iepriekšējais 1 2 3 4

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) 2013. g. 18. februārī 22:12

  f*cktukam jāuztic sargāšana, f*cktukam ir iestrādnes un pieredze!

  1
 2. .

  Tad kam ir vajadzīgi ātrie kredīti; preču un pakalpojumu iegādei, skaidrai naudai (būtu jābūt vēl dārgākai) vai norēķiniem ar Banku? Tam visam ir piemērojama atlaižu sistēma. Un skaidrošana par aizsardzību finanšu jomā būtu jābūt jau skolās.

  1
 3. Ā

  Tas kantoris neko nesargās. Daudzi būtu laimīgi, ja Latviju okupētu, un atbrīvotu no parādu jūga=LŪK KO DAUDZI GAIDA. Izskatās ka KANGARI to vien dara, lai LATVIJU IEDZĪTU POSTĀ.

  2
 4. PTAC būs tas, kas sargās?! Naivums, jo šie māk tikai tupi atrakstīties - neko nezinām, likums to nenosaka, bet varbūt noteikumos interpretēts, utt., u.tjp., u.tml.
  Un kā tad reāli pasargās - ar smadzeņu izņemšanu? Jo tupajiem ņēmējiem stāsti priekšā vai pakaļā, tāpat līdīs tais parādos.

  3
 5. N
  Nost ar rietumvērtībām 2013. g. 14. februārī 13:21

  latvieši sāk palikt tikpat tupi kā amerikāņi :( Televizora pamācībā rakstīs, ka nevajag mazgāt zem tekoša ūdens.

  4
 6. P

  Tas PTAC ir kategoriski impotents, un darbinieki neprofesionāli, proti, ar švakām zināšanām veicamās funkcijas jomā. Vienā vārdā parazītu kantoris, kurš pats neapzinās par savas darbības neefektivitāti. Man personīgi bija saskarsme ar šo kantori par "Viasat" krāpniecisko darbību.

  4
 7. Ā
  ĀMURS Patērētājs2013. g. 14. februārī 13:38

  Ar LATTTELECOM IR TAS PATS

  2
 8. B

  Diemžēl ātro kredītu tirgus kļuvis par nopietnu draudu finanšu sistēmai Latvijā, un, ja uzraugošās institūcijas attiecīgi nereaģēs, tad tam varētu būt smagas sekas, ja globālajā vai ES ekonomikā būs līdzīgas izmaiņas, kdas tās bija 2007. gadā. Tukšu cilvēku ir daudz. Un tādi ir jākontrolē.

  1
 9. z

  vienigais no kā ir jāsargās tas ir no latvijas valdības, kas visus nospiež uz ceļiem un tāpēc arī eksistējam nevis dzīvojam. Iedzīvotājiem ir tikai pienākumi, bet kad būs arī tiesības???????????????

  1
 10. L
  Latvijā gan daudz plānprātīgo 2013. g. 14. februārī 12:12

  Ja cilvēki ir dauņi tad jāliek viņus psihenē vai jāieliek aizbildnis, kas dauņu vietā domās. Bet es aizdomājos parasti 5 gadu prespektīva un nav neviens lēmums ko būtu noželojis, ne kā tie simti tūkstošu dauņi kas pārdomā par ievēlētajām partijām jau 2 nedēļas pēc vēlēšam. Es gribu aizņemties, ja rodas nepieciešamība, man nav jaatbild par vairākuma pilsoņu smadzeņu problēmām.

  2
 11. l
  lol Latvijā gan daudz plānprātīgo2013. g. 14. februārī 12:21

  īstenībā ir tā, ja visur reklamē ka dod un ka vari atdot un nevajag neko pierādīt, tad jau tas ir sabiedrības domas veidošanas process. Tas ir ekonomiska procesa vedojums ko jau aizkulisēs ir izskaitļojuši gudri džekiņi.
  Vai tad tiešām jūs kā ātro kredītu aizstāvis gribat teikt ka lielie procenti ir neizdevīgi un jo vairāk tos aizņēmumus ņem, jo lielāka peļņa?!
  Protams ka valdība zin ka vairāk un vairāk cilvēku nonāk parādos un nevar nomaksāt šos kosmiskos procentus. Vai tas ir izdevīgi valstij? Kaut kā neizskatās.

  3
 12. Lieciet mieru atro kreditu uznjemumiem! Visa dzīve ir katra paša lēmums! Aizņēmies? Pildi saistības, kuras uzņēmies! Naudu taču iedeva, vai ne? Katrs pats ir lemtspējīgs par savu dzīvi! Kādēļ aizņemšanos padarīt grūtāku, ja cilvēkam tiešām vajag naudu?

  5
 13. l

  Latvijā ir tāds teiciens: "Pats vainīgs". Un arī tas tiek visur pielietots kad cilvēkus būtu īstenībā jāaizstāv.
  Jā, šādā nabagu valstī protams ka daudziem rodas situācijas ka vajag aizņemties kaut vai tos 100 Ls, bet nav kur dabūt ir tikai šie ātrie kredīti. Viss jau būtu ok, tikai kādus procentus šie ātrie kredīti uzliek? Vismaz dubultos ja ne vairāk. Tas nav normāli šitā vārīties uz nabagiem kuriem tā jau naudas nav.
  Un nevajag izdomāt pasakas ka cilvēki paši aizņemas un tāpēc tie kredīti ir. Vienkārši kontroles mehānisms šeit ir tik vājš ka šāda veida krāpšana iet cauri.

  4
 14. iconAtvars Aniņš (Jurists) aslans2013. g. 14. februārī 12:09

  narkomānam arī vajag tikai devu? brīvais tirgus taču pastāv varētu brīvi iegādāties kas katram nepieciešams un nekādu ierobežojumu.

  1
 15. u

  ...ātro kredītu uzņēmumi patiesībā ir legalizēti vai legalizējušies krāpnieku kantori, kas psiholoģiski spekulē uz cilvēku īstermiņa problēmām, gala rezultātā vairākums gadījumu iegrūžot kredītņēmēju dziļa bedrē ..citu vērtējumu šiem patmīlīgajiem, ambiciozajiem kretīnu krāpniekiem neatrodu...

  3
  Parādīt vēl 1 atbildi
 16. t

  Būtu pieņemami, ja, paņemot 100 ls, pēc mēneša jāatdod 110ls, un pēc gada 200ls. Ja neatdod, lietu pārņem parādu piedziņa, kuri prasa 10% no summas, tātad 220ls.

  2
 17. 1

  100% likmes griesti gadā

  2
 18. iconAtvars Aniņš (Jurists) 2013. g. 14. februārī 11:18

  Starp citu, nenorādot līgumā procentu likmi, kura noklusējot pēc komersanta ieskata mēdz būt starp 120-2000% iestājas Civillikuma 1757. panta noteikumi Nolīgstot procentus, jānoteic to apmērs. Ja tas nav darīts, tad atzīstams, ka klusējot pieņemti likumiskie procenti. likumiskie procenti ir 6% gadā. Tātad noklusējot likmi komersants pats sev ‘’iešauj kājā’’ .

  Jautājums par likmes apmēru ir ātri risināms un arī fakts, ka aizdevuma procenti nevar pārsniegt 100% no aizdevuma summas- līdz ar to nav nekāda atšķirība vai procentu likme gadā matemātiski sasniedz 200 vai 2000 %. Civillikuma 1763. pants paredz Procentu pieaugums apstājas: kad vēl nesamaksāto procentu daudzums sasniedzis kapitāla lielumu.
  Tā kā pretenzijās procenti netiek aprobežoti ar 100% no atlikušās pamatsummas, tad kreditors prasa vairāk nekā viņam pienākas un ieslēdzas Civillikuma 1656. pants Parādnieks nav nokavējis, ja nokavējuma iemesls ir viņa pamatotas šaubas vai nu vispār par to saistību, kuras izpildīšanu no viņa prasa, vai par tās apmēru.- tā kā līgumsodu var piemērot tikai parādniekam nokavējot, tad kreditora kļūdains aprēķins (tam par labu), izslēdz nokavējuma iestāšanos un nav pamats līgumsoda piemērošanai.

  5
 19. e
  ear Atvars Aniņš (Gaidu ciemos Gaigalavā ;))2013. g. 14. februārī 11:29

  +++++++++++++++++++++++
  tas ir risinājums!!

  0
 20. iconAtvars Aniņš (Jurists) Atvars Aniņš (Gaidu ciemos Gaigalavā ;))2013. g. 14. februārī 12:07

  priekš kam Te jauc iekšā kaut kādu mistisku gpl? ;) paņemam stabilu un pārbaudītu vērtību Civillikumu

  ja līgumā puses nav vienojušās par procentu likmi tad tā ir 6% gadā. ar 6% likmi vairs nevienam nerada nekādas problēmas ar kredīta atdošanu.

  Savukārt ja kreditors nav līgumā iekļāvis likmi, bet uzskata ka tā nav "smieklīgi" 6% gadā, tad saskaņā ar Civilikuma 1509 (vai 1508. pantu), tad līgumu tulko par sliktu kreditorar (naudas izsniedzējam), jo viņam bija pienākums iztekties skaidrāk un nepārprotamāk.

  līdz ar to PTAC vienkārši jāņem priekšā tie žurkotāju kantori un vienlaicīgi pašiem kredītņēmējiem jāpacenšas sadzirdēt šis tas no savām tiesībām. tā ka faktiski problēma ir mākslīga jo pastāv tikai dēļ pašu bezdarbības.

  2
 21. p
  psc Atvars Aniņš (Gaidu ciemos Gaigalavā ;))2013. g. 14. februārī 15:55

  Aniņ, kurā līgumā nav GPL vai procentu likmes? Tu domā, ka tam, kas aizņemas, rūp, cik tas maksā??!?! Baigais eksperts atradies.

  2
  Parādīt vēl 2 atbildes
 22. p

  Sargā sevi pats, un Dievs Tevi sargās

  2
 23. k

  Aniņa kungs pareizi spriež, ka vajag rīkoties, nevis izstrādāt pus gadu kaut kādas vadlīnijas , tad pus gadu iešūpoties, bet dzīve rit un ātro kredītu devēji berzē rokas un gūst labumus uz citu nelaimēm. Ir jārīkojas operatīvi, ar gudrām galvām, bet jauniņie aizstāvji laikam bez instrukcijām neprot strādāt. Ja ir tik nezinoši, tad jādod vieta citiem zinōšiem, pieredzes bagātiem veikt kontroles bez vadlīnijām, kas tagad ir modē un sit augstu vilni, lai tikai novilcinātu laiku un parādītu, ka baigi strādā. Tā ka, cienījamie aizstāvji, neguliet, bet nekavējoši rīkojieties!

  4
 24. z

  Tā ir valstiska bezatbildība, pirmkārt nedomājot par saviem pilsoņiem, otkārt neaizsargājot savus pilsoņus, kuri ir arī jūsu vēlētāji.Naudas lietas nu nedrīkst pieļaut kārtot pa telefonu, nezinot par klientu, vai viņš spējīgs atmaksāt.Tas ir lielākais noziegums, kad tiek darījums kārtots uz citas personas vārda, šādu iestādi likvidēt un vel saukt pie kriminālatbildības,bet šobrīd izskatās , ka valdība tikai plāta rokas aiz bezatbildības vai piesedzot.Mēs maksājot jums algu , gribam justies pasargāti no negodīgiem radījumiem, būt drošiem.

  8
 25. L
  Libertārietis un antisociālists 2013. g. 14. februārī 10:43

  varai pienākas rūpēties par==>

  1. indivīda brīvību slēgt jebkādus līgumus ( t.s. brīvi aizdot un aizņemties)
  2. iespēju piespiest izpildīt līgumus (t.i. pat nodīrāt bezatbildīgu aizņēmēju)
  3. indivīda mantas neaizskaramību
  4. iekšējo un ārējo drošibu

  Visas pārējās valdības un ierēdņu aktivitātes jāaizliedz vai jāignorē

  3
 26. k

  tagad sāk priekšlaicīgi laist cietumniekus āra,jo nav ko ēst dot,!!! šie sāks kredītus ņemt,-nevarēs atdot bendēs nevainīgus cilvēkus nost! ----atgriežas 90 tie!

  0
 27. i

  Man ir grūti saprast šo ažiotāžu ap ātrajiem kredītiem. Būsim reāli, 2/3 Latvijas iedzīvotāju nevar iztikt no algas līdz algai un aizņemas naudu. Vai ir ātrie kredīti vai nav, tāpat nevar iztikt, jo izdevumi ir reāli lieli, kuri visu laiku aug, bet ienākumi neaug, līdz ar to arī iztikšana ir grūta un nereāla. Ir izvēle, aizņemties no kāda cilvēka vai aizņemties no ātrā kredīta. Mana izvēle krīt uz ātro kredītu, neviens neliek kavēt maksājumus, paņem uz konkrētu laiku naudu, tad arī šī papildu summa nav tik liela, kas jāmaksā. Jā, tā būs jāatdod, bet es neesmu vainīga, ka man maksā tik mazu algu, ka nepietiek ar algu, lai iztiktu. Nemaz nerunāsim par kaut kādiem ekstra izdevumiem, kuri netiek ierēķināti algas tērēšanā.
  Ja man maksātu tādu atbilstošu algu, kādi ir uzrēķinātie rēķini, tad man nebūtu jāņem parādu. Jo es palieku parādā vai nu par rēķinu nenomaksu, vai arī esmu parādnieks ātrajiem kredītiem. PARĀDNIEKS JEKURĀ GADĪJUMĀ ESMU!!!!!!

  6
 28. k

  Incīt, pasaki lūdzu, kā tu vari atdod ātro kredītu, ja jauTev nepietiek naudiņas dzīvošanai no algas. Simts procentu, ka Tu nevarēsi laikus atdod kādu kredītu. Un tad sāksies klasiskā riņķa deja, būsi iekūlusies nepatikšanās, kuras te tiek apspriestas.

  10
 29. E

  Ar ātrajiem kredītiem var atlikt pienākošo nepatikšanu realizēšanos dzīvē, bet tās nepatikšanas tāpat atnāks ja šdajā periodā nepalielināsies ieņēmumi.
  Ātro kredītu ziedu laiks iedzīvotāju mininālā maksātspēja vai pat nespēja.

  4
 30. k

  Tas vinjiem tagad pagaidam tads smeliens sanak!Daudzi bus iedziti parados un kreditus nedabus,daudzi vienkarsi vairs nenems un uzskatu,ka sis bizness vairs nepelnis tik labi!Tagad ir tads kreditu burbulis,kurs driz plisis!

  4

iepriekšējais 1 2 3 4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi