. Ja vajadzēs dabūs vienu otru reizi ar kulaku purnā un tad tā tarifu celtgribēšana pāries uz visiem laikiem smurgulis tāds . lAIKAM IEDOMĀJAS KA IR VISUVARENS NEKĀ NEBIJA BŪS VIEN JĀNOLAIŽAS UZ ZEMES TARIFI IT ĪPOAŠI ELEKTROENERĢIJAI IR JĀSAMAZINA NEVIS JĀPALIELINA. Vai kāds no jums tur 100 plukatām ir paskaitijis cik tv vienam cilvēkamapēc elektrību kad tur tiek raidītas nevienam nevajadzīgas reklāmas?SĀCIOET AR TO APKAROŠANU TV KANĀLOS JŪS TUR SIMTS SAEIMAS PLĀNPRĀTIŅI

  1
 7. J

  tekstu lasīji? domu sagremoji arī? kulaku sejā, lol

  2
 8. V

  Viva Comandate

  0
 9. ziemljkorejas karsh ??? Kur juus redzat kaadu karu? Tas, ka viens otrs meegjina izraadit savus muskuljus interneta lappaa, nenoziimee, ka ir saacies karsh, lol

  1
 10. F

  Un visiem šitiem "zaļās enerģijas" ražotājiem pat nebūtu iemesla sūdzēties, pēc tirgus liberizācijas, draudziņi, kaut kā neviens vairs vienkārši to nepirktu un beigta balle...

  0
 11. k

  varētu darīt tā - no visiem kas spēj un vēlas pārdot to zaļo enerģiju latvenergo, katru gadu uz izsoles principa izvēlas noteiktu procentu bet ne 100 %. tad būtu konkurence, ja tie maitas nesāltu vienoties

  0
 12. m

  Ko tu vari pļurkstēt, kā sacīt jāsaka no di...as ņem un mutē bāž.Viens cilvēks vienmēr tērēs mazāk kā desmit.Tas nu tā, bet jādomā sakarīgi un tas liek domāt, ka nekas cilvēkiem par labu runājoš nebūs, vismaz kā es saku tuvāko simt gadu laikā.Katra kompānija tik domās kura kuru pārspēs nekaunīgā ieraušanā.Tas arī viss.Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas.

  4
 13. k

  nost ar OIK, lai atver tirgu nekavējoties un visiem jāmaksā pilna cena!

  2
 14. F

  A kāpēc neizmantot brīdi, kad EU prasa tirgus liberizāciju, un pieņemot pavadošos likumus par brīvu tirgu, metam ārā OIK kā tādu. Lai cena ir elektrība (Igaunijas, Krievijas... da vienalga kāds piegādātājs) + piegāde (Sadales tīkli). Ja vietējie "bāliņi" nav spējīgi saražot elektrību par tirgus cenām, tad nosauciet man vienu iemeslu, kāpēc tāda elektroenerģija vispār vajadzīga? Atkarība no austrumu kaimiņa, tukšas runas, tiem tāpat vajag savu enerģiju kaut kur realizēt, nerealizēs, tas tāpat kā tagad, Krievijai uzglūn otrais krīzes cēliens, jo naftas cenas krītas, Krievija tāpat staigāvisu laiku pa naža asmeni ar savu iekšpolitisko sociālo situāciju, un viņi ir tikai priecīgi pārdot savu enerģiju...

  2
 15. F

  Vai nu atstājam OIK pie Latvenergo elektrības cenas (kā tas ir tagad) un pārējiem jaunajiem kāda tur daļa par kaut kādu tur OIK. Laika gaitā, tirgus visu pats saliks pa savām vietām.
  Es pat neredzu, kā tas būtu iespējams, ja man kā Esti-Energia liktu obligāti pirkt elektroenerģiju no kaut kādiem vietējiem kankariem un maksāt dubultu, trīskāršu mistisku cenu.

  0
 16. g

  Baac nu stuuuuulbs tas ministrs! Bet ja es ka vecpuisis saprotu ka nu sorry gimeni uzturet nevareshu, un kapec man to alinju sev liegt ja galu gala sev nopelniju??? Musu valsti ne preceties, ne bernus razot ja Tev nav normals fundaments nav izdevigi ... visadi gadas, vecenes alkatigas un tad santaze visu muzu. Ok ari pasi dzeki nav jeeri, bet uzskatu ka sis apzimejums Pavljuta ir galiigi GARAAAM!!! Viss stulbeeeenji par jums nebalsosu!

  3
 17. i

  NU kā var tā muldēt ??? Bet laikam par labu naudu un ieinteresētību var !
  1. OIK ir tāpēc, kā kat kādi LV valdību pārstāvji savos slima suņa murgos ir apņēmuȫsies LV vārdā ieviest 40% atjaunojamo resursu elektroenergijas ! Kas pats par sevi nonsens bet ar to esam vieni no "krutākajiem" ES.
  2. Latvenergo ir saražo lielāko daļu šīs OIK, bet tarifus nosaka pēc elektroenerģijas tirgus cenas nevis pēc reālās pašizmaksas ! Kas var būt ir labi uzņēmējdarbībā, bet ne labi priekš valsts iedzīvotājiem(pilsoņiem) - kā uzņēmuma īpāšniekiem, kuru interesēs būtu jāstrādā Latvenergo !
  3. OIK noteiktā sistēma=sviests - tam būtu jānotiek uz izsoles pamata ar atbalstu samazinošu soli radot tieȭsam līdzvērtīgus konkurences apstākļus, ja jau griban dzīvot "zaļi".
  3.

  1
 18. F

  Lai nu kā, bet Pavļutam taisnība.

  1
 19. F

  Ministrīt, Pauļut! Tu tiešām domā, ka tauta ir tik aprobežota un applaudēs tavam murgam?

  3
 20. A

  oranžīe atbildētāji

  1
 21. Ā

  Lai nu ko, bet Padomija apmācīja murmuļus kabināt makaronus tautai uz ausīm. Nu, kā viņi prot liet? Nu kā var trīs stundas muldēt, neko nepateikt, izdzert veselu pudeli ūdens un ne reizi neaiziet pačurāt? Dievs, esi žēlīgs par grēciniekiem!

  7
 22. K

  Kās pamats ir uzskatīt, ka vecpuisis tiešām ir "turīgs", bet daudzbērnu ģimene - "trūcīga"? Varbūt vecpuisis ir atbildīgs cilvēks un apzinās, ka nespēs uaturēt ģimeni, bet simboliskā daudzbērnu ģimene - beztbildīga. Vai arī vecpuisis ir trūcīgs, bet kuplā ģimene turīga.

  14
 23. A

  Bļāviens, par kādiem antiņiem Pavļuts mūs uzskata!!!

  Vienīgais iemesls, kādēļ tiek "atvērts tirgus" ir, lai Latvenergo varētu celt tarifus nevienam neko neprasot - tirgus taču!! Un cik gan naivam ir jābūt, lai ticētu, ka Latvijā būs REĀLA konkurence elektrības cenām. Tikpat naivi, kā domāt, ka RIMI un MAXIMA konkurē, vai Statoil un Neste.

  Saprotams, ka Latvenergo par šo "tirgus atbrīvošanu" dāsni atmaksās tiem, kas pie siles tikuši un lielus vaigus uzēduši! A mēs, naivie letiņi, maksāsim vairāk un atkal balsosim par tiem pašiem, kas mūs par antiņiem uzskata. Kurš vainīgs?

  9

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi