Komentāri par: Negribam atgriezties algotā darbā!

Īsumā
 • Velosipēdu tirgotāji un remontētāji apmierināti ar savu biznesu
 • Priecājas, ka var strādāt sev

iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m

  Ja būtu pietiekami daudz vietas, puiši varētu piedāvāt ne tikai velo-remontu, bet arī velo-uzglabāšanu. Es pati būtu ar mieru maksāt kādi 5-10 lati mēnesī, lai mans velo tiktu pareizi ieziemots un, galvenais, - nebūtu jāglabā šaurajā dzīvoklī.

  0
 2. Reklāmdizainam- šitais bija smalki, visu cieņu :)

  0
 3. .

  Lai veicas!

  0
 4. E

  nebūtu tā adrese pieminēta, pat varētu domāt, ka nav reklāmas raksts :P

  0
 5. v

  ne :D zin ka ziema,naak,iespejams kads vel kko pieremontes nedaudz :D

  0
 6. r

  neskaitāmi daudz reižu braucu garām un vienm;er gribēju iegriezties, tagad noteikti tur ieiešu pēc palīdzības savam ričukam! lai veicas!!!!

  4
 7. h

  Protams jo vairāk tādu kā viņi būs, jo labāk, bet tā ir caurkritušu valdību politika kuru piekopj Grieķija, Spānija, Albānija, Bulgārija un Latvija ka tādā veidā valsts varētu iziet no krīzes, jo kopsummā tie rezultāti visās valstīs ir varāk nekā nožēlojami, un tā nav tautas vaina ka krīzes laikā masveidā netiek atvērti mikrouzņēmumi, mājas svētība atvēra telpaugu uzglabāšanas uzņēmumu, forša ideja, veiksmi viņiem un visiem pārējiem kas kaut ko atver, bet vēl pāris tāda tipa uzņēmumi un niša būs aizpildīta, tāpat kā šim uzņēmumam. Ja nopietni runāt, pat tīri teorētiski, cik tāda tipa uzņēmumi var atvērties Rīgā, pāris simti, tūkstots, diez vai vairāk, un tā ir tik un tā tikai apkalpojoša sfēra kur nauda tiek parlikta no vienas kabatas citā. Visi šie mikrouzņēmumi neatsvērs viena Bauskas piena neseno bankrotu. Tā ir pozitīva ziņa ka ir atvēries viens vai pāris mikrouzņēmumu, bet ja valstij ir likme uz to kā uz ekonomiskā stāvokļa uzlabošānas veidu, tad tā jau būs ļoti bēdīga ziņa.

  5
 8. s

  Policistus uz velosipēdiem.Zēni,uztaisiet paraugu- Policistu vello (senākos laikos tādi bija -speciāli armijas/policijas vajadzībām) un piedāvājiet IeM.Ideja par brīvu,lai Jums veicas.(Mans bij.skolnieks (tagad policists) tādu riepu uzaudzējis, aizrādīju,ka tas nav smalki priekš virsnieka,un nodomāju,ka labi būtu,ja šis pedāļus mītu un kārtību skatītu vienlaikus).Ar cieņu-Skolmeistars/velomīlis

  9
 9. z

  Es ar uzskatu,ka ja piem,visi kliedz,ka maz maksā,tad paši kļustiet par darba devējiem vai pašnodarbinātajiem,ejiet politikā utml.tā ka nav ko te ākstīties!

  4
 10. k

  Priekš kam rukāt? Labāk saņemt maznodrošināto pabalstus . Vai ne ?

  0
 11. i

  Malači, lai viss iecerētais Jums izdodas!

  12
 12. s

  foršs bizness.varbūt netik ienesīgs cik stilīgs.velosipēdu biznesā vēl ir daudz brīvu robu.

  4
 13. E

  Ļoti labi velosipēdi! Tiešām! Pats pavasarī nopirku un esmu ļooooti apmierināts.
  Novēlu abiem tikai izdošanos!

  10
 14. T

  Mūsu internetā ir vajadzīgs kā minimums ``cunami`` ar šādiem pozitīviem rakstiem par to kā cilvēki var un veido savu dzīvi un biznesu. Varbūt tad mēs beigsim čīkstēt un sāksim pacelt savu līmeni līdz tādam kādu esam pelnijuši, nevis būt kaut kur Eiropas dibengalā. Kā Gustavo dziedāja ``vārdi māca, bet piemēri aizrauj``.Šis ir super, lai veicās puišiem.

  24
 15. e
  es tev piekritu TheWookie2012. g. 1. septembrī 15:10

  saksim visi tirgot.

  9
 16. n

  Gustavo nedzied, bet runā

  1
 17. D

  >implying Savs bizness nav algots darbs...

  1
 18. K

  "Primum bike" tomēr ir ļoti nelatvisks un grūti iegaumējams nosaukums, tādēļ mēs ar citiem patstāvīgajiem klientiem jau no pirmsākumiem šo veikaliņu saucam par "Pedāļu centru".

  6
 19. q

  Jā, "Pedāļu centrs" varētu būt ejošs nosaukums, paliek atmiņā un tāds komisks.

  0
 20. R

  Velosipēdi jau forši tur, tik baigi dārgi :(

  3
 21. b

  viss Latvijā sanāk dārgs, jo pie mums nav lielā tirgus, kur pelnīt uz apjomu un līdz ar to zemākām cenām

  2
 22. ļ

  man nav nekas iebilstams pret šo rupalu, bet ja visi saksim tirgot, kurš pelnis naudu, varetu priecaties ja butu atveruši ražotni un tirgotu savu preci arzemes.

  10
 23. x

  NU BET KURŠ ,TAD GRIB ALGOTU DARBU ???...

  2
 24. Man vispār ir alerģija pret darbu. Kā sāku strādāt tā viss - nevaru vairāk.

  9
 25. h

  Man gan ļoti patīk darbs,es stundām varu skatīties,kā citi strādā.

  2
 26. R

  Malači puiši!!! Mūsu stāsts ir ļoti līdzīgs, tādēļ ar prieku lasīju arī Jūsējo :) Lai veicas un klientu netrūkst!!

  15
 27. v

  Kalvi pazīstu personiigi ,vecais biedrs ar kuru kadreiz veljukus kopigi skruveejaam vinam ir atdeve taa turpinaat lai pluust tavas velo asinis Kalvi.Veiksmi tev un tavam kolēģim.

  6

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi