iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconZita Trukše (Zitiņa) 2013. g. 5. janvārī 03:59

  Latvieši!!!! Kur var būt tāds cirvisms?!!!

  Vai tad visi darboties spējīgie ir jānoliek?!
  Ja internetā ir tik lēti nopērkams un pēc tam izveidojams, tad kapēc paši neveidojat šādus mazos veikaliņus un nepelnat lielo naudu?
  Bet laikam vieglāk ir visus aprunāt, nolīdzināt līdz ar zemi, atrast visus negatīvos punktus, un nesaprats, kapēc man tādam gudram, veiksminiekam ir tukšs naudas maks

  Neapstājieties, meitenes, kaut Latvijā vairāk būtu šādu drosminieču!

  0
 2. A

  Labs PR un reklāma, bet tiešām nekas oriģināls,mani tādas bumbiņas priecē vismaz 6 gadus, neatceros par cik pirku, bet noteikti ne par padsmit latiem. Tur jau dullam jābūt! Par ko ?!

  3
 3. j
  jdjffiequfhuefhnv 2012. g. 26. decembrī 22:02

  PRIEKS PAR JUMS MEITENES! LAI IZDODAS! :)))

  0
 4. Meitenes ???!!!
  Ja runa ir par apvītušajām pojenēm bildē tad domāju ka nav pārāk ētiski divas tantes par meitenēm saukt.

  6
 5. X

  viņas savos 35 jūtas gana jestras.

  8
 6. A

  Visi, kuri ir gudri pamācīt un nosodīt - izdariet to pašu par ebay cenu un tad plātieties. Viegli ir kritizēt - izdariet labāk. Dodiet citu ridinājumu. Nekonstruktīva kritika ir lîdzvērtīga zaimiem - tāpēc nav vērā ņemama.
  Meitenes ir malači!! Lepojos, ka Latvijas jaunieši ir tik uzņēmīgi un īsteno lieliskus projektus. Mūsmājās virtenes spīd katru dienu un rada lielisku atmosfēru!
  Lai izdodas!!!

  5
 7. A

  Ta iebaziet tas bumbinas viena vieta.

  0
 8. L

  Meitenes malaces, par pāris centu vērtiem ķīniešu izstrādājumiem prasa pārdesmit latus un galvenais, ka cilvēki pērk. Malaces.

  10
 9. s

  Nu malacīši, pārējiem čīkstuļiem ir ko pamācīties ! Viss ir iespējams, tikai cik pūļu tam gribam atvēlēt !

  4
 10. I

  Ceru, ka meitenēm nav laika šos komentārus lasīt!

  3
 11. E

  Visiem jaukus Ziemassvētkus, bet it īpaši jau tiem, kas kā īsteni "latvieši" laimīgi pavada laiku pie datora, nepalaižot garām iespēju "pariet un pasmilkstēt", apzelējot cita latvieša paveiktu darbu. Vai tiešām tie 800 gadu pakļautības simptomi - skaudība, negatīvisma daļāšana pa labi un pa kreisi, pat ļaunums - ir neizdzēšami! Un tad brīnās, kā neiet, nekā nav. Bet dots taču devējam atdodas, latvieti! Neceriet, pēc tādas vaukšķēšanas kļūs vēl sliktāk...
  Lai Tev Laimīgs Jaunais gads, latvieti!

  9
 12. L

  Veca anekdote, nopirku pa 2, tirgoju pa 22, tad nu nu šiem 2 procentiem dzīvoju

  8
 13. K

  Pļaujas laiks

  1
 14. n

  Padomju laikos spekulantus lika cietumā, tagad ceļ debesīs un sakukā par māksliniekiem!

  17
 15. R

  Śādu virteni nopirku jau pirms 5gadiem kàdà izstādē laikam par 4 Ls . žel kā meltenes šo ideju ideju par savèjo .nav labi zagt idejas.nožèlojami.

  11
 16. e

  Laikam tu rakstu nelasīji.Tur arī rakstīts ka noskatīta.Neviens par savu ideju to nesauc,un jā protams var lētāk nopirkt kā visu citu ko veikalos redzam,ja pameklē cītīgāk vienmēr var lētāk atrast,bet kāpēc par to katrā otrajā komentārā jāskandina.Rakstam taču nav nosaukums vislētākās virtenes pasaulē,tad iespējams būtu vēl kāds no komentāriem vietā..,bet tagad nesaprotu kas Latviešu galvās notiek...

  9
 17. U

  Un kāpēc šis raksts tik ļoti tiek reklamēts? Tādas uzņēmējas ir daudz un neko īpašu šajā biznesā nesaskatu.

  10
 18. v

  Viss ir jauki, bet nu tiešām dārgi, ja zināms, par cik tas tiek saražots..... un virtene tiešām ir īsa...
  man nepietiek naudis, bet bankām, valsts iestādēm un bagātajiem, lai jau tiek, nav žēl.

  6
 19. M

  Neapshaubu meitenju uznjeemiibu, tomeer man viens jautaajuminjsh kaa prof. elektrikjim- kas ir sertificeejis shos izstraadaajumus Latvijaa? Vai meitenes vispaar saprot, kas vinjaam var buut par nepatikshanaam, ja, piemeeram, kkaada braakja deelj no vinju virtenes elektrotraumu guus beerns? Vai vinjas tad izmekleetaajiem varees uzraadiit izolaacijas pretestiibu testu aktus un etc.? Vai arii ugunsgreeka gadiijumaa nodegs kaada labiapdroshinaata maaja un taas saimniece izmekleeshanas komisijai pastaastiis, ka pirmaas uzliesmoja tieshi bumbinjas... veelaak egliite... aizkari... tad glaabu beernus ... Citiem vaardiem sakot- shii ir reglamenta sfeera, kur papiiriishiem buutu jaabuut gan par materiaaliem, gan gatavajiem produktiem.

  19
 20. M

  Atliek cerēt ka uz lapočkām pienāk 12V ?

  0
 21. D

  Gan jau viss ir,neticu,ka savādāk kredītu dotu,biznesa plānā visam jābūt smalki izpētītam un aizstāvētām,lai tik meitenes ņemās,neviens jau ar varu nespiež pirkt

  1
 22. šis raksts ir izdarījis "lāča pakalpojumu" sīm meitenēm.
  Pēc izlasītā, man ir divējādas sajūtas, kaut arī virtenes man šķita neadekvāti dārgas, bet biju plānojusi tādas iegādāties...tagad tiešām nepirkšu, jo zinu kur var dabūt identiskas un 3x lētāk...jā, es ar atceros, kā viņas sevi reklamēja, cik tas viss oriģināls, bet patiesībā, maziet kauns paliek viņu vietā...cenas vismaz taaaadas varēja nelikt (lētākā virtene, šķiet 16ls)
  No otras puses, priecājos par uzņēmību, drosmi un iekšām tā atļauties.
  Latvijā, uzņēmējiem, visās jomās ir niķis uzlikt 400% uzcenojumu un vairāk..., tiem pašiem apaviem, abģērbam u.t.t.
  ...žēl, bet sanāca antireklāma...
  nevajadzēja šo publicitāti, nevajadzēja.

  24
 23. .

  var redzet ka neesi uznemeja, tad sita nerunatu...ja butu saprastu cik "viegli" ir nopelnit socialajiem (kautvai tiem pasiem minimalajiem), algam, telpu nomai, komunalajiem..parekiniet pasi cik vinam sadas virtenes janotirgo lai to visu meenesi segtu!!! Sunu bars, noriet tik maakat-brauciet uz savu Taizemi, Bangkoku, tad redzesiet kadel viniem tadas cenas, jo ari dzives limenis nav nekads, staiga netiri, nosmulejusies, musari visaas malaas, prieks viniem i tie 3 Ls ir milzu nauda.... tad jau apgerbu, apavus ari sutiet pasi no turienes, ko tad skrienat uz Alfu u.c.t/c., tur tak ari uzcenojumi...! Tiesam nesaprotu sitos lautinus!!

  10
 24. kristelita kristelita2012. g. 26. decembrī 11:09

  Biju uzņēmēja, savā laikā (ne saistīti ar tirdzniecību gan), bet tagad tiešām nav variantu, kā uzkruķīt super cenas, lai izdzīvot, jo valstiņa un ieņēmudienests prasa savu tiesu. tas gan! Birokrātiskais aparāt ir jābaro!
  Tagad nav īstais laiks un patiesībā ir neprāts veidot biznesu, ja nav stingra aizmugure. Tāpēc, vēl jo vairāk apbrīnoju meiteņu drosmi un uzdrīkstēšanos!

  18
 25. .

  Jā googles laikmetā kad visiem meklētāji srādā,reti kura biznesa ideja ir orģināla,bet man prieks par meitenēm un ja gribētu sev mājās spīdīgas bumbiņas,pirktu no viņām,Jo ir tak prieks ieiet tādā jaukā veikaliņā un iepirkties.!

  5
 26. A

  Cepuri nost par uzņēmību! Ja meitenes gadījumā lasa komentārus, tad neņemiet galvā tos skauģus, kas bez kādas saprasšanas šeit raksta negatīvus komentārus. 90% šeit sēdošo cilvēku nemaz nezina, ka Hipo banka nedod naudu, bet veic rēkinu apmaksu. Nezina, kā izpaužas ES atbalsts, nezina, ka par izejmateriālu pasūtīšanu ir jāmaksā PVN, Ievedmuita, Transporta pakalpojumi, turklāt vēl jāpērk ir milzīgs daudzums izejmateriālu. Nezina, cik sarežģīti ir aizstāvēt savu projektu, lai dabūtu atbalstu.

  Pats pirms 2 gadiem sāku uzņēmējdarbību ar Hipo palīdzību. Tādēļ zinu, kas tas ir. Zinu arī dažus uzņēmējus, kas ar daudz labākām idejām neko nesasniedza bankā.

  21
 27. :

  Paldies, šogad arī mūsu mājās eglīti daiļo šīs virtenes - nu, ļoti skaisti!
  Un tiem, kas te rej - ejiet un dariet, nevis pirkstus bezjēdzīgi deldējiet!

  5
 28. M

  Ceru, ka meitenes pašas šos stulbos komentārus nelasa vai vismaz neņem galvā.
  Visu cieņu par apņēmību un idejām - skaisti un lai veicas!

  11
 29. a

  dažus pašas raksta gan!... un vēl abi puiši cenšās! Ideja nav oriģināla, bet lai veicās!

  5

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi